• Nízká cena
    • Bez chatové podpory

Docela dobré.

• Především v zasílání online klíčů, měl by přijít ihned po přijetí platby, ale dorazil až po 24 hodinách, kdy sem napsal už 3 maily a ani na jeden mi nebylo odpovězeno, jen na online chatu na jejich stránkách, že mají "technické potíže". Když sem se pídil po internetu, zjistil sem, že nejsem sám, takže ty "technické potíže" mají asi neustále.

Super ceny, ale ta komunikace a průběh obchodu je děsný, sice nejspíš vždy vše dorazí, ale otázkou je kdy, idkyž by to mělo příjít do 5 min od přijetí platby.

Na jejich FB sem našel i reakce, že čekali 3 dny a nakonec jim vrátili peníze.

• Elektrická distribuce.
    • Špatný přehled.

• Komunikativnost a rychlost.
    • nevím.

Příjemné jednání. Doporučuji.

• flexibilita
    • nevím

Super nákup

Dobrá komunikace s obchodem, poměrně rychlá výměna 1 nefunkčního klíče za nový. Celkově spokojenost.

• Okamžité doručení klíče po vyřízení platby.

Pokud nechcete nakupovat přímo na Steamu, Originu,... tak tohle je to pravé místo :-)

• Rychlost a dobré ceny.
    • O žádné nevím.

Mohu jen doporučit.

• Rychlost. Klíč mi dorazil obratem po platbě kartou a mohl sem hned začít hrát.

Bez problému. Při kontrole mailboxu se zprávou potvrzující doručení kódu, dejte pozor na spam filtry. Mě ten můj zprávu šoupnul do spam koše, takže jsem ji chviličku hledal. Ale jinak bez problému. Nevím jestli tohle lze ošetřit na straně obchodu. Domnívám se, že nikoli. Hezký den.:)

Reakce obchodu CD KLÍČE

Děkujeme za pozitivní hodnocení. Bohužel to, že někomu email "spadne" do spamu moc ovlivnit nemůžeme.

• rychlost cena

vse ok

• Ceny
    • Sortiment
    • Spolehlivost
    • Úprava int. stránek

Vřele doporučuji

• Dodání objednávky emailem

Vše perfektní. Objednávku jsem uhradila a do 3 minut jsem měla objednaný kód v emailu.

• Rychlost dodání na 1*.

Rozhodně doporučuji.

Bohuzel nemuzu rict jak obchod funguje, jelikoz jsem se trefil do doby vypadku systemu a dodaci lhuta ze 24h se protahla asi na 3 dny. Na druhou stranu prodejce rychle odpovidal a omlouval se. Uvidime priste :)

Reakce obchodu CD KLÍČE

Děkujeme za pochopení, příště se polepšíme :)

• za 5 vteřin byl key na světě

• Rychlost, cena.
    • Nic.

• úžasná rychlost dodání zboží, možnost placení on-line bankovní službou (GOPAY)

• Než jsem nakoupil tak jsem si četl recenze a hned po zaplacení je třeba se přihlásit do obchodu a cd klíč si zde vyzvednout. Je okamžitě k dispozici.