Jak vždy vše proběhlo bez problémů.

Dobrý den Janko.

Děkujeme Vám za hodnocení. Vážíme si ho a těší nás, že jste spokojený s vyřizováním objednávky. Budeme rádi, pokud se na náš obchod obrátíte i v budoucnu.

• Kontrola objednaného zboží podle VIN

Dobrý den Petře.

S pozdravem Kiedroň Lukáš, Autodíly CarsShop.cz

• Inteligentní jednání na úrovni nenašel jsem na obchodě jediný problém.
    • CarShop mohu jen doporučit.

Dobrý den Jane.

vse v poradku, doporucuji

Dobrý den Karle.

Rychlost, spolehlivost, ochota.

Dobrý den Martino.

Děkujeme Vám za hodnocení. Vážíme si ho a těší nás, že jste spokojená s vyřizováním objednávky. Budeme rádi, pokud se na náš obchod obrátíte i v budoucnu.

Rychlé reakce, solidní ceny,

Dobrý den Stanislave.

Super obchod.

Dobrý den Jiří.

S pozdravem Kiedroň Lukáš, Autodíly CarsShop.cz

• objednávám již po několikáté a vždy spokojenost s přístupem a i cenou

Dobrý den Stanislave.

Děkujeme Vám za hodnocení a lojalitu našemu e-shopu. Vážíme si ho a těší nás, že jste spokojený s vyřizováním objednávky. Budeme rádi, pokud se na náš obchod obrátíte i v budoucnu.

• spolehlivost rychlost serióznost

Obchod proběhl v naprostém pořádku, jako vždy před tím

Dobrý den Josefe.

• Dobrá komunikace
    • Ochota a rychlost objednání.
    • Dobře zabalené zboží.
    • Nenapada mě nic

Objednával jsem několikrát,a vždycky vše bylo v pořádku doručeno,zabaleno, a vše co jsem si objednal .

Dobrý den Antoníne.

S pozdravem Kiedroň Lukáš, Autodíly CarsShop.cz

• Super obchod doporučuji všem.

Dobrý den Vladimíre.

S pozdravem Kiedroň Lukáš, Autodíly CarsShop.cz

• Tento obchod využívám pravidelně mám ho v dosahu ! Dobrá kvalita za výhodné ceny , rovněž výborná komunikace !

Dobrý den Františku.

Děkujeme Vám za hodnocení. Vážíme si ho a těší nás, že jste spokojený s vyřizováním objednávky a že se na nákupy vracíte právě k nám. Budeme rádi, pokud se na náš obchod obrátíte i v budoucnu.

Dobrý den Miroslave.

• Maximální spokojenost