• Velmi příjemná obsluha obchodu

Ochota,sortiment-spolehlivost

• Rychle dodání
    • Vše dorazilo vpořádku

• Super domluva, rychlé dodání

V těchto rybářských potřebách jsem nakupoval poprvé a mile mě překvapila cena zboží v tomto obchodě. S paní jsme se po telefonu domluvili na příslušenství, které jsem potřeboval a na všem jsme se domluvili. Prostě nic nebyl problém ;).

Ochotni, vstricni a trpelivi prodejci.

• široký sortiment zboží nejen pro rybáře ale i chovatele
    • žádná

• super

• Dobře zásobený, dobro ceny komunikativní a příjemná majitelka
    • Nevím o žádné

Myslím, že budete spokojeni.

• Určitě to bude dobrý obchod, ale moji objednávku nezvládnul, zboží prezentované, že je skladem a mnou objednané nedodal, protože obchod zjistil, že ho nemá.

chtěl jsem doručit poštou bylo doručeno přepravní společností. Pro mne komplikace -jízda 50 km vyzvednout balíček.

Nejlepší obchod široko daleko.

• Vše paráda, perfektní personál!

Sleva při registraci, rychle dodání, skvělá komunikace s obchodem. Budu se rád vracet.

• otvírací doba i v sobotu,
    • ochota
    • zásobenost
    • Webové stránky

perfektní

• Poslali jine krmivo nez bylo objednano,bylo objednano -Ohnivy kapr -a dorazilo -Feder Mastr,Nagy Ponty-což je složením uplně jině.