• Dobré ceny

• Velmi rychlé dodání

• opravdu velmi rychlé

Byl jsem hodne prekvapen na rychlosti doruceni... palec nahoru.

Super rychlé dodání,druhý den doručeno,vše v pořádku.

• Nekomunikují při výměně zboží

Obchod celkově dost špatně komunikuje. Zboží nebylo skladem, ale nakonec po několika telefonátech dorazilo. Bohužel jsem podprsenku potřebovala vyměnit za větší a nastal problém. Zaslala jsem ji zpět, ale obchod dělá mrtvého brouka, zásilku nepřebírá. Volala jsem tam několikrát, telefony často spadnou do hlasové schránky. Pán slíbí, že zásilku převezme a nic. Přemýšlím, že zadám podnět k prošetření Českou obchodní inspekcí, protože nemohu uplatnit své právo na výměnu zboží do 14 dnů.

Zboží nakonec převzali, nyní čekám jak výměna dopadne.

• Pěkný výběr zboží, pěkný věci
    • To co píšu dole - nedodání zboží
    • Aktuálně už nekomunikují

Bohužel, když jsem objednával zboží, tak bylo skladem, v objednávce to bylo napsané též a zboží do 14 dnů nepřišlo. Informoval jsem se na dodání a obchod mi napsal, že bude začátkem týdne naskladněno, bohužel stále nedodáno a je to týden. - Aktuálně obchod vůbec nekomunikuje, proto píšu tyto negativní recenzi. I když přesto vím, že za dodání obchod nemůže, ale bohužel neměli to mít skladem při mém objednání a pak dělat jako by nic. Mohli se aspoň omluvit.

• Velký výběr věci hlavně spodního prádla a mikin.
    • Na objednávku čekám již celkem dlouho.

• obchod po vímněne semnou stale nekomunikuje

• Rychlý dodání
    • Vstřícný přístup
    • Přehledný web

• Rychlé dynamické jednání

Zboží pod stromeček nedorazilo, a ani dnes 29.12. se nikdo z obchodu neozval.

nevím jak tento obchod hodnotit, neb vůbec nekomunikuje :-(

• Rychlé dodání , spokojenost s nabídkou

• Zboží dorazilo včas a v pořádku

O.k.

• Rychlá doprava
    • Přehledný web
    • Rozumné ceny
    • Poškozený obal zboží

• možnost objednat z domova
    • problémy s dodáním

Obchod potvrdil objednávku, s ohledem na osobní odběr, bylo nutno zaplatit fakturu. Tu však neposlali, až po několika mých urgencích. Jelikož jsem dárek potřebovala ještě před Vánoci, tak jsem v rámci urychlení šla do ČSOB a peníze složila přímo na jejich účet. Po několika telefonátech mi konečně potvrdili platbu a domluvili jsme čas osobního odběru v Praze 5. V uvedený čas nikdo na místě nebyl, nemají zvonek, takže jsem několikrát volala na mobil, leč hovor vždy spadl do hlasové schránky. Nakonec se pracovník dostavil a zboží vydal. Tak takhle si služby opravdu nepředstavuji, spousta vícenákladů s telefonováním. Rozhodně zde příště už nenakoupím.

• Přehledné stránky
    • Zajímavé ceny