• Nízká cena za Dvoupostel vínová 195x170 cm
    • Žádal jsem zaplatit až po rozbalení a kontrole zboží, splněno
    • Poradili mi vhodnější kombinaci matrace
    • S mojí pomocí doneseno až do pokoje za poplatek
    • Výhodná konstrukce
    • Dobré jednání

Přes některé nepříznivé reference na webu jsem s dodáním i zbožím spokojen

• Skvělá komunikace - objednávka přes telefon na první dobrou
    • Když jsem bohužel musel objednávku stornovat, druhý den jsem měl peníze zpátky na účtě
    • Solidní, profesionální, vstřícné chování

• Nekvalitní zboží

Zboží, rozkládací pohovka, naprosto nekvalitní. Deska, která je zde místo roštu, praskla pod člověkem s 95 kily, již po cca 3 měsících používání (zakoupeno 11/2022). Po zaslání fotodokumentace a uplatnění reklamace obchod absolutně závadu neuznává a dále nekomunikuje. Předám ČOI

• Neochota řešit reklamaci

Kvalita postele, hlavně madrace na zakázku dle konfigurace. Za příplatek jsem chtěla na dětskou postel středně měkkou molitanovou madraci +14cm navíc pro pohodlné spaní. Evidentne při výrobě dali duté vlákno nahoru pod potahovou látku, nebo něco zkazily. V žádném případě tam molitan není, postel je tvrdá jak beton že nejde stačit ani rukou ani o půl cm téměř vůbec a obchod odmítá uznat reklamaci. Řeším už 2 měsíce. Na posteli nikdo nespí!! Na tomhle se nedá spát, a oni tvrdí že se časem proleží?? Asi se zbláznily. To je jako spát na zemi. Neumím si ani představit co tam dávají v té základní ceně bez priplatku, to mi hlava nebere. Nedoporučuji tento obchod!!

Upravit

6.1. jsem si objednal válendu. Již 12.1. mi volala paní z obchodu, že zboží je připravené a že dorazí 14.1., což se opravdu stalo. Vše proběhlo absolutně v pohodě, komunikace výborná, dodací lhůta krátká, kvalita zboží v závislosti na velice přijatelné ceně naprosto dostačující a je naprosto skvělé, jak si na stránkách obchodu může zákazník postel nakonfigurovat. Zatím samozřejmě nevím, jak dlouho válenda vydrží, ale už nyní můžu říct, že většinu negativních recenzí bych bral opravdu s rezervou...díky...--K.

• Vlastní konfigurace
    • Kvalita
    • Doprava
    • Poměr cena a kvalita

Jsem ráda, že jsem nakoupila u vás. Válenda je super, kvalitní zpracování, matrace úžasně pohodlná. Výborná doprava i odnos přímo do bytu.

• Ochota
    • Žádná

Spokojenost s dodáním i s kvalitou.

• Žádná
    • Absolutní ignorace při reklamaci
    • Nezodpovídají za své výrobky

Poprvé a naposledy. U téhle prestižní firmy jsem si objednala dvoulůžko. Po necelém čtvrt roce se proležela pravá část postele při váze 76kg. Nosnost garantovaná výrobcem 130kg. Po několika urgencích a stálou vstřícností z mé strany s dotazem jak postupovat při reklamaci mě slušně poslali do prdele, s odůvodněním, že vlastnost molitan je měknutí v závislosti na používání postele. Takže pokud na posteli nechcete spát, ale mít jen na ozdobu ložnice, je ideální. U nich platí staré heslo:,, náš zákazník - náš pán, náš výrobek - váš krám ". Firmu budu řešit přes ČOI

• Nízké ceny
    • Možnost konfigurace válendy
    • Poměr kvality a ceny je velmi dobrý
    • Negativní recenze

V čalounictví Králík jsem si objednal obyčejnou válendu. Obchod jsem si vybral, protože nabízel v rámci velkého množství potahových látek přijatelný vzor za nízkou cenu.
    Teprve po odeslání objednávky jsem si prošel recenze na internetu, které mě hodně znejistily. Popravdě, kdybych si je přečetl dřív, asi bych si objednávku rozmyslel.
    Nakonec vše dopadlo dobře. Od objednávky do doručení uběhlo přijatelných 16 dní. Dva dny dopředu se mi ozvali s termínem doručení. Přijeli načas a všichni vystupovali profesionálně. Jsem spokojen.

• možnost konfigurace válendy na míru
    • poměr cena/kvalita zpracování
    • cena dopravy (bez vynášky)
    • dodržená lhůta doručení (9 dní)
    • komunikace

• Poměr cena kvalita, doporučuji, jsem maximálně spokojená s rozkládací válendou Karin.
    • Opakovala bych se.
    • Není

Jsem spokojená, objednala jsem si rozkládací válendu Karin, opravdu povedený výrobek, snadné rozkládání. A cena velmi výhodná. Junglingová

Zkušenost s první objednávkou dobrá,mohu doporučit.

Tento obchod má velmi přehledné stránky, velký výběr zboží.

Nemohla jsem se dovolat na uvedený tel. po napsání SMS-ky mi volali zpět a vše ohledně objednávky sdělili. Před dodáním jsem byla kontaktována telefonicky s časem dodání. Dopravce dorazil v daném čase a byl příjemný.
    Jsem spokojena a můžu doporučit.

• celkem drahý výnos zboží do mezaninu (19 schodů) 800,- Kč
    • Obchod vůbec nekomunikuje, zboží co píše že má skladem nedodal ani po 14-ti dnech. Dovolat se tam nedá. Objednávku jsem zrušil.

Nikdy více.

Nemohu zatím nic hodnotit, protože zboží ještě nemám a obchod se zatím ozval kdy zboží bude.

• nízké ceny
    • dříve rychlost dodání
    • vyhovující kvalita
    • nyní není možné se spojit s obchodem

V minulém roce jsme objednali postel, rychlé dodání, ochota, nízká cena.
    V letošním roce jsme objednali a více jak 3 týdny s námi nikdo nekomunikuje (telefonicky, ani e-mailem).

Žádná komunikace ze strany obchodu - pouze zaregistrování, přijetí platby, přesto po pěti týdnech zboží nedorazilo... :´(

• Ještě jsem zboží neobdržel, ani žádnou zprávu o možné dodávce. Pouze zaregistrování objednávky.