• rychlost doručení

Vše super, zboží i dodání

• Rychlé doručení

• POZOR na tento podvodný e-shop

Bylo mi zasláno špatné zboží. Ihned jsem to poslala zpět e-shopu. A jelikož to, co jsem si objednala vlastně vůbec neměli, požadovala jsem vrácení peněz. Už je to měsíc a půl a peníze mi stále nevrátili. Nekomunikují - telefon stále nedostupný, neodpovídají na e-maily, neodpovídají ani na chatu.

Dobrý den, vážená paní,
    to si z nás asi děláte legraci? Obdržela jste přesně to, co jste si objednala.. Opakovaně jsme s vámi komunikovali, nevrátila jste objednávku kompletní, požadovala jste vrátit více peněz, než je reálně možné.. k tomu jste byla nezvykle arogantní a dožadovala se vrácení peněz za věci, které jste si nechala.. Takové jednání jsme dlouho nezažili, komunikovali jsme tedy písemně.
    Děkujeme za pochopení, Tým BusinessStyle

Široka nabídka, dobrá komunikace s obchodem, rychle vyřízení objednavky, dárek.

Rychlé dodání, informovanost o zásilce.

V potvrzené objednávce doprava 0 Kč pří dodání účtovaná doprava! Tak se chovají jenom šmejdi ! Pozor na ně !

Reakce obchodu Business Style

váš pocit z nákupu nás upřímně mrzí, zapomněl jste napsat, že jste obdržel v rámci akce -25% slevu 300 Kč, což násobně pokryje omylem systémově připsanou cenu za dotovanou dopravu, při její úpravě, toho si kolegyně bohužel nevšimla, za to se omlouváme, opravdu nám nejde o šedesát korun, věřte nebo ne..
    Místo psaní nenávistných osočujících komentářů jste nás mohl kontaktovat a věc bychom jistě kladně vyřešili..
    Tým BusinessStyle

Objevila jsem obchod na internetu, komunikace byla dobrá.

zasilka byla z dpd převedena do zasilkovny.v mem dřevenem mobilu si zasilkovnu neprihlasim a zaplati tez nejde.

Dobrý den, pane Hepile,
    kde jste přišel na to, že byla objednávka zrušena nebo někam převedena?? Zásilku jste si jednoduše nepřevzal a ta se vrací zpět k nám.., objednávka je stále platná, Vaše vysvětlení je nějaké celé zmatené, zkuste nás prosíme kontaktovat, vymyslíme řešení, jak ji doručit znovu k vám.. lepší je nás kontaktovat, než vymýšlet nesmysly, hledat nějaká zbytečná odůvodnění..
    Pěkný den, tým BusinessStyle

• Zboží bylo doručeno
    • Po vrácení zásilky zpět na uvedenou adresu obchodu mi do dnešního dne nebyly vráceny peníze.

Po vrácení zásilky zpět na adresu, kterou obchod uvádí na faktuře i v instrukcích pro vrácení zásilky, nemám do dnešního dne zpět peníze. Zásilka jim byla dne 2.10.2023 doručena Českou poštou, kde byla převzata oprávněnou osobou. Komunikace s obchodem je velmi složitá, protože telefon nikdo nebere a na email většinou nereagují. Pokud reagují, tak komunikace je velmi arogantní.

Reakce obchodu Business Style

píšete několik nepravdivých věcí, ta hlavní je, že vámi zaslaná objednávka nebyla vaší přepravní společností doručena do našich rukou, na každý váš e-mail jste dostala odpověď, zcela v pořádku a profesionálně, můžete využít náš on-line chat kde je pořád někdo z kolegů (zelené okénko vpravo dole na e-shopu) Cca od sedmého e-mailu píšeme stručněji, jde stále o to samé, musíme se věnovat i dalším stovkám zákazníků, ne jen jednomu, který nevnímá nic jiného, než své názory, ještě upravené pro jeho potřeby.
    Děkujeme za pochopení
    Tým BusinessStyle

• Rychlost a kvalita

Skvělý nákup, přijatelné ceny a super kvalita.

• Výběr zboží, které jinde nenajdu :)

• rychlé vyřízení objednávky, vše bez problémů

V Business Style jsem nakupoval již několikrát. Vždy jsem byl naprosto spokojen. Je to důvěryhodný obchod, ktrý prodává kvalitní zboží.

• včasné doručení

• Super komunikace
    • Zboží rychle dopraveno
    • Vše bez poškození

Dobrej obchod, rychlost a kvalita komunikace. Přidali i dárkovej přenosnej poukaz, slušný.
    Budu se vracet

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Skvělé ceny, rychlé odeslání, dárek k objednávce. Spokojenost

Zbozi dorazilo do 3 dnu od zaplaceni, bezvadne zabalene a v inzerovane kvalite. Zasilkovna pri nakupu nad stanovenou hodnotu zdarma. Idealni transakce.

Rychlost dodávky, dobré ceny