• Vše v naprostém pořádku, ceny, komunikace

Naprosto super ceny v porovnání s konkurencí. Objednáno a do dvou dnů doma. Děkuji a vřele doporučuji

• vela vyberu na jednom mieste ,vyborne ceny
    • -

nasli sme co sme hladali za super ceny aj kvality,myslim ,ze na to pozera asi kazdy dnes :-) ...prajeme vela nakupujucich

• Kvalitní zboží za rozumnou cenu
    • Dlouhá dodací lhůta

• Dobrá komunikace.
    • Nevím

v pohodě

• Po automatickém potvrzení objednávky jsem do dnešního dne neobdržel žádnou zprávu, kdy bude zásilka expedována

• Kvalitní zboží + doprava = komfort a spokojenost

• kvalita zboží
    • chudý sortiment

• Vše špatné.

Udělal jsem objednávku 2x bandage bílé 3.5M
    Chci zrušit objednávku tím pádem jsem volal na uvedená čísla.
    Nikdo nereagoval ani e-mail.
    Tudíž nic platit předem nebudu největší chyba co člověk udělá.
    Tím pádem tento obchod nedoporučuji a jak píšu nic platit nebudu!!

• Nikdo nezvedá telefony, nekomunikuje

• Někde má vážnou chybu

Po potvrzení objednávky mi přišel email se shrnutím objednávky, už je to více jak týden a zboží stále není k vyzvednutí na jejich kamenné prodejně a to mi pán do telefonu říkal, že bude zboží k vyzvednutí po třech pracovních dnech a že mi dají vědět. Dnes je to více jak 6 pracovních dnů a stále nic. Zboží jsem si zakoupil již jinde...

• velký výběr

zboží jsem si přála doručit na doručovací adresu (jiná než fakturační), přišlo na fakturační adresu. Zbytečné lítání do práce

• Dlouhá dodací doba

Ještě mi nedošel email s potřebným zbytkem informací, které potřebuji k dokončení.

• Škoda, že jsem si ty recenze nepřečetl dříve!!!!! Zaplaceno týden a nic.....!!!!

Nikdy více radši 50 Kč připlatím!!!!!

• -
    • +

• rychlost, vstřícnost
    • špatně označené odběrní místo (Brno)

• Na fakturu k platebním pokynům jsem čekala několik dní....na mail mi nikdo neodpověděl a při telefonátu jsem měla pocit, že se na mě spíš zapomnělo (samozřejmě žádná omluva ani nic) a pán v telefonu vše vyřizoval s "nadšením a elánem"...po telefonátu,ihned poslán mail s platebními podmínkami, ale po dodání zboží mi přišly botičky černočerné a ne černé....na faktuře a všude samozřejmě napsáno černé.
    • Vtipné bylo, že pak i pán, co mi zboží dodával v podstatě na mě zapomněl, už v mém domě v ten den byl a ani se mi neozval a po telefonu už přijel :-D

Nedoporučuji, příště nakoupím jinde....pokud to takhle chodí v tomto obchodě, tak to přeju hodně štěstí, aby se udržel. Radši si třeba i připlatím, abych měla zboží, přesně jaké si objednám a jednání i komunikaci normální.

• adresa pro osobní vyzvednutí na webu není správná!
    • Správná adresa přišla až do emailu s výzvou o vyzvednutí, bohužel tu adresu není v podstatě možné vyhledat přes navigaci ani na google mapě se nezobrazí správně.
    • Volal jsem na prodejnu a slečna nedokázala popsat kde se nachází. "Navedla" mě až její kolegyně ve stylu joo nás žádna navigace zatím ještě nenašla... pak navigovala "pod billboardem v pravo, zelená omítka"... asi moje chyba, nechápal jsem, za volantem billboardy nesleduju (na druhou stranu možná štěstí pro chodce a ostatní...), asi by bylo lepší uvádět, že je to areál vpravo mezi budovou Kooperativy a pumpou Unicorn.

Je to malý neznámý e-shop na poli, nic víc nic míň. Specifické výdejní místo i personál, ale dá se to.

dlouhá dodávka objednaného zboží,a až po telefonním hovoru kdy jsem pátrala kde zboží je, tak poté dorazilo

• neco co nějaké obchody nemají