• Dlouhá dodací lhůta.

• Dalsi podvodny eshop..
    • Nedoporucuji

Tento eshop durazne nedoporucuji. Pristi tyden podavam tresni oznameni! Zbozi ktere meli udajne skladem, skladem nemeli. Penize jsem poslal predem, coz byla chyba, protoze na vraceni cekam uz pres 6 tydnu. Zakonna lhuta na vraceni je pritom 30 dnu. Pres veskere moje urgence (nekolik emialu a telefonatu) jen slibuji, ze penize vrati.

• dodací lhůta čekáte 2x delší dobu než je psáno a navíc jeden kus oblečení (tepláky) přišli špinavé

Obchod mě velice zaujal z důvodu cen, přehlednosti a krásných věcí. Dodání zboží bylo ovšem špatné, nejprve týden nic, pak email s omluvou že bude mít zboží zpoždění a nakonec opět nic takže jsem objednávku zrušila...

Reakce obchodu Brooklyn Shop

moc se omlouváme za komplikace, bohužel se zboží už vyprodalo. Nicméně pokud by jste chtěla objednat něco jiného, stačí v nové objednávce napsat do poznámky, že máte slíbené poštovné zdarma a číslo předchozí objednávky. S pozdravem Brooklyn shop.cz

• Nakoupeno zde bylo z důvodu toho, že jinde mnou vybrané zboží nebylo..o výhodě se bavit nedá
    • - Prodej velmi nekvalitního zboží !!
    • - Naprostá neprofesionalita
    • - Neúcta k zákazníkům

Nákup v tomto obchodě rozhodně nikomu nedoporučuji! Zboží přišlo pozdě, bylo použito dvakrát a rozpadalo se! Produkty od Alpha Industries jsou známy svou kvalitou..mám tedy pádný důvod myslet si, že se nejedná o originál! Při reklamaci se setkáte s absolutním nezájmem a dokonce výsměchem! Jde přesně o ten případ kdy litujete nákupu přes internet!

Vážená paní Katerino,

naše zboží se nakupuje od evropských distributorů - není možné abychom prodávali něco neoriginálního.
    Co se týče Vaší objednávky, měla jste napůl vytrhnuté dva knoflíky což se mohlo stát jak u výrobce tak při přepravě oblečení, byla Vám nabídnuta jiná bunda nebo vrácení peněz, vrácení peněz se Vám dostalo v řádném termínu.
    S přáním krásného dne.
    Brooklyn-shop.cz

• kupujici nekomunikuje se zakaznikem v pripade zpozdeni ob.

Reakce obchodu Brooklyn Shop

pokud se objednávka zpozdila měl by vám přijít informativní email, že se objednávka zpozdí. Pokud se tak nestalo, omlouváme se za případné komplikace. Pro kontrolu prosíme o zaslání čísla objednávky, aby jsme mohli problém, co nejrychleji vyřešit. Děkujeme za pochopení.

• Snad kvalitní zboží
    • Nedostatečná komunikace

Objednávku jsem zaplatil 14.1, přišel email, že mám zaplaceno a tím konverzace skončila, po urgenci (po týdnu) mi zavolali že zboží nemají, vybral jsem si 21.1 něco jiného, do dnes zatím nic, ani info, prostě nic.
    Předpokládám, že se může stát, že zboží již třeba není, nebo cokoliv, ale v dnešní době el. komunikace mi chybí nějaká snaha problémy řešit.
    Hodnocení jsem nepsal ze své vůle, ale proto, že mě k tomu paradoxně vyzval obchod Brooklyn-shop.cz, abych ohodnotil nákup :-)

Reakce obchodu Brooklyn Shop

zboží by vám mělo do 5 pracovních dnů přijít, to je dodací lhůta, do které by vám to mělo přijít. Nicméně pokud se zboží opozdí, měl by jste být informován emailem o zpoždění objednávky. Pokud se tak nestalo, omlouváme se za nedostatečné poskytnutí informace o vaší objednávce. Prosím napište nám vaše číslo objednávky pro kontrolu. Děkujeme.

Spatne dodana barva!

Reakce obchodu Brooklyn Shop

za špatné dodání zboží se omlouváme, pokud chcete zboží reklamovat, pošlete ho na naší reklamační adresu, s tím, že by jsme vám poslali vámi původně objednané zboží + dárek zdarma nebo by jsme vám vrátili peníze na účet.

S pozdravem Brooklyn shop.cz

• Na webu obchodu je lajkovací soutěž, kde si můžete výrobek namísto koupě nechat olajkovat svými přáteli a získat ho zdarma! Tak jsem to zkusil, dostal jsem přes 40 lajků. Nikde bohužel nebylo vidět, jaké je skore. Pak se mi ozvali z obchodu, ať jim pošlu odkaz. Pak odpověď, že se během týdne někdo ozve. Volala mi v týdnu velmi zmatená operátorka, nebo nějaká podavačka? z tohoto eshopu a jediné, co jí zajímalo bylo, zda mi dorazil balík. Požadovanou mikinu jsem si i objednal, chtěl jsem ji mít opravdu doma a nevadilo by mi jí mít dvakrát. Ale k tomu mi tato volající slečna nebyla schopna nic říct, s tím, že mě někdo určite zkontaktuje, tak se dosud nestalo! Přijde mi, že pravá ruka neví, co dělá levá!

Lákavé oblečení, ale neprofesionální přístup, soutěž na facebooku, která je nejspíše jen podvod. Já už zde nenakoupím!

Reakce obchodu Brooklyn Shop

na naší facebookové stránce můžete najít jména desítek vítězů soutěží,
    které jsme pro vás za posledních několik měsíců připravili. Je nám líto,
    ale vyhrát nemůže bohužel každý a není v možnostech našich operátorek, které mají na starosti vyřizování objednávky, reklamací a dotazů k oblečení, aby vás informovali pokaždé, když v některé soutěže nevyhrajete.
    Všechny vítěze soutěží samozřejmě kontaktujeme a ceny jim předáváme. Hezký den.

• Nemohu posoudit.
    • Nemohu posoudit

Není co shrnout

Obchod nabízí produkty i takové které nemá.

• netuším
    • sice byli svátky, ale nechápu že se ani neozvali dnes je úterý a nic

klasickej nespolehlivej e shop

Reakce obchodu Brooklyn Shop

Dobrý den, omlouváme se za vzniklé potíže, napište nám prosím vaše číslo objednávky a my se pokusíme problém vyřešit. Můžete nám zavolat na zákaznickou linku nebo poslat email. S pozdravem Brooklyn shop.cz

Posilate mi dotaznik ze dekujete za nakup a po 10dnech mi nic nedoslo...

zboží se mi líbilo
    dobrá cenová nabídka
    bohužel tento obchod nebudu moci doporučit
    kalhoty tepláky- se po 5 minutách začaly párat v rozkroku
    při důkladnějším prozkoumání výrobku jsem zjistila více vad-odbyté šití,nezaentlované konce-připomělo mi to zboží od vietnamských přátel
    už od Vás neobjednám -volím kvalitu

Reakce obchodu Brooklyn Shop

Dobrý den, za vadný kus se velice omlouváme, bohužel minimální procento vyrobeného zboží se může vyrobit špatně. To, ale neznamená, že by všechny výrobky byly vadné. Zboží můžete reklamovat a my vám zboží vyměníme. S pozdravem Brooklyn shop.cz

• zbozi jsem obednal pak mi volali ze to mam na poste a na poste nic nebylo

• zatim pro mne zadne
    • pravdivost informaci a komunikace

nebrat

Nedodržení dodací lhůty, na dotaz, zda lze některé zboží - mimo velikostní nabídku - doobjednat, se odpovídá " takhle to u nás nefunguje".
    Jediné doporučení, které lze dát - zrušte se.

Reakce obchodu Brooklyn Shop

Dobrý den, za zpoždění dodací doby se omlouváme, pokoušeli jsme se vám dovolat, psali jsme vám email o zpoždění zásilky. Bohužel pokud už nemáme na výběr velikost daného zboží, už se s tím nic dělat nedá. Děkujeme za pochopení. S pozdravem Brooklyn shop.cz

• komunikace

• dlouhá dodací lhůta
    • nulová reakce na reklamaci

Zboží dorazilo až po dlouhé dodací lhůtě, po telefonické urgenci mi bylo sděleno, že na něj čekají i když bylo původně deklarováno, že je skladem.
    Triko mi nesedělo, poslala jsem ihned zpátky. Před cca. 5 týdny mi přišel potvrzující mail, že k nim dorazilo zpět a že řeší reklamaci. Na peníze čekám dodnes, na urgenční email nikdo neodpovídá, tak nevím. Rozhodně jsem zde nakoupila naposledy.

Reakce obchodu Brooklyn Shop

Dobrý den, omlouváme se za vzniklý problém, napište nám svoje číslo objednávky a okamžitě problém vyřešíme. S pozdravem Brooklyn shop.cz

• Zboží jsem objednala a zaplatila přes účet, ale nic nedorazila a dodavatel nereaguje na dotazy.. Zlodějna!

Reakce obchodu Brooklyn Shop

Dobrý den, napište nám prosím číslo vaší objednávky, okamžitě budeme problém řešit, aby se vše vyřešilo, omlouváme se za vzniklé problémy. Děkujeme za pochopení, s pozdravem Brooklyn shop.cz