• přehled
    • kvalita
    • dodaci lhuta
  • Objednala jsem mikinu pro syna, před 10dny a do teď nemám žádné info v jakém je stavu objednávka, jsem z toho velmi znechucena a přemýšlím, že zruším objednávku. : (((

• luxusne vyjebava s lidma co plati predem
    • je to vubec Obchod????

Blanka.pro ty vzadu.Tunel

• - Ceny
    • - Přehlednost apod.

No vidím tady spoustu negativ ohledně dodání. Já zde nakupoval často a s dodací lhůtou, či případnou reklamací nebyl moc problém. Bohužel přehlednost je katastrofa. Na co je tam ten vůběr "muži", když vyjede stejně polovina věcí pro ženské ? Hledat tam něco, to je teda síla. Nicméně co se mi líbí, jsou ceny ...

• slabin je hodně-žádná komunikace,žádné reakce na e-mail,prostě nic.

NENAKUPOVAT-NIKDY!!!!!

• velký výběr produktů
    • čekám na reklamaci už asi 3 měsíce, na emaily neodpovídají, mob.na brooklynshop vypnutý

prosím o info k řešení tohoto problému

děkuji

• přehlednost webových stránek, obrovský výběr zboží, dobré ceny
    • hrozná komunikace, extrémně zpožděná dodávka

Před dvěma měsíci jsem na brooklyn-shop.cz objednala přiteli dárek na narozeniny. Narozeniny už samozřejmě proběhly, ale zboží pořád nikde... Nemluvě o tom, že jsem platila dopředu převodem na účet... Tento e-shop by se měl okamžitě zavřít!!! Udělala jsem velkou chybu, že jsem si recenze nepřečetla dřív...

Naprosto otresna zkusenost!!!!!! Reklamaci vyrizuji pres pul roku, zadny z uvedenych kontaktu neni dostupny, prodejce nereaguje na zadne vyzvy a to opakovane,v soucasne dobe se pripravuji zahajit hromadne sankcni rizeni zkrze agentutu na vymahani pohledavek.

• Nedodává zboží a to je dost zásadní problém!

Nenakupovat zde!

• Slabina asi taka ze som volal 10 krat na infolinku a nik mi nezodvihol. A na Slovensko neposielat?Lebo tam nic take pri obiednavke nemate len Ceska republika.

• Nevím o ničem, nikdy jsem nic podobného nezažil
    • Absolutně nekomunikijí !! Zboží ani po 3 týdnech nedorazilo. Neodpovídají na emaily.

Jednoznačně nedoporučuji tento obchod na oko se tváří, že mají velké množství zboží skladem, ale mají velké problémy s dodáním obědnáného zboží. navíc nikdo z obchodu ohledně obědnávky nekomunikuje. Tohle jsem dlouho nezažil. Nechápu jak takový obchod může ještě vůbec v dnešní době fungovat "

• Příspěvek byl odstraněn z důvodu nerelevantnosti obsahu.

• Slevy

Objednal jsem zboží, následně přišel jen automatický potvrzovací email s č. objednávky, podle kterého jsem uhradil předem přes účet. Následně se nikdo neozýval více jak týden, tak jsem zkoušel volat já, neustále vypnutý telefon a to v normálních denních hodinách, no nakonec jsem se dovolal, kde mi paní řekla že se omlouvá za špatnou komunikaci, že moje zboží se muselo doobjednat, protože už ho vlastně neměli ale na internetu ještě ano, takže se mi pak prý ozve jak to bude postupovat dále. Objednával jsem 11.3.2015 a dodnes 23.3.2015 nemám nic. Jen příslib že se ozvou až budou mít zboží co mi museli doobjednat.

Už týden čekám na svou objednávku ale zboží stále nedoručeno. Jak dlouho mám čekat než se zboží doručí ?

• mají krásný stránky hodně zboží
    • není možný se tam dovolat na maily neodpovídají a zboží vůbec nepřišlo

vůbec neobjednávat nespolehlivý

• Neschopnost

Zničit krtka, nebrat tento obchod provozujou nejspis nejaci motherfuckeri...

• Slabiny jsou ve všem... ovšem stránky mají pěkné a proto pozor!!! Umějí pěkně nalákat

rozhodně nedoporučuji!!!!!

• zadny
    • nedopdavate zkurveny zbozi

uplne na picu

• Objednané zboží mi přišlo pozdě
    • Přišlo místo 4 kusu 2
    • Neodpovídají na maily
    • Nezvedaji telefony

Nedoporučuji

• Dobrý den, jsme věřitelé společnosti Na Parket, s.r.o., která provozuje doménu www.brooklyn-shop.cz. Hledáme další věřitele této společnosti za účelem společného postupu. Pokud Vám tato společnost dluží peněžní prostředky, prosím kontaktujte nás na e-mailovou adresu [email protected]