• Přehledná stránka
    • Rozumné ceny
    • Hezké šperky

• Veliká ochota a vstřícnost.

Prstýnek pro manželku jsem objednával na poslední chvíli
    v neděli10. 3. Expedice měla být 18. 3. Velice ochotná paní vše zařídila tak, že za 5 dnů jsem měl prstýnek doma a mohl jsem 17.3. předat dárek .
    Ještě jednou moc děkuji. Prstýnek je krásný a manželce se moc líbí.

spolehlivost, vstřícné jednání

po telefonické prosbě o kratší dobu dodání, přišlo zboží včas :-)

Reakce obchodu Brilianty.cz

Vaše spokojenost s našimi zlatými šperky nás velice těší, děkujeme za Vaše milé hodnocení a doufáme, že se k nám i v budoucnu budete rádi vracet.

DANFIL JEWELLERY s.r.o.

Super obchod, rychlé vyřízení objednávky. Luxusní zboží, nádherně zabalené. Jsem velmi spokojená.

rychlost

Velký výběr,dobrá komunikace.

• kvalitní šperky

DANFIL JEWELLERY s.r.o.

Vše v naprostém pořádku. Prsten je nádherný. S obchodem jsem moc spokojená a myslím, že v budoucnu určitě ještě nakoupím.

DANFIL JEWELLERY s.r.o.

Prostě dokonalé výrobky, perfektní komunikace s obchodem, nakupuji opakovaně a mohu jenom doporučit.

Reakce obchodu Brilianty.cz

Vaše spokojenost s našimi šperky i naším obchodním týmem nás velice těší, děkujeme za Vaše milé hodnocení a doufáme, že se k nám i v budoucnu budete rádi vracet.

vše OK

• rychlé dodáni
    • velký výběr zboží
    • krásné výrobky

Šperky vždy krásně zabalené. Mohu obchod jen doporučit.

DANFIL JEWELLERY s.r.o.

Chtělo by to lépe zabalit objednávky za x tisíc. Krabice byla že spodku pootevřená, což mi připadá docela málo stačí lepící páska a bude to ok. Jinak spokojenost.

Reakce obchodu Brilianty.cz

Vaše spokojenost s našimi šperky nás velice těší, děkujeme za Vaše milé hodnocení a doufáme, že se k nám i v budoucnu budete rádi vracet. Co se balení týče, určitě bereme v potaz a příští rok zvolíme vhodnější typ obalového materiálu.

Super moc:-)

Skvělá komunikace

Reakce obchodu Brilianty.cz

Vaše spokojenost s našimi šperky a naším obchodním oddělením nás velice těší, děkujeme za Vaše velice milé hodnocení a doufáme, že se k nám i v budoucnu budete rádi vracet.

DANFIL JEWELLERY s.r.o.

• Zboží splnilo moje představy, dodáno v termínu, krásně zabaleno, komunikace s e-shopem perfektní.

Pokud budu příště nakupovat šperky, vyberu si znovu v tomto e-shopu.

Objednavala jsem poprvé velice hezky zabaleno a dodaní jak bylo psáno v objednávce.

Nádherné naušnice jsem spokojená děkuji

Reakce obchodu Brilianty.cz

Vaše spokojenost s našimi šperky nás velice těší, děkujeme za Vaše velice milé hodnocení a doufáme, že se k nám i v budoucnu budete rádi vracet.

• Všechno O.K

Reakce obchodu Brilianty.cz

Vaše spokojenost s našimi šperky i zákaznickým servisem/obchodním oddělením nás velice těší, děkujeme za Vaše velice milé hodnocení a doufáme, že se k nám i v budoucnu budete rádi vracet.

• Dobrá komunikace
    • Jasné informace o odeslání a zpravování

DANFIL JEWELLERY s.r.o