• Ryhlé dodání,skvělé zboží,dobré ceny
    • žádná

Sandále a roušky, vše OK.
    Zboží sedí, materiál v pořádku.
    Rychlost doručení OK.
    Objednáno 2.6. v nočních hodinách, 4.6. ve 13:00 jsem na dobírku zboží převzala.
    Doprava zdarma.
    Platba kartou.
    Spokojenost.

Reakce obchodu Botovo.cz

Děkujeme!

• Přišly
    • Objednávala jsem roušky a přišlo něco velikosti na panenky pac se asi desne šetřilo na gumicce takže na vyhození, takže příště se tomuto obchodu vyhnu

• skvělá komunikace
    • velký výběr zboží
    • ochotní zaměstnanci
    • rychlé odpovědi na e-mailu

Na e-shopu jsem objednávala boty na můj maturitní ples. Objednávka byla odeslána ve čtvrtek ve 12:00 a zboží mi bylo doručeno v pátek kolem 13:00. Psala jsem e-mail o přednostní doručení a bylo mi vyhověno! Sama jsem nemohla věřit, že zboží dorazilo. Boty jsou krásné a odpovídají fotografii.
    Jsem nadmíru spokojená a určitě se ráda vrátím!
    Děkuji!

• Dobrá komunikace s eshopem
    • Přehledný web
    • Kvalita zboží

Zboží došlo za pár dní ale vše je bohužel jak od Vietnamců. Hezké střihy, nápad ale materiál je hrůza :( čekala bych levnější ceny vzhledem k tomu :/ škoda
    Mít o něco lepší látky, byla by to bomba! :)

• Spokojenost. Rychlé doručení, zboží pěkné

• Ve čtvrtek 31. 10. jsem si objednala boty, přišly v pátek 1. 11. - rychlost doručení výborná. Kozačky jsou opravdu krásné, velikost sedí perfektně. S obchodem jsem velice spokojená. Nenakupovala jsem zde poprvé. Vždy přidají poděkování + nějaký bonus pro příští nákup. Příkladný přístup k zákazníkům.

Rychlost dodání zboží, komunikace, kvalita zboží - vše na 1 s hvězdičkou.

Asijská výroba, Made in P. R. C. nekvalitní botasky se po druhém užití propadly v podrážce, vnitřek z dektury svazaný provázkem. Po předchozí výměně velikosti jsem už neměla chuť je vracet, skončily v popelnici

Objednala jsem si 2 luxusní punčochy, celkem za asi 600 kč.. Oboje došly děravé a potrhane. Navíc vedení místa GLS katastrofa. Už nikdy víc zde neobjednam.

• Reálné zboží odpovídá fotografiím
    • Velikost sedí
    • Nemůžu nic vytknout

Zboží přišlo za 3 dny. Velikost krásně sedí, velice příjemný materiál, barvy střih i vše ostatní odpovídá fotografii.
    Nemůžu nic vytknout

• rychlost dodání zboží
    • bezproblémové a rychlé vrácení peněz

Objednala jsem si společenské šaty, dodání bylo velmi rychlé. Šaty jsem bohužel vracela, protože sukně byla průhledná. Peníze zpět přišly také velmi brzy, bez problémů.

• neskutečná rychlost
    • fotky produktů odpovídají realitě

Jsem naprosto spokojená. Rychlost, kvalita dle očekávání, určitě jsem tu nebyla naposledy:)

• Rychlé doručení
    • Dobrá komunikace

• Výborná komunikace, ochota a serioznost.
    • Ceny solidni, výrobky kvalitni. Moc chvalim.

• Slušná kvalita za slušné ceny
    • Dopravní společnost GLS. Doručení v dopoledních hodinách. Málo výdejních míst.

• Vždy perfektni plážové boty krásné

• Super obchod,rychle dodani,snadna vymena i vraceni,velky výběr,nizke ceny.
    • Horsi kvalita,ale za ty penize,odpovidajici.

Doporucuji!!!

• nízká cena
    • zákaznická podpora
    • každá značka bot sedí jinak

Píšu recenzi protože chci velmi pochválit zákaznickou podporu tohoto obchodu. Byla mi zaslána špatná velikost a poté náhradní boty došly s vadou. Na náklady obchodu byla reklamace vyřízena, takže velké plus! Jen z tohoto důvodu mě neodradí od dalšího nákupu na eshopu.

• Musím pochválit přístup - zboží umožňují vrátit i bez původního obalu, jinde by vám rovnou řekli ne, s touto odpovědí jsem počítala, příjemné překvapení. Odpověděli během 15 min.
    • Mám v zájmu napsat dobrou recenzi. Zboží vracím kvůli nízké kvalitě látky, ale zase bez původního obalu, a obchod je vstřícný.

- nic -

• Rychlé dodání, i rychlé vyřízení vrácení. Fotografie odpovídaly skutečnosti, skvělé ceny, přehledná webovka eshopu

I když jsem zboží nakonec vracela, eshopu nemůžu nic vytknout. Určitě se ráda vrátím. Takový servis mě baví :) Děkuju