• objednával jsem více věcí, poradili mi, polovinu věcí z toho měli skladem, co nebylo, objednalo se a do tří dnů jsem měl doma. Ochotní a zcela chápu, že nemají 100% výrobků skladem.

perfektní

• Klamání spotřebitele - v eshopu jsou zavádějící popisy a fotografie zboží.
    • Po vrácení zboží nebylo proplaceno zpětné poštovné (zákon to sice nenařizuje, ale vzhledem k tomu, že došlo k podvodu ze strany prodejce...)

Objednali jsme aku-šroubovák se 4Ah akumulátorem (jak bylo uvedeno v úvodním popisu a na fotografii, která nebyla označena jako ilustrační).
    Dorazilo ale holé tělo bez akumulátoru a nabíječky, které má již v názvu produktu jasně uvedeno "SOLO" - to v eshopu uvedeno nebylo.
    Zpětně jsem v nepřehledně zpracovaném podrobném popisu informaci o absenci akumulátoru objevil, ale otázka je, zda tam byla i v době objednání. To nic ale nemění na tom, že hlavní tiulek i fotografie byly špatně a v úvodním popisu byl uveden akumulátor 4Ah.
    Peníze byly vráceny obratem, ale bez proplacení zpětného poštovného.
    Obchod nedoporučuji.

• Jinak uvedené ceny na heuréce a na vyšší na shopu

Klamání spotřebitele :-(

• - funguje
    • - "nové" zboží dorazilo v evidentně již rozbalené krabici s poškozenou plombou, krabice byla viditelně poškozená. Takto nelze darovat jako vánoční dar :-(
    • - pravděpodobně se jedná o vystavené nebo vrácené zboží

obchod proto nedoporučruji a již u zde nenakoupím

• Dobra cena.Rychle jednání.

Vyborny.

• cena, rychlé dodání, komunikace
    • nevím

nejlepší cena vybraného zboží, zboží dodáno 4. dne až domů, navíc možnost platby kartou, potřeboval jsem upravit fakturu - po dohodě posláno mailem na druhý den. tváří se možná jako autoriz. prodejce, ale nikde to neuvádí.

• Tváří se jako oficiální shop BOSCH, ale není tomu tak, klamavá reklama
    • po dotazu vlastně skladem téměř nic nemají

Nespokojenost - klamavá reklama v názvu webu

• - rychlé odeslání zboží
    • - dobrá komunikace