• Příjemná obsluha.

• nákup a výběr z domova
    • na doporučení známé

• Velký výběr.

Rychle, kvalitně, doporučuji.

• Zboží bylo téměř ihned připraveno k vyzvednutí.
    • Jednoznačně nejlepší cena.
    • Žádné

Zboží bylo téměř okamžitě k odběru a za bezkonkurenčně nejlepší cenu.
    Obchod bych zcela jistě doporučila ostatním.
    Solidní a rychlé jednání.

• rychlost, cena, příjemné jednání při odběru

• rychlé dodání po objednání zboží

Doporučuji i ostatním

• Cena a rychlost...
    • Komunikace a krásné prostředí lékárny.
    • Okolí Petřína je úžasné...

Když potřebuji nedostupnou věc, nemocnice mají

• Vysoká cena nákupu, aby byla doprava zdarma.

• blesková rychlost vyřízení objednávky
    • možnost odběru zboží tentýž den
    • podpůrné léčivé prostředky, které jinde těžko sháním
    • nejde vysloveně o slabinu, pouze menší sortiment zboží - je to malá lékárna

U zboží skladem je dodání obratem, lze i tentýž den vyzvednout. Operativní komunikace se zákazníkem. Lékárnice/řádová sestra velmi mile komunikuje, ochotná vcítit se do zdravotních potíží zákazníka, mile poradí. Pomohla mi těžší léčivé prostředky uložit do tašky. Vůbec jsem se necítila jako v anonymním obchodě, ale v přátelském prostředí. Nadále zde budu nakupovat, i když mám tuto lékárnu přes celé město.

• měli to, co jinde nemají.
    • trošku z ruky, ale pokud se spojí s procházkou po starobylé Praze, tak OK.
    • Prostředí na skladování léků na mě nepůsobilo úplně nejlépe, ale snad ví, co dělají.

zajímavé místo, kde mají to, co se jinde nedá sehnat.

Reakce obchodu Boromejská lékárna

Všechny naše prostory jsou samozřejmě schválené Státním ústavem pro kontrolu léčiv a vyhovují všem předepsaným podmínkám - asi Vaše oko zahlédlo interiér našeho skladu vybaveného nábytkem ze 70.let minulého století, který sice nepůsobí na pohled nejlépe, ale pro uchování léčiv je zcela vyhovující a praktický. Zvonková-Boromejská lékárna

• Mají zboží, které se již běžně nevyskytuje. Ochotná obsluha.

Lze bez problémů doporučit.

Rychlá dodací lhůta, jeden den jsem objednal a druhý den dodala pošta.

• serióznost, dobrá komunikace, rychlé vyřízení výborné ceny
    • nevím

ať přijdou nebudou zklamáni.

• rychlé vyřízení objednávky, vstřícnost, výborná komunikace

Doporučuji.

• Nevidím výhody, obchod jako každý jiný, tj. průměr.
    • Nabízí zboží, které nemá na skladě.

Já osobně si zde už nic nekoupím, objednám nabízen zboží a za dva dny mi někdo laskavě napíše, že zboží je vyprodané. To se mi nelíbí, kdyby zboží nenabízeli, sehnala jsem si ho ihned někde jinde, takhle jsem ztratila dva dny.

Reakce obchodu Boromejská lékárna

Dobrý den, tato nepříjemnost nás velice mrzí, je způsobena chybou v přenosu dat od našeho dodavatele, na kterou jsme již několikrát upozorňovali a žádali nápravu, ale zatím bez úspěchu. Je to velmi nepříjemné i pro nás, samozřejmě bychom Vám rádi co nejlépe vyhověli.Ještě jednou přijměte naši omluvu.Také bych ráda uvedla vysvětlení, že v souladu s našimi obchodními podmínkami vyřizujeme objednávky nejpozději následující pracovní den v provozní době lékárny, proto se tedy mohlo stát, že na objednávku zaslanou v pátek odpoledne nebo přes víkend jsme reagovali až v pondělí ráno (nebo na objednávku z 16.11. jsme reagovali až v pátek 18.11., protože 17.11. byl státní svátek) Zvonková - Boromejská lékárna

• Výhodná cena

Výhodná cena a spolehlivost