Rychlé vyřízení objednávky, rychlé dodání, dobrá cena

• cena, rychlost
    • příznivé dopravné

Obrovský výběr,rychlé dodání bezpečně zabaleného zboží.

Mohu jen doporučit.

• Nižší ceny oproti konkurenci

• Nejlevnější ve srovnání cen konkrétního produktu
    • Okamžité odeslání
    • Ještě jsem trefil akci na poštovné zdarma :)

• Jedná se o moji 2. objednávku v tomto e-shopu, opět maximální spokojenost.

Solidní e-shop, doporučuji.

Rychlost a kvalita dodání.

Několikrát jsem nakoupila a jsem spokojená..

Vše OK. Rychlé dodání.

• Rychlost zpracování objednávky
    • Informace o stavu zásilky
    • Přístup k zakazníkovy
    • Zásilka přišla poškozená
    • Jedna z knížek nebyla, musel jsem objednávat jinde

Na Booktook nakupuji pravidelně , obchod nabízí velký výběr a časté výhodné akce. Zrovna při nedávné akci jsem tam nakoupil velké množství knížek. Jedna z knih byla v před-objednávce a měla tak vyjít 3 dny po vytvoření objednávky. Datum dodání celé objednávky tak bylo posunuto, s tím jsem počítal . Kniha měla měla vyjít 18.4 , každý den však bylo datum vydání knihy posunuto. Zatímco v jiných obchodech byla již kniha skladem. Dne 22.4 bylo na stránkách obchodu oznámená vydání knihy , tedy jako novinka , bohužel ale nebyla skladem. Následně jsem obdržel email z obchodu že byl předprodej zrušen a musel jsem knihu z objednávky stornovat. Peníze za nedodanou knihu mi budou vráceny . V tomto ohledu děkuji za přístup a řešení celé situace. Knihu jsem si nakonec musel objednat v jiném knihkupectví, kde jí měly normálně skladem a to ve velkém množství. Tak trochu nevím proč na Booktook kniha nebyla, to se mi ještě nestalo, za dobu co zde nakupuji. Další věc , celá zásilka přišla poškozená , v krabici byla velká díra na boku. Všechny knihy mají naťuknuté rohy, některé víc některé míň. Nevím jestli jde o problém od prodejce, špatně zabalená zásilka nebo přepravy. V tomto případě doporučuji knihy balit ještě do bublinkové folie nebo používat silnější karton aby se knihy lépe ochránily. Snad jde opravdu jen o jediné nedopatření . S obchode jsem byl doposud vždy spokojen a chválil jsem ho na všechny strany. V případě zhoršujících se služeb, bych začal nakupovat v jiném obchodě a to zrovna nechci. Reklamovat knihy nakonec nebudu , nemám na to čas ani nervy.

Reakce obchodu Booktook.cz

děkujeme vám za otevřenost a sdílení vaší zkušenosti. Je nám líto, že jste měl takovou zkušenost. Již jsme se na Vás obrátili nabídkou řešení této situace. Pokud budete mít jakýkoli dotaz nebo požadavek, neváhejte se obrátit na náš zákaznický servis. Jsme tu pro vás a rádi vám poskytneme veškerou potřebnou pomoc. Děkujeme vám za důvěru a doufáme, že vaše příští nákupy u nás budou probíhat bez problémů.

S přátelským pozdravem Monika z BookTooku

• Rychle doručení

• široký sortiment

• Dobrá cena

Reakce obchodu Booktook.cz

chceme Vám poděkovat za kladné hodnocení Vašeho nákupu. Spokojenost zákazníků je pro nás na prvním místě a budeme se dál snažit, abychom byli vaší nejoblíbenější volbou. Budeme se těšit na Vaší příští návštěvu, až si k nám přijdete udělat radost.

Se srdečným pozdravem Monika z BookTooku.

Velký výběr, super ceny, rychlé doručení

• nemohu nic hodnotit - kniha přijde až v říjnu.

dobré ceny, velký výběr, poštovné zdarma a akce, rychlé dodání, dobrá komunikace