• Zboží se jinde nedalo sehnat.
    • Kniha.

Pokud budu něco potřebovat, určitě swe na obchod obrátím,

• komunikace - lepsi je potvrzeni sms-kou, ze zbozi je uz na ceste, dorazilo...

Misto 3-4dnu, zbozi dorazilo po vice nez tydnu - jinak vse v poradku, doporucuji.

• U zboří byl štítek "doručení do čtyř dnů", ani po deseti nepřišel. Byl to dárek k narozeninám, který tak nepřišel do data oslavy.

• Velký výběr knížek

Určitě doporučuji ;)

• Nabídka normálně nedostupných knih
    • Dobrá cena

• velmi rychle doruceni odborne knihy

Odborna kniha, ktera se dala sehnat jen z amazonu. Od amazonu by vysla levneji, ale dorucena kdovi kdy. Zde ocenuji zejmena rychlost obchodu.

• Mají v nabídce běžně nedostupné knížky.
    • Během vyřizování objednávky nejsou k dispozici žádné informace o průběhu.

Delší dodací lhůta (u mě dva týdny), je ovšem způsobená dovozem knihy z ciziny. Během této doby nejsou k dispozici žádné e-mailové informace a zákazník neví, zda se objednávka opravdu vyřizuje a ani nezná orientační dobu doručení. Nakonec vše dopadlo dobře a jsem spokojený.

• literatura v Čechách hůře dostupná či nedostupná

přehledný výběr
    rychlé dodání
    vím, že tam seženu, cokoliv si usmyslím včetně odborné literatury

• quantity of items available
    • resonable prices
    • discounts
    • a) Old orders can´t be cancelled. I have few orders pending for more than year, even after request (via mail) to cancel them
    • b) in some cases delivery dates are not reliable - esp

apart of problems mentioned above ok.

• 1)Velký výběr ve všech žánrech
    • 2)Jednoduchá objednávka a dodání
    • Uvítal bych více informací o knize (např.stručný obsah)

Vynikající služba, velký výběr anglických knih, jejich koupě by byla po mne prakticky nedostupná.

• knihy v sngličtině které jinak a jinde neseženu
    • e shop, je to absolutně nedomyšlené ,

spolehlivost

• rychlé

Mohu jen doporučit

• Veľký výber kníh
    • Výborná dodacia lehota
    • Knihy za dobré ceny
    • Jednoznačne komunikácia s obchodom, nedá sa dovolať na uvedený kontakt a ani žiadna reakcia na email

S nákupom kníh som bola veľmi spokojná, jediné mínus je v komunikácii, ktorá je nulová.

• Dostupnost anglické literatury.
    • nemá

• Knihy, které nejsou v ČR běžně k dispozici. Jsou objednávány v zahraničí, dodací lhůty jsou přitom optimální.

• Nejlepší cena. Jsou schopni dodat anglickou odbornou literaturu levněji než z UK či N Amazonu.
    • Udělají to co slibují, knihu pošlou, vše ok. Ale mohli by trošičku více komunikovat se zbytečně nervózními zákazníky, jako jsem já. Telefon jim nefunguje, na e-mail (byť z mé strany zbytečný) neodpověděli.

Moc jsem jim nechtěl věřit, takže knihu v ceně 2700,- jsem neplatil předem a nechal si ji poslat na dobírku. To je také jejich výhoda, že umožní zaslat na dobírku a za poštovné si vzali jen 80,-Kč.
    Trvalo to čistý týden, vše dorazilo OK, nejlevněji mezi ostatními nabídkami, příště bych u nich nakupoval s větším klidem a znovu.
    Obchod doporučuji.

• sortiment anglických knih
    • rozumné ceny
    • zaručeno datum dodání
    • kdo si počká, dočká se = žádné negativa

lze doporučit, vše funguje

Objednal jsem zboží s inzerovanou dobou dodání na sklad obchodu 3-4dny. Po 10ti dnech žádná změna. Zboží zatím nedorazilo ani na sklad obchodu, natož ke mmně.

• Deklarovali dodaci lhutu 14 dni a zbozi dorazilo o tyden driv takze mile prekvapeni.

Vse ok, bezproblemovy nakup.