• Velmi rychlé dodání - tak rychlé, že jsem nestihl ani přichystat peníze pro kurýra :-D
    • Originální zboží za rozumnou cenu
    • Rychlost komunikace - na můj dotaz byla reakce do několika minut

• Sortiment

Velmi rychlé dodání

• Rychlost dodani
    • Prehledny shop

• rychlost dodání a zboží v pořádku.

Rychlá dodávka.

• Velice rychlé dodání

• velmi rychlé vyřízení obchodu
    • nevidím nevýhodu

• Po předchozích nejasnostech týkajících se konektorů zdroje a odeslání emailu ve večerních hodinách jednatel obchodu reagoval téměř ihned a začal můj problém řešit.
    • Druhý den osobně telefonoval a navrhl nejlepší řešení s dodatečným dodáním redukcí zdarma.
    • Hned další den mi byly doručeny.

Původně jsem chtěl zboží vrátit z důvodu,že neobsahoval počet konektorů uváděných na stránkách. Po oznámení tohoto záměru obchodu ihned jednatel začal se mnou problém řešit.Toto příkladně vzorové jednání jsem ještě nezažil vzhledem k tomu,že první komunikace probíhala ještě v nočních hodinách.

rychlost

Jednalo se o elektronickou licenci programu dodanou cca do dvou hodin. Pracovník obchodu mi ještě poradil jinou stránku, protože odkaz ke stažení nebyl funkční.

• Rychlé vyřízení objednávky
    • Informace o stavu objednávky

Spokojenost.

• Vstřícné jednání pracovníka Bohemia Computers.

Při vrácení mnou nevhodně vybraného zboží mi pracovník Bohemia Computers vyšel ochotně vstříc. Vážím si jeho vstřícného jednání.

Reakce obchodu BOHEMIA COMPUTERS

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Nákup byl proveden na IČ a není možnost vratky. Přišlo v tak žalostném stavu, že bylo obratem vráceno zpět. Pokud by bylo rozbaleno s rozumem a péčí, nikdo by vratku na IČo neřešil. Byla by dána vyjímka. Ale krabička a výpnň byly a jsou nepoužitelné. Nemůžeme za chybný výběr a nešetrnou manipulaci.

cena, rychlost

• Rychlé zaslání

The order processing was quite slow this time but last time it was fine.

• u mnoha položek nejnižší ceny na trhu
    • trochu zmatečné webové stránky

Přiznám se, šel jsem po ceně ;)
    Málem mě ale dokázala odradit bídná funkčnost filtru produktů - jakákoliv změna zrušila nastavení ceny, pak chvíli nic, pak se nastavení vrátilo apod. Naštěstí pak už jen samá pozitiva - zpracování košíku, platba už proběhly hladce.