• Expresné dodanie

Nakupuji tu opakovaně, obchod je spolehlivý, jen by mohli vylepšit jejich - zatím - velmi úspornou komunikaci.

• Příjemné jednání :)

Široký výběr a příjemné jednání.

Tento e-shop už jsem hodnotila mockrát a stále stejně - je to opravdu jeden z mála obchodů v celé republice, kde mají zboží velmi prospěšné pro můj zdravotní stav. Ceny tohoto přípravku jsou stabilní, doručení rychlé.

• Pěkný výběr
    • Rychlé odeslání
    • Dobré ceny

Dekuji za kvalitni sluzby.

Vše vždy proběhlo bez problémů i když jsem řešila doobjednání zboží k již zaplacené a vytvořené objednávce. Doporučuji.

• kvalitní zboží

Vše proběhlo bez problémů a rychle,jsem s obchodem spokojená

• Rýchlosť. Komunikácia.

• široký sortiment za rozumné ceny

Zboží bylo doručeno po objednání do 2 dnů.

• rychlost, ekologické smýšlení
    • žádná

Dobrý sortiment, zaměření na vlastní odpovědnost za své zdraví

Vše proběhlo v naprosté spokojenosti

Kvalitní zboží.

• široký sortiment zboží

veliký výběr zboží, solidní ceny

• Zatim dorazilo jen cast produktu !!!!!!!!

Reakce obchodu BioRenesance.cz

děkujeme za objednávku i recenzi. Velice nás mrzí, že Váš první nákup u nás nedopadl na 100%!

Objednaný produkt Jarrow-Neuro-Optimizer byl bohužel poslední kus skladem, což bylo uvedeno. Jelikož jde o v ČR méně dostupný produkty, který dovážíme ze zahraničí, je dodací lhůta někdy i 7+dní. Byla tedy odeslána alespoň dostupná položka a zboží objednáno u dodavatele.

S paní jsme se domlouvali telefonicky a nabídli vrácení přeplatku nebo dodání zbývajících produktů v pozdějším termínu. Zákaznice souhlasila s dodáním.

V tuto chvíli je nová zásoba na cestě z GB na sklad. Doufáme, že dorazí každým dnem! Po naskladnění dle dohody obratem odešleme i s voňavou kompenzací.

S pozdravem a přáním pevného zdraví.
    Musil Pavel
    BioRenesance.cz

Výborné zkušenosti

jsem spokojen na 1+

Můj první nákup zde, velká spokojenost, výborná komunikace, velká rychlost při odbavení zboží.