• Jsem spokojena z dodaním doporučuju.Budu objednávat zas.
    • Nemá nic.

Doporučuju.

• - neuvěřitelně rychlé dodání, objednala jsem v pondělí a ve čtvrtek ráno mám balíček, přestože to jde z Bratislavy a pár dní před Vánoci! Velká pochvala :-)
    • - omezení platebních možností, nejde platit kartou, pouze přes banku, a to přes omezené banky... Kdyby doma nikdo neměl komerčku, vlastně nevím, jak bych zaplatila :)

Obchod bych určitě doporučila, mají věci, které se jinde neseženou, velmi rychlé dodání, pěkně zabaleno, všechno v pořádku...

• Úplná spokojenost. Objednávám velmi rychle a najdu vše co potřebuji. Personál je vstřícný a dodání na druhý den.

Příjemné nakupování, nemám výhrady. Zboží bylo doručeno na druhý den v perfektním stavu. S kvalitou nabízeného zboží jsem velmi spokojená. Vše proběhlo bezproblémově, o stavu jsem byla informována emailem.

• Po přečtení recenzí jsem měla trošku obavy, zda vše proběhne tak jak má. Ale tento e-shop mě příjemně překvapil. Hradila jsem předem, dostala jsem slevu, mailem mně přišel odkaz na sledování zásilky, tak jsem měla přehled kdy mi bude zásilky doručena a byla dodána opravdu brzy, přestože byla zasílána ze Slovenska. Velká spokojenost a poděkování.

Vše v pořádku, dorazilo zboží co jsem si objednala včas a v pořádku.
    Výhodná sleva při platbě předem a množstevní sleva při objednání více ks (2 balení vitamínů).

• Nakoupím v klidu z domova
    • Zkusila jsem to na doporučení kamarádky a vyšlo to báječně, jsem velmi spokojená
    • Nevím o žádných

Žádné běhání a shánění po obchodech, klidný nákup z domova.

Byl to můj první nákup a jsem naprosto spokojena.

Takovou formu nákupu doporučuji, zboží došlo včas a v pořádku, je krátká dodací lhůta, což mi vyhovuje.

naprostá spokojenost

• Spolehlivost

Spolehlivý a rychlý obchod

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Produkty, které se jinde nedají koupit.
    • Chtělo by to platbu kartou. Z nějakého důvodu jsou v levé části obchodu loga karetních společnosti, ale kartou platit nelze.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Rychla dodavka ajednoducha objednavka.
    • Behem prvniho nakupu jsem nepozorval

Nevim

• Kvalitne produkty a perfektny popis produktov...moje vlasy su po rokoch leskle a nabrali objem uz po prvom pouziti..wau:-))
    • Ziadne

Vyborny, este ho vyuzijem.

• Česká pošta