Výhodou je, že nemusím nikam jezdit. O nevýhodách nemám ponětí, jelikož jsem nakupovala poprvé a byla jsem spokojená /až na tu dodávku, ale za to vy nemůžete. Děkuji

Reakce obchodu bio-bakterie.cz

Vážený zákazníku, musíme zareagovat na vaši výtku ohledně délky dodání. Objednávka zadána do systému 5.8. čas 23,46hod. Platba převodem, dodání Českou poštou. Platba zaregistrována 8.8. a 9.8. jsme předali balíček České poště. 9.8. čas 11.18 hod. zaslán informační mail a dodání zboží v následujících dnech. Pro přepravu zboží jste si sama vybrala společnost Česká pošta a za délku dodání opravdu nemůžeme. Děkujeme za pochopení.

• pestrost sortimentu a rychlost dodání

• Zásilkovnu

• relativně specializovaný sortiment

oceňuji přehled stránek,rychlé a bezproblémové dodání vše OK

rychlost, ochota

• Rychlost, kvalita

O. K.

• Nemusím zhánět v kamenném ne
    • Nevím

rychlost dodávky zboží

• dobré ceny
    • skvělá komunikace

• přehlednost,rychlost

I přes počáteční problémek se zdvojením platby (převod na účet x dobírka na zásilkovně), který byl přes velmi rychlou a ochotnou komunikaci pana majetele aktivně řešen a úspěšně vyřešen, musím obchod ohodnotit velice kladně. Rozhodně doporučuji :)

Byla jsem maximálně spokojená s rychlostí vyřízení i před vánoci. Všem doporučuji.

• nemusím nikam jezdit

prostě perfektní

• pro mne je to pouze casova uspora a doruceni zboží na urcene misto
    • - tentokrát se mi zdalo, ze se doruceni dost tahlo
    • - vadi mi stále se zvyšující castka za zakoupene zboží, aby mohla byt doprava zdarma

nemohu rici, ze bych ho nedoporučila, ale ja sama chci zkusit priste také jeste jiného dodavatele

Reakce obchodu bio-bakterie.cz

Musím reagovat na tuto negativní recenzi a nesouhlasit.
    1) Dodací lhůta - zákazník objednal zboží ve středu 4.6.2014 v 17.25 hod. Zboží přebíral na dobírku v úterý 10.6. tedy čtvrtý pracovní den!!! Zákazník si sám vybral přepravu Českou poštou na dobírku!? Pokud by si vybral společnost Toptrans, dodání garantujeme do druhého pracovního dne a to za stejnou cenu.
    2) Kvalita komunikace??? Zasíláme potvrzující mail po převzetí objednávky, dále při přípravě expedice, poté v den expedice s číslem balíku. Dále zákazník dostává SMS od přepravce v den převzetí a dodání. Jedná se o standardní postup a opravdu nevím, jakou další komunikaci si zákazník představuje.
    3) Zboží jsme za poslední rok zlevnili v průměru o 8% a dopravu zdarma máme již 3 rokem nastavenou stejně. Tedy objednávka za 2Tis. = doprava zdarma.

• Je to laciné oproti obchodákum.
    • nemá

vše dobré