• zboží "skladem" již skladem nebylo a když, tak za vyšší cenu
    • klamavá reklama

Vše proběhlo v naprostém pořádku.

• Při objednávání Vám sice dají na výběr společnost, která Vám zboží přiveze, realita je bohužel jiná....

• Rychlost dodání, milá obsluha.
  • Obchod inzeruje dodání do 2 dnů, já ho ještě nedostala

• logistika

jestli chcete mít dobrou cenu a budete počítat s tím, že všechno nepůjde hladce , tak jo

• Dodrá komunikace.Ochota.

• rychla a pratelska komunikace (i prez E-Mail) zadne dlouhe cekani ci dvojite trojite psani sem a tam

• Objednal jsem si lednici Gorenje, se kterou jsem velmi spokojený. Kvalitní produkt
    • Objednávka dorazila bez poškození v pořádku
    • Oobchod jsem si vybral, protože dle informací na jejich webových stránkách jsem měl mít lednici do 2 dnů doma, s tím že mi jí zdarma doručí a dodají až přímo do bytu na místo určení. Abych to zkrátil, tak jsem lednici dostal až 10. den od Toptransu a musel jsem si extra zaplatit výnos.

Informace na webových stránkách nejsou pravdivé.

• Dobrá komunikace, ochota řešit problém.
    • Napoprvé doručen jiný výrobek, ale výměna proběhla rychle a v pořádku.

• neuvádí kolik kusů je skladem
    • nekomunikace , neodpovídají na emaily

Objednávka byla zrušena z mé strany, dostupný byl pouze jeden kus. Platba předem kartou
    Storno faktura byla zaslána rychle a peníze nejsou ani po několika urgencích vráceny.
    Na mé maily bez reakce.

• Rychlé dodání, zboží odpovídá popisu. Doporučuji.

rychlé dodání, dobrá komunikace

• špatná komunikace a nevyřízené odstoupení

Zboží přišlo v pořádku, ale musela jsem ho vrátit, protože se ukázala dřezová baterie jako příliš velká pro mou kuchyni. Telefonicky i mailem jsem odstoupení oznámila včas a požádala jsem o informaci, jak se to správně zařizuje (poprvé vracím zboží koupené přes internet). Poslala jsem zvlášť zboží a zvlášť formulář, který jsem původně na webu nenašla. Odstoupení neuznali, peníze (5000) nevrátili a pro baterii si mohu přijet přes půl republiky - je stále moje. U nich. Jediný telefon je na paní, která "to nevyřizuje" a na majitele , pana Jiráska, číslo "nesmí dát".

• Zboží bylo vadné a nefunkční. Ihned jsem reklamovala, ale obchodník to vzal jako vrácení zboží a sdělil mi, že zboží nebylo v původním obalu, a proto je nemůže dále prodat, což u vadného zboží nelze ani předpokládat. Nevrátil ani peníze ani nedodal funkční zboží (ať již opravené nebo jiné). Na moje další emaily nereagoval - mrtvý brouk.

Ačkoli měli zboží v e-shopu "skladem", druhý dem objednávku stornovali, protože zboží neměli.

Dobrá

Spokojenost po všech stránkách.

• Obchod deklaruje dostupnost zboží které nemá na skladě, několik dní po stornování mé objednávky je zboží stále nabízeno s dodáním do třech dní.

Objednané zboží už nebylo, tak jsme se dohodli na zrušení objednávky. Peníze mi byly vráceny do 3 týdnů, vše proběhlo bez problémů, na čem jsme se domluvili, to bylo dodrženo.