Velmi rychlé vyřízení objednávky,komunikace bez problémů

Ochotný personál. Paní mi přes chatbox zodpověděla veškeré dotazy. Kolo přišlo kompletně sestavené a seřízené na míru.

Skvělá komunikace, poradili při výběru elektrokola. Dovezli mi je firemním vozem. Technik mi vše předvedl a podrobně vysvětlil.
    Naprostá spokojenost.

Seriózní, vstřícní, spolehliví.

Obchod píše: "Jízdní kola zasíláme řádně seřízena" , vtipné, ne že by mi moc vadilo, že nebylo seřízené (dokážu si poradit sám), ale rozhodně bych na to nespoléhal, brzdy jsem domáčkl až na krev s možná 70% účinkem, a seřízená přehazovačka na nejvyšší kolečko mlátila o výplet (stačila úprava dorazu) a nebyla koncovka na lanku, tím pádem se třepilo. Rozhodně pořádně zkontrolovat, nespoléhat na tvrzení. Zabalené bylo pečlivě.

Reakce obchodu BIKE CENTRUM

za způsobené potíže se omlouváme. Kola vždy postavíme a následně seřídíme, pokud nebylo něco v pořádku, určitě to nebyl úmysl.
    Co se týká brzd, vždy je potřeba je zajet, na kole jsou základní mechanické kotoučové brzdy. Co se týká koncovky lanka, tam je možné, že při manipulaci s kolem do krabice mohlo lanko zavadit a koncovka upadnout.

Kol jsme poslali stovky a registrujeme minimum problémů se seřízením. U levných kol je otázka seřízení velmi problematická.

Za doporučení obchodu děkujeme.

Koutná Martina

Bezproblémová komunikace, rychlé dodání seřízeného kola, předvedení kola pracovníkem při dovozu. Doporučuji.

Reakce obchodu BIKE CENTRUM

Dobrý den, moc děkujeme za milou recenzi, jsme rádi, že jste spokojena.

Koutná Martina

• Rychlá, vstřícná a jasná komunikace

Férový přístup.

Doporučuji .

Doba dodání je oproti konkurentům fakt dlouhá.

Reakce obchodu BIKE CENTRUM

jsme rádi, že jste v naší emailové komunikaci uznal, že pokud je zboží skladem na Slovensku a je psáno dodání 2-6 pracovních dnů, nebude dodáno okamžitě :)

Děkujeme.

• Velký výběr zboží.
  • Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Dobrý přehled nabídky obchodu.
    • Na zboží skladem dlouhá dodací lhůta,dodatečně v jiném obchodě nižší cena.

Reakce obchodu BIKE CENTRUM

je nám líto, že jste náš obchod nedoporučil přesto, že jste objednávku vytvořil 16.1. v odpoledních hodinách a 18.1 byla předána poště. Pošta balík doručovala od 19.1 na Balíkovnu, kde jej uložila 22.1 a Vy jste zboží přebral.

Myslíte, že je v pořádku hodit vinu na obchod, který své závazky v pořádku splnil?

Děkuji za zamyšlení.

Ochota a spolehlivost,rychlost.

• široký sortiment zboží
    • dodací lhůta byla přesně týden od objednávky

Vše o.k.

Vše proběhlo k moji spokojeností

Přišli mě ale velikost 27-30 a chtěla jsem 26-29

Vážená paní Píčová,

v popisku je uvedena velikost 27-30, ale reálně je to 26-29, to máte pravdu, ale stále je to velikost, kterou jste požadovala. Nebyla Vám odeslána např. velikost 40-43.
    Brusle klidně pošlete zpět.

Hezký den,

• sortiment
    • ceny
    • komunikace
    • rychlost dodání

Zboží poslali až po pěti dnech a navíc na špatné výdejní místo. 14 dní trvalo, než se ho podařilo stáhnout zpět a poslat správně.

Reakce obchodu BIKE CENTRUM

děkujeme za recenzi, vzhledem k tomu, že boby již v dané barvě nebyly na skladě, byla jediná možnost je stáhnout a to trvalo opravdu hodně dlouho. Dorazili k Vám opravdu na poslední chvíli.

Hezký den,

Koutná Martina

• zboží inzerovane skladem zjevně skladem neni

Pokud spěchat, tak nedoporučuji. Kromě rychlosti snad ok, ale ještě jsem produkt neprevzal..

Reakce obchodu BIKE CENTRUM

kontrolovala jsem stav zásilky, boby byly v pátek předány poště a dnes je středa a stále cestují.
    Bohužel, jsou situace, které my, jako prodejci, nejsme schopni ovlivnit, obzvláště pak v předvánočním období.

Děkuji za pochopení.