• Rychlost a výborné reference

Profesionální přístup, rychlost dodání,vřele doporučuji.

• Chybí standartní možnost platby převodem na účet

Při nákupu zboží nebyla možnost platby převodem, objednal jsem tedy zboží na dobírku a do poznámky napsal, jestli by bylo možné zaplatit předem na účet. Obchod mi vyhověl a mailem poslal číslo účtu kam jsem částku uhradil, nicméně mi došel balík kde jsem formou dobírky musel zboží znovu zaplatit. Následně jsem kontaktoval obchod, ten se mi omluvil za vzniklou situaci a slíbil že peníze vrátí. Po týdnu jsem znovu psal do obchodu jak to vypadá s vrácením peněz, chtěli po mě číslo účtu. Od té doby cca 1 měsíc se mi obchod neozval a nepřišla ani žádná platba. Ve výsledku jsem tedy zakoupil jedno zboží za cenu dvou.

Reakce obchodu BIKE-ARENA

výsledek je ten, že peníze vám byly samozř. vráceny, problém byl..a za to se vám omlouvám..v tom, že jsem udělal chybu a při platbě na váš učet uvedl špatný kod banky...tedy platba neprošla a já si toho nevšiml..omylem jsem považoval věc za vyřízenou..pokud budete mít zájem, pošlu vám na mail výpis z učtu kde je vše patrné..

• Rychlost.

Dostala jsem na něj doporučení.
    Sama doporučuji.

Vše v pořádku

• velký výběr kol české výroby
    • krásné web. stránky
    • žádné jsem nenašel

velký výběr kol české výroby, výborná komunikace
    určitě a rád tento obchod doporučím

• -
    • - Zboží inzerované na e-shopu naní v kamenném obchodě, inzerované zboží nebylo k dispozici, prý se již nevyrábí a byl mi nabízen jiný produkt

Jiné zkušenosti nemám, zboží jsem objednala poprvé, byla jsem i osobně v obchodě v Příbrami a bohužel jsem byla odkázána na objednání z e-shopu, i když toto zboží už nebylo k dodání.

• možnost nákupu z domova

Nákup bych doporučila, nakupovala jsem sice poprvé a všechno proběhlo v pořádku a rychle.

• Velké slevy.
    • Nevstřícnost majitele. Snaží se udělat vše pro, to, aby mi nemusel uznat zákonné vrácení zboží.

Jestliže chcete mít možnost objednané zbožáí vrátit či reklamovat, tak tento obchod NEBRAT! Koupil jsem zde přes internet jízdní kolo a chtěl jsem ho vrátit v rámci čtrnáctidenní lhůty, poněvadž mi nevyvohovalo. Majitel obchodu mi ale odmítá vrátit plnou částku, přestože kolo ani neviděl, přitom je kolo v naprostém pořádku a je mnou nepoškozené. Celá věc pravděpodobně skončí u soudu. Jestli se nechcete dostat do stejné situace jako já, v žádném případě v obchodě NENAKUPUJTE.

Reakce obchodu BIKE-ARENA

pozor na tohoto zákazníka, rezervoval si kolo přes internet, osobně si ho přijel vyzkoušet, projel se na něm, zaplatil a odjel..ale zřejmě už s tím, že si na kole udělá pár výletů a pak nám kolo vrátí,špinavé, ojeté a my mu vrátíme celou částku...kolo má již 10 dní a na výzvy at ho vrátí odpovídá tak, že mu musíme ale zaručit, že mu na ruku vrátíme plnou částku, že jinak kolo nevrátí..že snížil cenu zboží, a že mu nejsme povinni dát peníze na ruku,ale že máme na vrácení částky nějakou lhůtu, že kolo může být klidně v dezolátním stavu a že ho tím pádem chceme prohlédnout ho nezajímá..takže kolo přijet vrátit odmítá, dokud nedostane garanci vrácení plné částky..tolik k panu Jan H

• Nešlo platit platební kartou

• Vrátili peníze při vrácení zboží
    • Při vrácení zboží nevrátili poštovné, protože to nemají v jejich obchodních podmínkách, i přesto, že to je v zákoně. Dodávka jim trvala týden.

Už tam nenakoupím.

Vstřícné jednání, rychlá reakce na dotazy. Celkově bez výhrad.

• Nakupoval jsem cyklo tretry a vyšli mi vstříc tím, že mi je fyzicky proměřili a boty padnou jako pr..... na hrnec.
    • Profíci.
    • O žádných nevím.

Zkuste sami a uvidíte.

• nejnižší cena. dokonce nižší než výrobce zboží

• Cena, dodatečné slevy.
    • První typ zboží měli mít skladem, po potvrzení objednávky se následně ozvali, že ho vlastně nemají, nabídli dvě různé alternativy a k nim opět 10% z ceny dolů. Po druhém výběru zboží, které mělo být opět skladem se ukázalo, že se po potvrzení objednávky čeká na dodávku od dodavatele. Nakonec však zboží dorazilo a vše bylo O.K., jen to trvalo týden a označení "skladem" asi není vždy úplně aktuální.

Jednání o ceně a dopravě férové, položky označené "skladem" nemusí v tomto případě vždy znamenat skladem a pak se trochu natahuje dodací lhůta. Ale celkově spokojenost.

• klasika

• Velký výběr zboží

Sehnal jsem zde zboží, které nebylo v dané barvě v žádném internetovém obchodě dostupné.
    Navíc mi předem poslali sami od sebe obrázek, zda barevné provedení opravdu odpovídá mé představě. Super, jen tak dál.

• obchod se nachází v blízkosti mého bydliště
    • nevím

původní doručení bylo omylem na fakturační adresu, po dohodě se špeditérem doručeno o den později správně

Zda se byt szandardni tj dobry internetovy obchod