• Příznivé ceny, slušný výběr zboží a výborná komunikace ze strany obchodu a také rychlost dodání zboží.
    • Žádné jsem nespatřil.

• Skvělá a překvapující komunikace se zákazníkem o upřesnění informací objednávky zboží.
    • Balení zboží proti poškození (kšiltovky)

• Do dnešního dne jsem neobdržela uhrazenou částku zpět. Na e-mailový dotaz, kdy tomu tak bude, nepřišla odpověď.

• prodejce mě kontaktoval a upřesnil míry velikosti M Doma jsem mohla velikost přeměřit

naprostá spokojenost,doporučuji

• velmi dobrá komunikace s obchodem
    • možnost bezproblémové výměny zboží
    • neshledali jsme

vřele doporučuji

- velmi vstřícný přístup - tel. dotaz, zda mám se značkou zboží zkušenost v souvislosti na objednané velikosti a následné zaslání reálných rozměrů /obuvi/ sms..
    - obnovení vystornované /z mé strany/ objednávky také proběhlo naprosto bez problému a s ochotou
    - vřele doporučuji

• Rychlost, osobní přístup, super komunikace

Reakce obchodu Bigboardshop.cz

Děkujeme za hezkou recenzi a vyzdvižení priorit, na kterých si zakládáme a tvrdě na nich jako tým pracujeme :-) Díky moc!

Super komunikace, rychlost dodávky. Vše na čem jsme se domluvili se stalo :)

Reakce obchodu Bigboardshop.cz

Děkujeme za hezkou recenzi. Komunikace je pro nás prioritou. Snažíme se, aby byl zákazník o všem informován a nákup se pro něho stal příjemnou záležitostí :-)

• druh zbozi
    • zatim zadne

rychle a profesionalni jednani

Reakce obchodu Bigboardshop.cz

Zdenko, velmi Ti děkujeme za kladné hodnocení. Zboží pečlivě vybíráme a jeho rychlé doručení k zákazníkovi je naší prioritou:-)

• chaoz, každý dělá něco a nakonec nemá nikdo přehled, když se v tom sami ztratí, tak později raději nekomunikují, zodpovědnosti za poškozené zboží se zříkají, navíc velice neochotní při nestandartním řešení, při koupi bot mi dokonce zavolali, ať si koupím větší, abych do nich dala ponožku, jinak jim je budu vracet a oni budou muset OPĚT platit poštovné, což jim celkem vadí...TEN OBCHOD JE KATASTROFA

V obchodě jsem zakoupila SNB boty, po doručení jsem je šla NEČEKANĚ používat a poty se po první jízdě rozbily...konkrétně utahování vnitřní části boty. Na reklamaci si samozřejmě nechali 30 dní - kdyby mohli, nejraději by mi je poslali až v červenci - dnes se mi boty vrátily přesně po měsíci s tím, že reklamace byla zamítnutá, protože neumím boty používat (správně mají asi ležet v botníku)... Sdělili mi, že plastový stahovák tkaniček, který byl vyrobený asi z pet lahve slouží pouze k uzamčení utažené tkaničky, aby nedošlo k jejímu povolení - vysvětlení závady - stahovák jsem si neodemkla při povolování či utahování a proto se rozbil... a já jsem asi uplně blbá - ten , kdo to posuzoval měl tu botu i stahovák nejspíš v ruce poprvé, je to absurdní nesmysl,stahovák je takovým způsobem roztržený, že je zřetelné, že sám by to člověk ani nedokázal...mimochodem zkusili jsme ho roztrhnout rukou na druhé botě a NEJDE TO... z věci vyplývá, že mi reklamaci zamítli a vrácení peněz též (nečekaně) neboť jsem boty NOSILA!!! dokonce JEDNOU!!! samozřejmě se hned v pondělí obracím na ČOI a situaci budu dále řešit..Jde mi pouze o princip, je to sice banalita, ale vytírat se sebou podlahu já rozhodně nenechávám, z vyjádření je víc než jasné, že od reklamace dávají záměrně ruce pryč.. Přeji hodně štěstí těm, co budou riskovat další nákupy!

• Velky vyber,dobre ceny.

naprosta spokojenost a skvely pristup prodejce,urcite zas budu nakupovat.

• výhodná cena

• Skvělé zboží za super cenu, komunikace obchodu se zákazníkem.
    • O žádných slabinách nevím.

Obchod na BigBoardShopu je skvělý, všechno v pořádku, komunikace je opravdu skvělá, byla jsem informována jak emailem, tak i telefonicky. Nemám žádné výhrady k obchodu, jsem naprosto spokojená. Doporučuji i ostatním nakupujícím.

Byla jsem velmi spokojená s ochotou personálu, kvalitou dodaného zboží a potěšil i dárek k mé objednávce. Určitě se chystám dále objednávat v tomto obchodě.

Objednávala jsem pánský svetr, sice mi v první chvíli (den hned po objednání) dorazil omylem jiný, ale i přes víkend šlo vykomunikovat výměnu, slečna byla neskonale milá a ochotná a zboží dorazilo v pořádku ještě do Vánoc.
    Jsem spokojena a přeji BigBoardu hezké svátky :-)

Děkujem.

• bezva ceny
    • velký výběr

bezva ceny
    velký výběr
    rychlé dodání
    dobrá komunikace

Velice děkujeme :)

Velmi milá komunikace, poradili s výběrem velikosti .. Maximální spokojenost..

Děkujeme :)

• velky vyber
    • slusne ceny
    • rychla expedice zbozi

vse ok

Děkujeme :)

• ceny, perfektní komunikace !

Určitě bezproblémový obchod, nakoupím znova.

Velice děkujeme :)

Dcera si přála boty Vans a hned první prac.den po odeslání objednávky mi z obchodu volali kvůli velikosti stélky(prý má být obuv o něco větší).Je vidět,že se starají o zákazníka a vždy je jednodušší zavolat než když by mi došla menší velikost a já bych pak musela obuv vracet.S přístupem personálu jsem spokojena a určitě budu objednávat i nadále.

Děkujeme za přízeň :)