• Neplatí se doprava.
    • Dodavatel

Vcelku jsem byla spokojena

• Nízká cena, relativní velká rychlost dodání (avšak s ohledem na typ dodeje spíše pomalost)
    • Obchod nedodržel slibovaných 30 minut od připsání platby do dodání.

Nevěřte slibovaným 30 minutám, já čekal 4,5 dne. Omluvu "chyba, způsobená výpadkem systému" můžu akceptovat, přesto bych uvítal včasnější info o opoždění. Ne až po urgenci. Přesto obchod doporučuji.

• Největší přednost je cena.
    • Doba dodání 1den je docela dost, ale nic co by mi bránilo v dalších nákupech.

Nejlepší internetový obchod s hrami, který znám.

• Výborná cena

100 % Doporučuji

Jediné co chybí jsou věrnostní slevy a pak už bych jinde ani nenakupoval.

• Pošlete peníze a zboží nikde!!!
    • Skladem znamená že se pokusí sehnat

Zboží bylo označeno skladem a dodání do 24h,běžně do 30.min.Po třech dnech jsem psal email,co se jako děje a přišlo mi jen,že zboží nemůžou sehnat a že do vou dnů mi kdyžtak vrátí peníze.To bylo 9.4.2013.Dnes je 18.4 ,koukám na učet a peníze nikde.Tak jdu do mailu,jestli jako neposlali ten CD Key ke hře a tam jen žádost o hodnocení nákupu v jejich shopu,tak tady ho mají teda.

Reakce obchodu Bezkrabice.cz

Dobrý den, došlo k administrativní chybě a špatné informaci od dodavatele o dostupnosti hry. Zákazník byl kontaktován a problém vyřešen - nabídli jsme vrácení peněz nebo dodatečné zaslání hry, nakonec si zákazník vybral zaslání hry. Za způsobené komplikace se omlouváme. Petr Šmigol, BezKrabice.cz

• - Velice rychlé dodání
    • - Výrazně levnější než steam
    • - počet nabízených her by mohl být větší

Je to rychlé, levné a bez problémů, určitě doporučuju.

• Špičková dodací lhůta

Výborný obchod pokud si chcete svou oblíbenou hru zahrát ještě v den nákoupu

• super přehledost obchodu a cena

Určitě doporučuji!

• Rychlost dodávky a cena.

Vše bez problémů.

• Rychlost v dodání i reakce na dotazy
    • omezený sortiment (faktem ale je, že ty aktuální a důležité tituly tam jsou)

Rychlé vyřízení, rozumná cena, přívětivý interface, digitální licence

• Komunikacia zo zakaznikom
    • Online licencie do 30min
    • Velky vyber hier za dobre ceny
    • Online licencie posielaju aj cez vikend
    • Ziadne

• Dodání ihned, hry bez krabice
    • Někdo požaduje mít ke hře instalační CD

Obchod inzeruje dodani do 24 hodin s tim ze vetsina transakci probehne do 30 minut. Ja nakonec cekal jeste vice nez 24 hodin. Mnoho dalsich lidi ma podobnou zkusenost. Je tedy nutne pocitat s faktem ze nejsou prilis rychli. Jinak vse probehlo v poradku.

Reakce obchodu Bezkrabice.cz

Dobrý den, obvykle zasíláme hry do 30 minut, nejpozději do 24 hodin v případě, že produkt není skladem. V tomto případě se doba dodání protáhla na 25 hodin, za což se dodatečně omlouváme. S pozdravem Petr Šmigol, BezKrabice.cz

• dobrý výběr
    • rychlá dodávka

• Skvela cena oproti jinym obchodum
    • Prehlednost obchodu
    • Nevim

Bezkrabici mohu vrele doporucit!

• neplatíte poštovné, software vám pošlou elektronicky
    • lhůta doručení

• - je to skutečně bez krabice
    • - špatná komunikace
    • - prodejce neví, co prodává
    • - na emaily neodpovídá

nedoporučuji ostatním nakupujícím, osobně zde již rozhodně nenakoupím.

Reakce obchodu Bezkrabice.cz

Samozřejmě víme, co prodáváme. Zákazník obdržel produkt, který si objednal. Bohužel však se zpožděním, protože jsme v době dovolených nezvládali vyřizovat velké množství objednávek, stejně tak odpovídat na všechny dotazy dostatečně flexibilně. Zákazníkovi byla zaslána omluva.

• dostupnost a pohodlí
    • nevím

• Nemusím chodit na poštu...
    • Žádné...

• Verze EN/RU byla jen RU s ruční instalací angličtiny (jiné jazyky se instalovali dle návodů na webu stejně)

Rychlé a snadné, dodatečné návody by ale mohli být jednodušší. Dodatečná instalace jazykové verze byla poměrně komplikovaná (úprava registru, rozbalování 3 souborů). Minimálně by to šlo zjednodušit, nebo varovat (poslat návod) předem. Cracknutou (offline) verzi jsem zprovoznil za půl minuty, toto mi trvalo hodinu a stále to je v ruštině.

Verze Origin (asi) funguje bez problémů.