• Nepracují o víkendu, tudíž neplatí do 24hod, a už vůbec ne 30min po zaplacení. Nevšiml jsem si níže uvedených komentářů a koupil. Čekám jestli vůbec klíč dorazí.
    • Je spousta jiných obchodů kde je to opravdu 24/7 ¨. NEDOPORUČUJI

NEDOPORUČUJI

• zatím nic
    • zatím všechno

Hru jsem objednal v pátek večer a ihned zaplatil kartou přes internet. Je úterý a stále nedošla. Napsal jsem tam dva maily, dvakrát jsem tam volal a pokaždé to spadlo do hlasové schránky. Začínám se loučit se svými penězmi...

• přehledné internetové stránky

Hra placena převodem, aktivační email spolu s odkazem ke stažení produktu dorazil po urgenci za týden! Údajná CZ lokalizace nebyla funkční, musel jsem žádat o pomoc. Poté poslali návod k aktivaci CZ titulků, na další dotaz již nereagovali. Nepracovalo ukládání postupu ve hře a hra samotná, musel jsem 3 krát stáhnout a přeinstalovat po oznámení od poskytovatele Uplay že byly odhaleny nějaké falešné licence. Doufám že vše bude konečně po více jak měsíci funkční!

• Nepracují přeš víkend
    • Poslali mi neplatný klíč
    • Veškerá komunikace trvá šíleně dlouho

Na e-shopu si človek kliče kupuje z důvodu toho, že si chce tu hru zahrát co nejdříve. Ovšem, když čekáte celý víkend a pak ještě nakonec dojde neplatný klíč, tak ho leckdy ta chuť něco hrát přejde.
    V souhrnu: V sobotu objednáno. V pondělí došel klíč ke hře a datadisku. Ovšem Jeden nefungoval. Poslal jsem reklamaci na mail, psal na skype. Asi 3 hodiny a zadna odpověd tak telefonuju. Bylo mi řečeno, že klíč musí ověřit u dodavatele a že se mi obratem ozvou. Daný den už nic. Na ostatních e-shopech vetsinou kdyz clověk pošle screeny, že klič nefunguje, tak mu pošlou obratem nový. Tady čekám už druhý den, na maily nereagují, na skype taky ne a provolavat další prachy nemam chut.
    Takže zde nakup určitě nedoporučuji.

• obchod nepracuje, přes víkend, zřejmě, podle dodání objednávky :-)
    • víkend je "asi" nepracovní den pro internetový obchod :-)

Je to super, zboží objednáte a v pracovní dny ho skutečně máte do 24 hod,ale pozor na víkend, objednávka se opozdí.

• neumím anglicky a tak tápu kde nainstalovat ovladač a.t.p. zdravím, J.Kovář.

• Objednal jsem si klíč na steam a dorazil špatný klíč na origin, po další komunikaci s reklamním oddělení dorazil správný klíč.

• Rychlé doručení (bylo to do hodiny) a levnější než kupovat přes Steam (pokud tam teda zrovna není akce, což sice je často, ale tady je to levné neustále).
    • Přes víkend nefungují, kod mi přišel až v pondělí ačkoliv jsem zaplatil už v pátek večer. Ale jinak spokojenost.

Myslím že digitální distribuce v případě placení kartou by měla být o dost svižnější. Objednávka v úterý, klíč ke hře jsem dostal v pátek odpol. Jinak ceny v obchodě jsou určitě příznivější než u oficiálních distribucí, např steam.

• je to rychlé
    • nemám k tomu krabici

je to rychlý a pohodný

• Rychlost a profesionální přístup k zákazníkovi.
    • Myslím že žádné.

Vřele doporučuji

• Nedokázali jte mi poradit s instalací hry (váš návod byl chybný)

• + cena
    • + elektronická distribuce
    • + rychlost

spokojenost

• Zboží bylo označeno jako skladem. Zaplatil jsem a asi zahodinu mi přišel email, že zboží nemají a že mi vrátí penize.

Nedoporučuji

• "rychlost" dodání do 24 hodin neplatí o víkendu - není to dostatečně zvýrazněno!
    • nedodává elektronické licence do 24 hodin každý den (víkendy, svátky)

Mohu jedině doporučit.

• distribuce licencí
    • komunikace, dlouhé dodací lhůty, sliby, které se neplní (viz. 30 minut dodání a sliby po telefonu)

nedoporučuji

• nejnižší cena, vzhledem k tomu že jsem v zahraničí mne nabídka koupit si hru bez krabice na účtě steam velmi vyhovuje

pro Vás , kteří pracujete mimo ČR je tento druh koupě her a jiného software velmi dobrý a rychlý , po stažení jsem mohl hrát hru už druhý den.

• on-line doručení, nemusím čekat na poštu
    • povedlo se mi otevřít až na notebooku, nevím proč

pokud chcete koupit hru a vadí Vám neustálé hledání CD, doporučuji tuto možnost