• Tento eshop rozhodně nedoporučuju, po objednání zboží mi nebyla potvrzena objednávka musela jsem jim zvlášť napsat zda přijali mou objednávku kterou mi tedy laskavě potvrdily na parfem sem čekala tři týdny,normální čekací doba z jiných eshopu je 1-2 dny. Není to nic proti tomu co mě čekalo po otevření balíčku. Naprosto nepovedená napodobenina Calvin Klein- Euphoria která měla společný maximálně flakon ve kterém ta obarvená odporná voda byla, zabalená v kusu kartonu, měl to být original parfem, žádný tester, ale tohle nemělo s vůní kterou používám několik let nic společného. Po reklamaci mi byli peníze vráceny bez jakéhokoliv vyjádření samozřejmě bez poštovného. Od teď už opravdu eshopum s parfemy budu těžko věřit. Nepovedené fejky, tohle opravdu ne!!!

nedoporučuju

Celková spokojenost, vřele doporučuji....

• neznám
    • inzeruje zboží, které nemá k dispozici

příště již nevyužiji

• Nevím
    • S ohledem na to, že obchod uvàdí, že má zboží na skladě, je týden na doručení neuvěřitelné dlouhá doba. Neumím si pŕedstavit, jak dlouho by to trvalo před vánoci.

Komunikace dobrá, pomalé doručování.

• NIC
    • zboží objednáno měsíc a půl, po měsíci napíší že je zboží skladem za vyšší cenu, toto jim odsouhlasím, přijde mi potvrzení objednávky, ovšem po 2 týdnech znovu napíší že zboží není skladem

Obchod nedoporučuji, sám se tam již nevrátím

• Do dnešního dne zboží nedorazilo

Nedodržení toho co obchod nabízí,do dnešního dne zboží nedorazilo

• Poměrně nízké ceny.
    • Nesouhlasí popis s fotem výrobku.
    • Obtížná komunikace s dodavatelem.

Objednala jsem zde, protože jsem chtěla nakoupit za příznivou cenu. Přišlo mi zboží, které sice údajně odpovídalo popisu produktu, ale neodpovídalo fotografii, která byla u tohoto produktu na stánkách obchodu a podle které jsem se především řídila. S obchodem jsem neúspěšně komunikovala mailem tři dny, dostávala jsem maily bez podpisu jménem konkrétní osoby. Nakonec jsem zboží odeslala zpět na vlastní náklady.
    Už zde nakupovat nebudu a ostatním to mohu doporučit snad jen se zvýšenou opatrností....

• netuším
    • komunikaci a dodací lhůtu, obdržel jsem 3 emaily, že objednávka byla expedovaná, avšak dodnes nedorazila

• Kvalita za nizke ceny.
    • Rychlost a spolahlivost

Odporúčam!

• - značná cenová výhodnost objednaného parfému
    • - nákup z domova, vzdy co jsem chtel bylo skladem
    • Dosud jsem je nenašel.

- značná cenová výhodnost objednaného parfému
    - nákup z domova, vzdy co jsem chtel bylo skladem

• Prijemní personal
    • Dobre ceny zbozi

Vsechno ok

• moje oblíbená značka je vždy k dostání
    • cena příjemná
    • milý přístup

Jsem veluce spokojná. Cenu jsou dostupnè většinu zákazníků.

• Dlouhá dodací lhůta. 7.9. jsem objednala zboží a ještě je nemám.

Nakupuj, když nespěcháš.

• Vonavka v poradku

Kvalita za nizkou cenu, proto doporucuji obchod.

• personál

Jsem nad míru spokojená, mají parfém, který jsem už delší dobu nevěděla nikde najít. Objednala jsem si přes telefon, pracovnice byla velmi ochotná, poprosila jsem ji jestli by mě mohli informovat prostřednictvím telefonu o mé objednávce ne mailovo. Vyšla mi vstříc, zač velmi děkuji a obchod doporučuji všemi 5. Zboží přišel v pořádku, ještě jednou děkuji,

• Nekomunikuje - nelze se dovolat na kontaktní telefon

Reakce obchodu Bestparfums.cz

na základě našeho dnešního telefonického rozhovoru víme, že zde došlo k nedorozumění. Vaše objednávka bude znovu doručena zítra prostřednictvím kurýrní služby GLS.

Bestparfums.cz

• dobrí zboží
    • dobré ceny
    • nííííc

S e-shopem jsem max. spokojená. Koukala jsem na objednaný parfém i na jiných e-shopech a našla ho levněji než zde, ale mám to tu ráda a mám jistotu, že vše proběhne v pořádku.

s tímto obchodem jsem spokojená, dodání zboží je rychlé a zboží který jsem si objednala byl super a originální.

• VŠE SUPER

• Široký sortiment zboží.
    • Pohodlný nákup z domova.
    • Rychlé dodání.
    • Velmi přijatelné ceny.

S obchodem mám pouze dobré zkušenosti, doporučuji.