• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• i kdyz tovar nebyl skladem dorazil pomerne rychle

doporucuji

• Pomalost

Ignorování zákazníka
    Nekomunikujou proaktivně

• - přehlednost eshopu
    • - široký sortiment
    • - příznivé ceny
    • žádne

zboží jsem dostal docela rychle i přesto že nebyl skladem, jsem spokojen, obchod se mi osvědčil a určitě příště objednam znovu

• Nejlepší cena
    • Dodací lhůta je odstrašující
    • Po objednání zboží mi nepřišlo žádné potvrzení na email nebo mobilní telefon
    • Psal jsem do obchodu email, zda mi zboží vůbec někdy přijde a na odpověď jsem čekal dva dny.

Pokud Vám nevadí dlouhá dodací lhůta a nekomunikativnost obchodu, tak klidně nakupujte. Ceny jsou o pár desítek korun zajímavější než jinde.

Reakce obchodu bestbody.cz

Dobry den vazeny zakaznik, Objednavku ste spravili cez vikend na tovar, ktory nebol skladom. Pri takychto produktoch je uvedena standardna doba dorucenia do 5 pracovnych dni. Vasa objednavka bola vybavena na 3. pracovny den. Na email Vam bolo odpisane na druhy den, takze to Vas komentar je odstrasujuci a zavadzajuci. Zakaznika vzdy informujeme pokial je dlhsia cakacia doba.

S pozdravom
    bestbody.cz

• Neplní dohodnuté podmínky

Nedoporučuji!!!

Reakce obchodu bestbody.cz

Vážený p. Prikryl. Nedorozumění ze strany kurýra PPL Vám bylo již vysvětleno. Věříme, že změníte názor a dokážeme Vám naše kvalitní služby eshopu. Děkujeme a přejeme hezký den.
    BestBody Team

• seriozni komunikace prodejce
    • přehledný web

e-shop Bestbody doporučuji vyskoušet, já jsem byl 100% spokojen

• Dnes se mi PPL snazila dorucit objednavku 51884 z 20/10 (10dni) zbozi, ktere melo byt skladem! Nicmene castka na dobirce byla 3408,- namisto 3305,- castky uvedene na potvrzene objednavce. Balik jsem neprezval protoze jste hrube porusili podmink.Tomas Prikryl

nedoporucuji

Reakce obchodu bestbody.cz

Vážený zákazník. Vaši zásilku jsme posílali podle dostupnosti 1-5 dní. Nicméně doručení zásilky kurýrní společnosti trvat do 48 hodin, víkend a státní svátek pochopitelně prodloužil doručení Vaší zásilky.
    Vaši dobírku pravděpodobně kurýr PPL špatně přepočítal. Zadávají dobírku v eurech a následně dohodnutým kurzem to PPL přepočítal. Velmi se omlouváme za tuto skutečnost, která nebyla pochybením ze strany e-shopu. Už jsme tuto skutečnost dávali reklamovat na finanční oddělení kurýrní společnosti PPL-DHL. Věříme, že Vám budeme ještě moci prokázat kvalitu našich služeb. S pozdravem a přáním hezkého dne BestBody.cz team.

• Skvělé ceny a ochotní personál
    • Nezjistil jsem žádné

Jednoznačne doporučuji

• dobry vyber, levne ceny, prehled eshopu
    • zadne nema

jsem spokojeny a urcite budu kupovat znova...

• moc dobrý výběr produktů
    • bezproblémové doručení
    • komunikativnost
    • nejlepší ceny na mnoho mých oblíbených produktech
    • rychlé služby

moc doporučuji všem, jde o kvalitnej e-shop se supr servisem.

• nelze je kontaktovat ,uvedené tel. číslo neexistuje

Reakce obchodu bestbody.cz

Vážený zákaznik, na našom tel.č. +420 728 943 882 nás zastihnete v časoch od 8:00 - 16:30 hod. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať aj prostredníctvom mailu [email protected] alebo chatu priamo na stránke. Dakujeme.
    S pozdravom
    Bestbody Team

• Super ceny

Prekvapilo me, jak rychle bylo zbozi doruceno, jelikoz nebilo skladem. Obchod urcite doporucuji !!