Kvalitní zboží za dobré ceny a rychlé dodání-

velký výběr. rozumné ceny, rychlost dodání, nakupuji zde pravidelně a nikdy mi nebylo dodáno vadné zboží

• RRychlost a vše podle popisu a fotografie souhlasí.

• Vše ok.

• Ochotně vyřízená reklamace

Je spousta kšeftů kde můžete nakoupit a recenze jsou pozitivní protože jste se nepotkali s jakýmkoliv problémem. Pro mně je ale co se týče obchodu hlavně důležité jak se stavějí k situaci kdy vše není v pořádku. Objednal jsem si na vánoce pro kluka malou herní konzoli za pár stovek. Za chvíli se rozbila. Dost jsem řešil jestli ji reklamovat nebo koupit rovnou novou protože byla za pár stovek. Nakonec jsem objednal druhou která přišla už rozbitá. Bestashop mi v pohodě uznal odstoupení od kupní smlouvy na tu druhou (to dle zákona museli) ale zároveň jsem je požádal aby mi radši na tu první vrátili prachy místo opravy protože jsem ztratil v tu konzoli důvěru :) A na to taky ochotně přistoupili a to fakt nemuseli. Navíc ihned po doručení zboží mi okamžitě vrátili peníze na účet. Takže za mně super

• Rychlost.

• Vše v pohodě

Zboží nebylo funkční.

spokojen super

• Rychlá vyřízena objednávka moc spokojená dekuji
  • dobrý den,
    Objednávka č, 1526294248 nebyla dodána i když dne 27.2.t.r byla uhrazena.
    Další č. 0743294203 vůbec neřešena. Je ale pravdou, že jsem měla problémy s placením.
    Částka 160,- Kč nebyal dosud vrácena na můj účet.
    Na objednané zboží již nereflektuji, dodáno jinou firmou.

Hovorková M.

• Autokamera bez českého návodu
    • stativ ISO6067 ,místo něj šišlo jiné zboží ,po reklamaci znovu přišel jiný stativ a ještě navíc rozbitý.Komunikace nulová
    • při navrácení zboží jsem za nolový nákup zaplati poštovné a nekonečný čas strávený u počítače a nervy ani nepočítám.
    • telefon neberou

• Vse v poradku
    • Rychlost doruceni

• Obchod byl super, spolehlivé a rychlé dodání zboží.

Jsem dlouholetým zákazníkem internetového obchodu. Musím konstatovat, že patříte k jedněm z NEJLEPŠÍCH a nejspolehlivějších. Nezbývá mi jen s úctou poděkovat.

• Rychlost dodani
    • Prizniva cena
    • Zbozi skaldem

Mozna jsme meli smulu, nevim, ale zbozi - detska postylka/stan neni zrovna nejkvalitnější. Jako jasne, za ty peníze clovek nečeká velkou porci muziky, ale aspon ceka, ze bude vse fungovat jak ma a zboží bude odpovidat popisu

Bezproblémové vyřízení objednávky.

• Rychlé dodání zboží

• Vše v pohodě

V pořádku

Naprostá spokojenost a velký výběr zboží,