Nedoporučuji!

Reakce obchodu BESKYDKRBY

Víte jak to je .Za dobrotu na žebrotu! Manželé Oslizlok si objednali na prodejně sporák s montáží. Po konzultaci na místě bylo dohodnuto ,že budeme muset upravit nevhodně vyvedený komínový sopouch. Před samotným termínem montáže mi pan Oslizlok oznámil ,že komín již upravil jejich zedník . Úprava spočívala v tom ,že celý sopouch totálně rozbil. Na zakázku vyrobenou a ne levnou excentrickou redukci jsem tedy vyhodil. Doporučil jsem jim tedy místní kominickou firmu, která komín opravila.
    Za sporákem měli jen vylíčenou stěnu bez obkladu. Jako řešení proti znečištění jsme se dohodli na skle .Sporák chtěla paní do obývacího pokoje, kde by již asi byl další obklad rušivý. Sklo jsem přijel vyměřit, vykreslil a objednal ve sklenářství .Veškeré starosti s tímto spojené zadarmo. Jelikož cena sporáku byla vysoká, účtoval jsem jen to, co jsem zaplatil za sklo. Sklo mělo otvor pro kouřovod. Jeho výroba byla složitější a první sklo při kalení prasklo. Chápu případnou nespokojenost s kominickou firmou. S prodlením výroby skla. To ale nejsou mí zaměstnanci. Jsou věci ,které neovlivním. Mou snahou při všech potížích bylo dotáhnout akci do konce. Mohl jsem jen prodat sporák a zákazníku starej se. Nejsem však nějaký supermarket. Pokud se nejedná vysloveně jen o eshop bez služeb, veškeré recenze představují jen mizivé procento zákazníků. Že recenze píší většinou jen stěžovatelé jsem si zvykl. Řemesla si nikdo neváží a jelikož tě platím za co bych děkoval. Hold taková je doba.
    Ale u manželů Oslizlok, mne jejich reakce opravdu mrzí.
    Ivo Bernát

• Neseriózní přístup

Zpočátku se firma chová vic než vstřícně, ovšem po objednání kamen se nejsou schopni ozvat ohledně instalace, telefony věčně nefungují, paní v kanceláři je arogantní, hlavně zaplaťte peníze...instalace kamen nebyla podle našich představ, práce předražená.

• poradí i s instalací

• Vstřícnost
    • Dobré jednání
    • Konzultace přímo na stavbě

Se vším jsme spokojeni... Konzultace, montáž .. Není co vytknout. Děkujeme

• Solidní jednání

• Vstřícnost

OK

• Neseriózní firma,špatné jednání s p.Bernátem

Jednání s p.Bernátem hodně špatné

Reakce obchodu BESKYDKRBY

Anonymní recenze je pro nás vlastně pochvala. Ukazuje s jakým typem zákazníků musíme jednat . Představit se patří mezi základní zásady slušnosti. V únoru to bylo dvacet let co jsem firmu založil a určitě bych v dnešní konkurenci neobstál s jak píšete špatným jednáním.
    Pěkný den přeje Ivo Bernát

• Objednání přímo do domu
    • Zatím jsem spokojená

Vše v pořádku

• cena za deset minut kolem tisice kc je prehnane

vynikající komunikace a vstřícnost

• po deseti dnech se nikdo neozval takže nemám co hodnotit

Reakce obchodu BESKYDKRBY

omlouvám se, ale zřejmě jste objednávala kontrolu v době, kdy se na našich stránkách nezveřejňovalo upozornění na termín minimálně jeden měsíc. Správce e-shopu již tuto chybu opravil. Prosím tedy o strpení a určitě vás budeme kontaktovat telefonicky min.dva dny předem.

Děkuji za pochopení pěkný den přeje Ivo Bernát

• žádná komunikace

• možnost nákupu- objednání služby ( kontrola kotel) a jeho cena i s dopravou
    • komunikace

Jednalo se o nákup služby- kontrola kotle- domníval jsem se , že se obchod ozve sám a vykomunikuje termín uskutečnění služby. Pokud bych tam do týdne od objednání sám nezavolal, tak dosud nevím jak objednávka dopadla. Paní z firmy na mé zavolání sdělila, že 2-3 dny před návštěvou-kontroly komína- se ozvou. Tuto informaci mohli i sami od sebe zavolat, poslat sms či napsat na mail.

• vůbec se neozvali

vysoce negativní

• Při koupi nad 20000,- kč doprava zdarma, ale není to pravda. Dopravu skoro tisíc kč jsem stejně musel zaplatit, po telefonátu slíbili vrátit, ale nebyla to pravda,dodnes nic nepřišlo,cítím se podveden.

Už bych zde nenakoupil, protože nedrží slovo.

• Nevim, zatim cekam vyrizeni
    • Nevim v jakem stadiu je moje zakazka- objednavka

Pro kontrolu kotle neni moc nabidek- jsou jiz vsechna rezervovana

• solidní cena

• Skvělé ceny.

Výborná komunikace, dobré ceny.
    Jsem spokojen, obchod vřele doporučuji.

• Vše super.

Ukázka,jak by měly fungovat ostatní obchody.

• rychlost dodání,dobrá komunikace obchodu,cena

všem vřele doporučuji nákup v tomto obchodě.