velký výběr hraček
    rychlost doručení
    spokojenost

Rychlá spolupráce,žadné komplikace, velmi spokojená

Jelikož je obchod blízko mého bydliště, objednala jsem si zboží s možností vyzvednutí na prodejně. Zboží na prodejně bylo hned druhý den. Personál na prodejně byl velice příjemný.

OK

Objednavku stornoval obchod, jelikož pás, který jsem objednala a měl být skladem, nakonec vůbec neměli.

• rychlá a příjemná komunikace
    • vše OK
    • rychlé dodání PPL v sobotu - to jsem vůbec nečekala

velký výběr
    příznivá cena
    spokojenost

• Obchod nedodal zboží a nedal ani vědět, že zboží je již doprodáno!!! Čekala jsem na zboží víc jak mesíc a potřebovala pro své dítě na koupání!!!Nikdo nedal nic vědět!!!

Obchod naprosto neinformuje o stavu objednávky!

Reakce obchodu beruskakocarky.

Paní L.Z. objednávku na doprodejové lehátko do vaničky jste si vytvořila 14.3. v podvečer a my jsme Vám na uvedený email v objednávce napsali omluvu do 2 dnů po objednání.Zřejmě máte zprávu ve spamech nebo jste se překlepla při zadávání emailu v objednávce.Budeme rádi,když se přesvědčíte v emailu sama .Na vyžádání Vám rádi přepošleme kopii zprávy,kterou jsme odeslali na Váš email.Ve zprávě je informace o doprodaném lehátku a zároveň naše omluva. Z čehož vyplývá,že Vaše vyjádření,že nekomunikujeme a neinformujeme se rozhodně nezakládá na pravdě. Beruška

• Skvělý přístup.

• Skvělé prodavačky které poradí a mají trpělivost vše ukážou to je dostatečný k tomu abych se tam vracela pořád.

Reakce obchodu beruskakocarky.

Děkujeme a rádi Vás opět obsloužíme ;-) .

Jsou rychlí a zároveň velmi vstřícní, vybrané zboží v e-shopu zajistí. Skvělá kombinace.

Reakce obchodu beruskakocarky.

Děkujeme za hodnocení :-).

Děkujeme za vyjádření.

Služby bez chyby.

Děkujeme.

• supr

• skvela domluva

Děkujeme

• Rychlá a bezproblémová komunikace a rychlé dodání zboží.V pondělí objednáno a v úterý doma.Nejlevnější zboží.

Veliká spokojenost s nákupem,milá komunikace.Určitě nakoupím znovu.

Reakce obchodu beruskakocarky.

Dobrý den , děkujeme za milé hodnocení.

• rychle dodani zbozi

Reakce obchodu beruskakocarky.

Jsme rádi za Vaší spokojenost.

• Od začátku objednávky skvělá komunikace. Bylo mi dokonce hned voláno ohledně upozornění jak moc na kočárek pospícháme, že v období prázdnin - dovolených by od dodavatele mohla být dodací lhůta delší. Stejně tak osobní kontaktování, když byla objednávka připravena k vyzvednutí. Ochota poradit se zbožím při jeho vyzvednutí. Za nás maximální spokojenost.
    • Žádnou nevidím

Reakce obchodu beruskakocarky.

Děkujeme za Vaše doporučení.

V sobotu jsem objednala zbozi a v utery rano jsem ho mela doma.Nejlevnejsi cena kterou jsem nasla a na veskere dotazy tykajici se vyrobku mi bylo obratem zodpovezeno.
    Eshop jednoznacne doporucuji!

Reakce obchodu beruskakocarky.

Děkujeme za zpětnou vazbu.

• Rychlá komunikce a dodání :-)

Děkujeme