• slabiny.....všechny....nekomunikují, telefony nedostupné

nikdy neobjednávat, nikdy neplatiti předem....já naštěstí neplatil......

• NIC
    • Zboží objednáno, nikdo nereagoval, telefony nedostupné, přes email jsem objednávku zrušil a objednal jinde. Po více jak týdnu přišel email, že zboží odesílají, opět email na zrušení objednávky, telefon nikdo nezvedá.
    • V této době nedoporočuji tento obchod!!!!!!!!!!!!!!!

lákavá byla cena, ale už vím, že příště budu chytřejší.....a nikdy zde nenakoupím.....peníze jsem naštěstí nezaplatil....

• ...
    • Absolutne vse!!! Nikdo nekomunikuje, zbozi mi neprislo, nastesti jsem nezaplatila predem!!! Neobjednavat!!!

Pravdepodobne se jedna o podvodnou/fiktivni firmu

• Žádné.
    • Vůbec nekomunikují a nezvedají telefony. Neodpovídají na formuláře vyplněné na jejich stránkách.

Katastrofa. Nedoporučuji nikomu. Zboží nebilo odesláno a obchod vůbec nekomunikuje.

• Žádné zboží jsem nedostal,s prodejcem se nejde spojit

• CENA
    • LŽIVĚ UVÁDĚNÝ STAV SKLADEM, VŮBEC ŽÁDNÁ KOMUNIKACE

Obchod uváděl stav skladem a potvrdil objednávku. Po týdnu ani řádka komunikace, ani zboží. Napsal jsem jim, že pokud nedodají během 2 dnů, tak objednávku ruším. Žádné zboží, žádná odpověď !!!! Naštěstí objednáno na dobírku. Obchod v žádném případě nemohu doporučit !!

• Zadne
    • Nic pozitivniho jsem nenasla.

Jiz tri tydny cekam na zbozi, ktere meli mit skladem. 2x jsem psala do obchodu a zasna reakce...

• nic nefunguje,zboží co mají skladem je asi v hodně ,ale opravdu hodně vzdáleném skladu

objednávka 11.12 (zboží skladem)
    do dnes 7.1 nic,ani odpověď na emaily

• ABSOLUTNĚ NULOVÁ KOMUNIKACE

ZBOŽÍ JSEM SI OBJEDNALA PŘED SVÁTKY
    ČEKALA JSEM INFO
    PSALA JSEM ZDA DORAZÍ DO VÁNOC
    A NIC ANI ZPRÁVA NATOŽ ZBOŽÍ

• objednáno 12.12. komunikoval jsme i osobne dvěma pracovníky a objednal pak přes web. paní přislíbila rychlé dodání
    • ale dnes je 28.12. a porád nic nemám
    • od 20.12. neberou telefony a nereagují na maily:-(((

Original kolínskou vodu jsem chtěla dát k vánocům, po 11 dnech stále čekám, přestože jsem si zaplatila PPL.
    Příště se poohlédnu jinde. Nedoporučuji.

• Nic "zdánlivě nízká cena"
    • Obchod přijme objednávku a pak už nekomunikuje. Telefony vypnuté, nedostupné a na emaily nikdo nereaguje.

Nedoporučuji !!