kvalita rychlost a supr cena vše na jedničku,,velká spokojenost

Kočárek který mi přišel, po chvilce ztratil krytky na kolech, přišel bez držáku na nápoje a k tomu všemu, zhruba po 3 týdnech odešlo skládání, kočárek absolutně není možné složit. Když jsem kontaktovala Paní, s kterou jsem chtěla udělat reklamaci, vše chtěla poslat do e-mailu a poté už se neozvala. Opravdu nedoporučuji obchod bejbyboom a kočárek Kinderkraft Cruiser. U bejbyboom nekoupím už nikdy nic!!!!

Reakce obchodu Bejbyboom

Dobrý den paní Pohořalá,
    kočárek byl objednán 30.4.2020 hned ten den byl také odeslán.
    První komunikace o nemožnosti kočárek složit byla 3.6.2020. Vše jsem zjistila a poté Vás informovala s žádostí o zaslání videa vady kočárku.
    Email byl zaslán 15.6.2020. Obratem byl přeposlán na dodavatele. Poté jsme čekali na vyjádření z autorizovaného servisu.
    O chybějícím držáku na nápoj nepadla zmínka a krytky na kola také nebyly předmětem. Toto bychom řešili obratem.
    Bohužel než jsme dostali vyjádření z autorizovaného servisu dorazil nám email v pátek 3.7.2020 než jsme stačili zareagovat přišel tento negativní komentář. Než jsme stačili zareagovat a sdělit Vám, že i přes to, že by se při skládání konstrukce poničila je nutné vše zaslat k nám a buď by došlo k opravě, ale spíše k výměně došlo z Vaší strany k vyhození kočárku.
    Celá věc nás nesmírně mrzí, bohužel než stačilo doběhnout reklamační řízení vše dopadlo takto.
    Omlouváme se, ale dokud nemáme vyjádření ze servisu není možné jakkoliv reagovat. Chyba nastala, že jsem měla více popohnat servis. Za toto se Vám velice omlouvám. Kočárky od Kinderkraft jsou v dobré kvalitě a bohužel došlo k závadě, ale toto se může stát u kteréhokoliv kočárku od jakékoliv značky.
    Zákaznici se touto cestou velice omlouvám. Celá situace nás velice mrzí, ale bohužel již nelze ji jakkoliv změnit či napravit z důvodu vyhození kočárku.
    Velice nás mrzí, že hodnocení je učiněno až po 2 měsících, kdy nastal problém při užívání věci. Na rychlost doručení a ostatní se bohužel nevztahuje.
    Tým Bejbyboom.cz

Rychle a bezproblemove doruceni zbozi.

• Velmi rychle vyřizeno

Nebyla jsem si jista pri sestaveni dle navodu. Zabrana se nedovirala. Pani byla ochotna, pomohla po telefonu a nakonec se ukazalo, ze zabrana se dovrela az po nainstalovani. Krasne sedi (zabradli a zed, je pevna, dobre se zavira, bezpecna).

• Rychle doruceni
    • Kvalita zbozi

Velká spokojenost !! Jak cenově tak i kvalitou zboží a i rychlosti doručení doporučuji

Rychlé doručení, v perfektním stavu

• Rychle vyřízení objednavky

• bezproblémové a rychlé dodání

• Vstřicnost
    • Ochota

Vřelé doporučuji. Jsme naprosto spokojeni

• Zboží jsme obdrželi dobře zabalené, dodací lhůta krátká. Autíčko super.

• Nakupovala jsem prvně a jsem velmi spokojená.

Skvělá komunikace,byla jsem informována o přijaté platbě, rychlé vyřízení

Naprosto super. Krásná postýlka i celá výbava do ní. :) dodání bylo velmi rychlé

• Rychlost, spolehlivost

• Výborná komunikace
    • Rychlé vyřízení

Objednávala jsem poprvé, ale židlička přišla velice brzy. Takže za mě naprostá spokojenost. Vše ok.

• Velmi rychlé dodání

rychlost a přehlednost stránek