• Zajímavý sortiment, příznivé ceny, komunikace....

Doporučuji.

• Skvělá komunikace
    • Profesionální rady jak si vybrat pro mne správný gril
    • Doporučuji!

Moc milí majitelé a výborná komunikace i profesionální rady jaké zboží si vybrat na základě mých potřeb... Zboží jsem pak měl doma v podstatě ihned a kvalitně zabalené. Mohu jen doporučit nákup!

Reakce obchodu Baví mě vařit

moc nás těší, že jsme Vám mohli poradit se správným výběrem grilu. Věříme, že Vám bude sloužit dobře a zpříjemní Vám nejen letošní léto!

Děkujeme také za pozitivní recenzi!

Krásný den

Za tým BMV Matěj

• Rychlé dodání, kvalitní zabalení, dobré ceny, velký výběr zboží a vstřícná komunikace.

Obchod rozhodně doporučuji všem ostatním kupujícím a všem co rádi grilují.

Krásný den, Dane,

děkujeme moc za Váš nákup i recenzi. Ať se Vám skvěle griluje a budeme se třeba někdy opět těšit.

Hezký den

Za tým Baví mě vařit

Matěj

• Skvělá komunikace

Reakce obchodu Baví mě vařit

jsme moc rádi za Vaší recenzi a zároveň že jste byla spokojena s naší komunikací. Snažíme se jak jen můžeme :)

Přejeme krásný den

Matěj za tým BMV

• Vznesl jsem dotaz, proč je u některého zboží delší doba dodání - bylo mi řečeno že kvůli situaci s Covidem a Brexitem, protože některé továrny výrobců mají snížený stav zaměstnanců a zboží např. z USA jde přes Británii. Samozřejmě pochopitelné. Vybral jsem si tedy z nabídky která byla skladem a zboží dorazilo v pořádku téměř ihned. Výborná komunikace, děkuji.

Rychlá komunikace i doručení. Mohu jen doporučit.

Děkujeme moc

• Na všem se dá domluvit a vše dokázali sehnat. Skvělá komunikace a osobní přístup.
    • Termíny dodání jsou občas dlouhé, ale to jsou teď kvůli covidu a Brexitu všude. Z USA něco dostat je téměř nereálné.
    • Rozhodne doporučuji!

Děkujeme Vám!