• KVALITA A ŠIROKÝ SORTIMENT

MOHU DOPORUČIT, NÁKUP PODLE MÝCH PŘEDSTAV

• skladová dostupnost
    • možnost osobního odběru v Praze
    • komunikace

Obchod doporučuji.

• cena, bylo skutecne skladem a velmi rychle k dispozici

• Přehledné webové stránky, ochota ze strany prodávajícího - profesionální přístup a celkově velmi dobré ......

• velký výběr a dobré ceny
    • nenašel jsem zatím žádné

velká spokojenost

• velký výběr, dobré ceny
    • dodací lhůta (kdybych se po měsíci nepídila, kde zboží je, tak ho nemám dodnes), platba 50% zálohy předem při objednávce zboží od zahraničního dodavatele

• Přehlednost stránek.

V tomto obchodě jsem nakoupila kvůli výhodným cenám. Určitě tohle nebyl poslední nákup. Obchod bych rozhodně doporučila ostatním!

• Především rychlé a vstřícné jednání.

• Možnost osobního odběru
    • přehlednost nabídky

doporučuji všem, kteří právě shánějí zboží tohoto druhu či typu

• možnost osobního odběru
    • poradenství

• v pripade dotazu ihned rychla odpoved. Informovanost o stavu objednavky
    • Zkratila bych dodaci lhutu

V pripade potreby bych nevahala nakoupit i neco dalsiho z toho e-shopu.

• Žádné
    • Nekomunikativnost

Zásadně nikomu nemohu doporučit. Zboží jsem objednal jako vánoční dárek v listopadu a dodnes 18.1. ho nemám a ani nevím kdy ho obdržím. Nikdy jsem neměl horší zkušenost s internetovým obchodem, jako s tímto.

Reakce obchodu BathShop.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za Vaši reakci. Je nám samozřejmě velmi líto, že Vám zboží zatím nemohlo býti dodáno a chápeme Vaše rozhořčení.
    Jak jste byl informován, výrobce nemohl výrobek dodat, protože byl během expedice z výroby poškozen. O posunu termínů jste byl informován a byla Vám nabídnuta slevová kompenzace.
    Bohužel takovým situacím nedokážeme předcházet, nicméně pracujeme na na zlepšení spolupráce a komunikace s našimi dodavateli.
    Děkujeme za pochopení.

• solidní cena, přístup personálu
    • o žádných nevím

maximální spokojenost

Reakce obchodu BathShop.cz

Dobrý den, děkujeme za Váš nákup a za Vaše hodnocení.

• výborná komunikace
    • poradí a doporučí vhodné produkty, dle mé specifikace
    • přístup k obchodu
    • doposud nevím o žádné

Doporučuji.
    Jsem celkově spokojen.
    Není E - shop jako E - shop, ale k tomuto se rád vrátím, až budu potřebovat opět něco objednat co se týče nabízených produktů.

• Nevim o zadne
    • Mala kominikace se zakaznikem. Chapu, ze trva dodani zbozi od jineho dodavatele. Ale nechat si zaplatit celou castku dopredu a prubezne me neinformovat, to moc nejde dohromady. Chci vedet, kdy zbozi dorazi. Je to dost penez.

Reakce obchodu BathShop.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši reakci. Bohužel jste si objednala zboží, které nebylo v době objednání skladem ani u výrobce.Termín dodání, který jsme obdrželi od dodavatele jsme Vám sdělili e-mailem a Vy jste s tímto termínem souhlasila. Nyní již pracujeme na vyřazení výrobků z naší nabídky, u kterých nebudeme schopni dodržet uspokojivý termín dodání. Děkujeme za pochopení.

• Přehlednost, dobrá cena.

Reakce obchodu BathShop.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši reakci. Jsme rádi, že jste byl s nákupem spokojen.

• -nízké ceny
    • -záloha
    • -dodací lhůta: na zboží čekám již 7. týden. dostávám sice pravidelné e-mailové omluvy, ale 7 týdnů mi připadá dlouhá doba i pro zboží na objednávku

smíšené pocity

Reakce obchodu BathShop.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši reakci. Na problému s termíny dodání pracujeme. Bohužel pokud je zboží na objednávku nedokážeme termín dodání ovlivnit. Děkujeme za pochopení.

Můj omyl s recenzí.Omlouvám se

• Nízké ceny.
    • Dodací lhůty.

Smíšené pocity. Radost z ušetřených peněz a smutek z dlouhé doby dodání (33 dnů a ještě nic nedošlo).

Reakce obchodu BathShop.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši reakci. Bohužel jste si objednal zboží, které nebylo skladem ani u výrobce. Na délku dodacího termínu jste byl upozorněn již při objednání zboží a s tímto termínem jste souhlasil. Je nám líto, že jsme Vám nemohli zboží dodat dříve před tímto termínem, ale v případě, kdy se čeká na výrobu určitého výrobku, nelze dodací termín urychlit. Děkujeme za pochopení.