• nelze platit kartou

• bezproblémový nákup
    • nemám čas běhat po obchodech

uvedeno výše

• špatně označen obchod po cestě, chybí směrové tabule

rychlý spolehlivý

• Velmi přehledné stránky a skvělý servis na kontaktním telefoním čísle, včetně následné komunikace a rad.
    • Vše proběhlo v pořádku a dle představ. Musím říci, že jsem byl nadmíru spokojen

Velmi přehledné stránky, skvělý zákaznický servis a rychlé dodání. Možná bych přivítal informaci o předání zboží dopravci, který mi volal "nečekaně" že mi chce zboží již doručit. :D

Reakce obchodu BathShop.cz

Dobrý den, pane Jedličko, děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že jste byl s nákupem v našem e-shopu spokojen. Děkujeme i za upozornění ohledně dopravy, dopravce je povinen Vás upozornit e-mailem a zprávou sms o předání zásilky minimálně den předem.

• Zatím nevím.
    • Na zboží čekám už skoro dva týdny. Obchod mne informoval, že bude zboží naskladněno začátkem tohoto týdne a zatím mne nikdo nekontaktoval.

V této chvíli bych obchod nedoporučil. Je to však má první zkušenost s tímto obchodem, takže se můj názor může změnit.

Reakce obchodu BathShop.cz

Dobrý den pane Davide, děkujeme Vám za Vaši reakci. U neskladových položek pracujeme s termíny dodání, které nám sdělí výrobce případně náš dodavatel. Občas se stane, že se termín dodání posune. Naší chybou je, že jsme Vás o této skutečnosti včas neinformovali a za to se velice omlouváme. Věříme, že zboží Vám dorazilo v pořádku a že i přes tuto zkušenost Vám budeme moci být v budoucnosti k dispozici.

Team Bathshop.cz

• Pozor - eshop je nekontaktní. Telefonní číslo je odpojené.

Obchod dodal polovinu objednávky za plnou cenu. Nedá se zkontaktovat.

Reakce obchodu BathShop.cz

Dobrý den, pane Smutný, je nám velmi líto, že jste nás nezastihl na našem telefonním čísle v době, kdy jste přebral svou zásilku. Jak jsme si vysvětlili po telefonu, chyba vznikla u nás ve skladu, kdy skladník nedopatřením zabalil pouze 1 kus baterie. Věříme, že nyní je již vše v pořádku. Za tuto chybu se Vám velmi omlouváme.

Team Bathshop.cz

• _ nakupuji zde již pravidelně a jsme vždy spokojení
    • _ oceňuji profesionalitu

_ nakupuji zde pravidelně a vždy jsem spokojená
    _ pro mě je všechno zboží dostačující_ je zde vše pohromadě případně si necháme poradit

• Můžu komunikovat a telefonicky se domluvit na čase kdy budu doma
    • nedostala jsem potvrzení o zaplacení částky a převzetí balíčku od řidiče.

byla jsem s nim spokojena

Reakce obchodu BathShop.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši objednávku i připomínku k dopravci. Řidič je vždy povinen vydat Vám doklad k uhrazené platbě. Pokud se tak nestane, kontaktujte e-shop, aby u dopravce sjednal nápravu, případně se se stížností můžete obrátit přímo na daného dopravce. Jsme rádi za tuto vaši zpětnou vazbu, i kvalita dopravy je pro nás velmi důležitá a na základě konkrétních připomínek můžeme s dopravci naše společné služby vylepšovat.

Váš team Bathshop.cz

• Cena, sortiment, velmi dobrá komunikace
    • Zatím nevím

Nabízí kvalitní zboží za dobrou cenu

Reakce obchodu BathShop.cz

Dobrý den, pane Bronislave, děkujeme Vám za Vaši objednávku i recenzi, budeme velmi rádi, když se i v budoucnu na náš e-shop obrátíte.

Team Bathshop.cz

• Široká nabídka, dobré informace o zboží, dobré skladové zásoby. Výborné ceny.
    • Nemožnost platit kartou, ale tomu se dá jednoduše přizpůsobit.

Bezproblémový nákup. Solidní obchod.

Reakce obchodu BathShop.cz

Dobrý den, děkujeme za Váš nákup a podnět ke zlepšení našich služeb. Možnost platby kartou do budoucna zvažujeme.

Team Bathshop.cz

• vynikající komunikace, ochota, flexibilita
    • žádné jsem neshledal

prostě naprostá spokojenost

Reakce obchodu BathShop.cz

Dobrý den, děkujeme za Váš nákup i kladné hodnocení našeho přístupu. Budeme rádi, když se i v budoucnu na nás obrátíte, případně náš e-shop doporučíte svým známým a blízkým.

• přehlednost, výborná komunikace
    • -

Objednala jsem dva kusy téhož zboží, ale došel pouze jeden. Protože jsem nepřebírala zboží osobně, zjistila jsem to až po několika hodinách. Na můj telefonát zástupce obchodu okamžitě reagovala, zjistila, kde se druhá část nákupu zadrhla a okamžitě zjednala nápravu. Velmi jsem ocenila, ochotu a rychlost, s jakou byl můj problém vyřešen. Chyby se mohou stát komukoliv a kdekoliv, důležité je umět se k tomu postavit a efektivně je řešit a to určitě Bathshop umí. Děkuji a doporučuji.

Reakce obchodu BathShop.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za Vaši recenzi. Snažíme se být k našim zákazníkům vstřícní nejen před procesem objednávky, ale právě i v momentě řešení nějakého problému. Jsme rádi, že jsme neztratili Vaši důvěru. Děkujeme.

Reakce obchodu BathShop.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za Váš nákup i za kladné hodnocení našeho e-shopu. Budeme rádi, když se i v budoucnu na nás obrátíte.

Team Bathshop.cz

• Nízké ceny, rychlé vyřízení.
    • O žádných zatím nevím.

Byl to první nákup. Zatím spokojenost.

Reakce obchodu BathShop.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za Vaše kladné hodnocení. Věříme, že budete s vybraným výrobkem http://www.bathshop.cz/sprchovy-program/sprchove-systemy/grohe-euphoria-system-180-sprchovy-system-s-termostatem-na-zed-27296001-743.html spokojen.

• dobré ceny
    • možnost osobního odběru

Sice jsem dlouho čekala na objednané zboží, ale při objednávání nebylo skladem, takže jsem věděla, že budu čekat až dorazí. Průběžně jsem byla z obchodu informována a když se měl termín ještě prodloužit, tak jsem dostala alternativní nabídku. Určitě se snaží, aby byl zákazník spokojen, takže obchod můžu doporučit.

Reakce obchodu BathShop.cz

Dobrý den, paní Janko, děkujeme Vám za Vaše hodnocení. Bohužel u neskladových položek pracujeme pouze s informacemi o termínu dodání, které nám poskytne výrobce. Samotnou délku dodání nedokážeme sami ovlivnit. Řešením pak může být volba alternativy, kterou máme skladem, tak jak to bylo i ve Vašem případě. Jsme rádi, že jste nakonec byla spokojená a věříme, že budete se zakoupeným zboží spokojená.

• rychlost, kvalita
    • na žádné jsem nepřišla

Reakce obchodu BathShop.cz

Dobrý den, paní Evo, děkujeme Vám Za Vaše hodnocení. Kvalita a rychlost dodání zboží jsou našimi prioritami.

• Zaujala mě šíře sortimentu
    • zboží označené jako skladem, přesto čekám už 10 dní a nic se neděje

Objednal jsem zboží označené jako skladem, přesto čekám už 10 dní a výzva k vyzvednutí nikde.

Reakce obchodu BathShop.cz

Dobrý den pane Procházko, děkujeme Vám za Vaše hodnocení, přestože je pro nás negativní. Velice se omlouváme, ale chybou v interní komunikaci, se stalo, že Vaše objednávka nebyla včas vyřízena. Nyní již bylo z naší strany vše napraveno, věříme, že i k Vaší spokojenosti. Zavedli jsme opatření, která zabrání tomu, aby se podobná situace v budoucnosti již neopakovala. Děkujeme za pochopení.

Váš team Bathshop.cz

• široký výběr Grohe skladem
    • dobré ceny

Dozařizoval jsem koupelnu a obrátil jsem se znovu na bathshop a nezklamalo. Děkuji

Reakce obchodu BathShop.cz

Dobrý den Honzo, děkujeme za kladné hodnocení. Jsme rádi, že jste s našimi službami spokojen.

• _ přehlednost webu
    • _ rychlá komunikace
    • _ profesionální poradenství

Určitě vždy doporučuji_ dávám palce nahoru.
    Mám vždy jen výborné zkušenosti a oceňuji hlavně profesionalitu.

Reakce obchodu BathShop.cz

Dobrý den Evo, děkujemeVám za Vaše hodnocení. Komunikace se zákazníkem a poradenství je pro nás prioritou. Jsme rádi, že se k nám vracíte.