• příznivé ceny
    • rychlost dodání zboží

• dobré ceny
    • rychlost dodání zboží

• nízké ceny
    • objevila jsem tu zboží, které jsem už jinde nesehnala

• Levnejsi nez v kamennem obchode.
    • Chaoticka komunikace, maily, ktere jsem dostaval, generoval asi samotny server, protoze jsem napr. dostal chybnou informaci o miste prevzeti vyrobku. Potom jsem zase dostal dalsi mail o tom, ze mi vyrobek dovezou, pricemz jsem zadal osobni prevzeti. Nastesti jsem vsecko vykomunikoval s pani z e-shopu.

Reakce obchodu Barvy-eshop

Dobrý den, pane Ščerbíku,
    děkujeme za Váš nákup a omlouváme se za nesrovnalosti. Provedli jsme opětovné proškolení našich kolegyň a věříme, že v budoucnu nákupy proběhnou k Vaší úplné spokojenosti.
    Tým e-shopu barvy-shop.eu

• Všechno naprosto perfektní, ceny a nesmírná ochota personálu. Mojí chybou se situace trochu zkomplikovala, ovšem díky skvělým zaměstnancům a jejich telefonátům se vše podařilo rychle a dobře vyřešit. Velký díky.
    • -

Obchod vřele doporučuji, dobré ceny, rychlé vyřízení a naprostá profesionalita zaměstnanců.

• Dobre ceny
    • Trochu chaoticke - komunikace i reseni potizi bylo na jednicku, ale celou objednavku provazely zmatky

Reakce obchodu Barvy-eshop

Omlouváme se za vzniklé komplikace, zapracovali jsme na systému předávání informací a věříme, že v budoucnu se tyto problémy nebudou opakovat.