Nespikojen

• vše perfektní

takto by měl vypadat servis eshopu- objednala jsem odpoledne, dopoledne byl balíček u mne, velmi milý pán na telefonu se mnou doladil pár maličkostí, kryt na iphone je skvělý

• naprosto skvělé služby, nejlepší cena, rychlost

spletla jsem objednávku baterie do notebooku, ochotně vyřešili, obratem poslali správné zboží, nic neučtovali, velmi milý personal

• Objednal jsem baterku na HP notebook - skvěle a rychle vyřízeno - nejlepší cena.
    • Velký výběr, krásné kusy - POUZDRA, COVERY, KRYTY na mobil.

Absolutně doporučuji nakoupit v tomto obchodě. Věrohodný, nejlepší výběr, ochotní a sympatičtí prodejci.

• Se službami jsem byl maximálně spokojen. Dodání rychlé a bezproblémové. Vystupování prodejců vstřícné.

Všem doporučuji.

• Rychlá komunikace.
    • Kvalitně zabalené zboží
    • příjemné vystupování po telefonu i v e-mailu,
    • Podrobné informace

Skvělé vystupování pánů v obchodě, vše vyřídili velice rychle, dokonce mi i zavolali když posílali balík (normálně to dělá až kurýr), zboží dorazilo v pořádku úhledně zabalené. Velice spokojen. :)

• mají v nabídce skvělý ochranný kryt na iPhone z hliníku, objednal jsem v 4hod. odpoledne, druhý den byl u mě,
    • po telefonu jsem měnil barvu krytu, ochotný pán vše zařídil

po telefonu jsem měnil barvu krytu, ochotný pán vše zařídil

baterku do notebooku, co jsem sháněl 3 měsíce, jsem zde objednal a za tři dny byla u mě, šlape jak hodinky a super cena