Potom co jsem vrátila zboží poškozené po krátkém užívání, nebyla uznána reklamace od výrobce. Přesto mi provozovatel vrátil peníze na účet. Velmi vstřícné jednání, mohu vřele doporučit.

• výhodný nákup

nikde jinde jsem toto zboží nesehnala

• široký sortiment zboží
    • komunikaci,již na druhý email žádná reakce.

pokud chcete něco rychle,tak tady odtud to mít nebudete.

• Neuvěřitelné jak nekomunikují, vše skladem a přesto na objednané věci čekám již třetí týden od zaplacení předem!!!
    • V dnešní době, kdy se každý snaží maximálně vyhovět zákazníkům je tento obchod LAXNÍ a člověk čeká a čeká!!!!!
    • Slečinka hračky objednává pouze 1x týdně ve čtvrtek za týden v pátek si pro ně jede do Německa.......NEUVĚŘITELNÉ!!!!!!!!!

Nedoporučuji!!!!!
    Objednala jsem si zde zboží poprvé a naposledy.
    Dám přednost tomu obchodu, který o všem hned informuje a zboží mám běžně druhý nejpozději následující den doma!!
    Jsem zklamaná:-(

• Objednala jsem zboží, které bylo skladem, přesto ho stále nemám.
    • Obchod nereaguje na mé dotazy ohledně dodání zboží.

Na zboží čekám již druhý týden od potvrzení, že platba došla.
    Zboží, které nabízí vypadá kvalitně, ale příště si rozmyslím, jestli zde budu nakupovat. Ještě uvidím kdy a v jakém stavu zboží příjde.

• Žádné, ba naopak.
    • Bez komunikace, komunikace se zakazniky nulova, dlouhe dodaci lhuty.

Doporucuji nenakupovat...

• vše proběhlo nad moje očekávání

Potřebovala jsem domeček dceři k narozeninám. Mnou vybraný nebyl skladem, paní majitelka mi doporučila jiný, který skladem byl. Domeček jsem druhý den měla doma a k mému překvapení byl ještě hezčí, než původně vybraný. Mockrát děkuji obchodu za rychlé a vstřícné vyřízení mé objednávky. Určitě se zase vrátím..Vánoce se blíží.

• široký sortiment

• Obchod patří mezi nejlevnější na internetu.
    • Špatná komunikace, vlastně téměř žádná komunikace se zákazníkem. Vůbec Vám nedají vědět, co se s objednávkou děje, jaký je předpokládaný datum doručení.. hlavně, že vše mají skladem!!!

Tento obchod jsem navštívila poprvé a naposledy. Tento obchod jsem si vybrala proto, že byl nejlevnější a vše objednávané zboží měl údajně skladem. Dnes je tomu již 14 dní od objednávky a vůbec nevím kdy a jestli mi zboží přijde. Komunikace ze strany prodávajícího naprosto nulová. Jedině co mě na tom uklidňuje je, že jsem neplatila předem!

Tento obchod nedoporučuji!!!

Reakce obchodu Bambinomarket

Vážení zákazníci, kteří čtete tuto recenzi, dovolím si Vám objasnit několik poznámek: 1) Paní neobjednala před 14 dny, nýbrž 27.9.
    2) Skladem byla pouze jedna položka ze sedmi, u ostatních je uvedeno, že doba dodání je 1-3 týdny, toto je také uvedeno v potvrzení objednávky, který přišel zákaznici emailem hned po té, co objednávku odeslala a do třetice v obchodních podmínkách se kterými zákaznice souhlasila při odeslání objednávky.
    3) Chtěla bych přesto zákaznici poděkovat...Uvědomila jsem si, že nestačí odeslat potvrzení objednávky, že nestačí mít vše uvedeno v Obchodních podmínkách..Vypracuji ještě jeden informativní mail, ve kterém uvedu veškeré náležitosti o systému objednávání, proč můžeme patřit k těm levnějším shopům - právě proto, že nemáme skladové zásoby, a také že by zákazníci mohli také trošku komunikovat s náma...
    Vendula Piklová

• výhodná cena
    • dobré hodnocení
    • méně přehledné webové stránky

dobrá cena
    dobré doručení
    dobrá komunikace

• Určitě doporučuji

Určitě doporučuji, jednání rychlé,objednané zboží bez problému dorazilo dle domluvy. Zakoupený domeček Heart III je nádherný, provedení je na 100% úrovni, jednoduchá montáž. Vše sedělo dle popisu. Oceňuji profesionální přístup i zboží, které jsem zakoupila.

• JE TO V POHODLÍ Z DOMU
    • NEMÁM ZKUSENOSTI

NAŠLA JSEM U VÁS ZBOŽÍ KTERÉ JSEM NESEHNALA V OBCHODĚ,MYSLÍM ŽE I CENY JSOU PŘIJATELNÉ.

jelikož zboží ještě nedorazilo, tak nemohu hodnotit

• Spolehlivost, dodržení termínu, který byl slíben mailem.

Doporučuji.

• Jedna položka z mé objednávky nebyla skladem, přestože bylo uvedeno, že skladem je.

Vyhovující.

nemohu zatím kvalitu služeb posoudit, na zboží stále čekám. Dodací lhůta se mi moc nelíbí, ale u daného zboží je uvedeno skladem externě s termínem 1-3 týdny, jen doufám, že se to neprotáhne a vánoce stihneme

• Dobrá komunikace,i když objednané zboží neměli skladem,tak se snažili ho dodat a přišlo včas
    • Zdaj se mi trochu přemrštěné ceny.

Super komunikace,i když zboží neměli skladem,tak do dohutnutého termínu mi měli dát vědět.Zboží dorazilo ještě o dva dny dříve
    což jsem velice mile překvapena.Bohužel cena,ale co pro své ratolesti neuděláme.Jinak všem doporučuji.Super.

• Velmi pomalá dodací lhůta, špatná úroveň komunikace a nedůvěryhodná forma sekce "spokojenost zákazníků" (jen fotky lidí, bez jejich komentářů, dopisů, konkrétních jmen, ...)

Zboží objednané před 10 dny zatím nedorazilo (přestože jsem posléze apelovala na rychlost dodání), nebyla jsem ani informována o tom, kdy bylo zboží(a jestli bylo) posláno, první starostí bambinomarketu nebylo informovat mě, coby zákazníka, o výše popsaných záležitostech, ale apelovat na důležitost vyplnění jakéhosi dotazníku (podle mě až okrajová záležitost, dotazník by měl přijít až po doručení zboží). Zatím tedy nejsem se službami Bambinomarket příliš spokojena, ostatním bych nedoporučila.