• Rychle doručení ,zboží v pořádku

Attitude prostředky doporučuji všem .Nadherna společnost s pravdivým přístupem a posláním .Pokud Vám nejsou lhostejné životy ostatních bytosti ,speciálně zvířátek v laboratořích ,tato společnost nabízí úžasné a účinné prostředky za příznivé ceny ,navíc obohacené o prvotřídní rostlině klenoty,jako je třeba moringa,lepší šampion jsem neměla za cely život . Buďte Vy tou změnou,kterou chcete vidět ve světě

• Skvělý obchod s kvalitními produkty
    • Objednávka vyřízena obratem, vstřícný přístup, vřele doporučuji!!

• Velmi rychlé vyřízení objednávky

Vše O. K.

Výborná komunikace, skvělé produkty, včasné doručení. Doporučuji.

Velmi rychlý dodej zboží- do 2 dnů.

• Příjemné bezproblémové jednání, po letech se do obchodu vracím pro pleny Naty na druhé dítě.

• Již několikátý nákup a vždy vše proběhlo bez problémů

• Vyborna komunikace, velky vyber eko plenek na trhu.
    • Vcasne doruceni.

Obchod Babystart znam jiz dlouho, rada u nich nakupuji. Zbozi, ktere nabizi je velmi kvalitni.

• Kvalitní dámské hygienické potřeby
    • Rychlá komunikace a milý přístup

Maximální spokojenost.
    Paní Bošanská je moc milá a vyřešila často i nestandardní situace.
    Balík mi vždy byl doručen včas.

Obchod, jako takový je super, přístup i rychlost odeslání, jen by mohli zvolit ještě jednoho dopravce ten co teď jezdí IN TIME, jezdí bohužel až mez 18 a 19 hod večer, což nám to trochu komplikuje, jelikož ve firmě již nikdo není,

• Vse super!

• Vstřícnost, přehlednost v produktech.

• jsou velmi rychlí, vždy přišlo vše a v pořádku

• Rychlé dodání, krásné vůně

• Změnila bych přepravce, jezdí pozdě, když již nikdo na firmě není.

Reakce obchodu babystart.cz

Mrzí nás Vaše zkušenost s naším přepravcem. Poslední dobou má jím nabízená kvalita přepravních služeb vzrůstající trend, obzvláště poté, co do společnosti vstoupila Rakouská pošta. Spokojenost zákazníků s přepravcem bývá odvislá od konkrétního řidiče, který obsluhuje danou lokalitu. Pro příště se pokusíme zajistit dřívější závoz (napište nám to prosím do poznámky k objednávce).

• Okamžité doručení.. objednáno ve středu večer, doručeno v pátek dopoledne.

Velmi prijemny obchod

Mají vše základní bio a eko potřebné pro miminka i maminky a rozšiřují stále nabídku. Dodávají vše rychle a spolehlivě. Chybí mi jen separační plenky.

• rychlost dodánjí
    • výběr

vyborna komunikace, rychle dodani, stranky jsou prehledne a je tam spousta uzitecnych informaci