• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• ano

Vše v naprostém pořádku. Mohu jen doporučit.

• Spokojena

Já byla spokojena se zbožím i s délkou dodací lhůty a můžu tak obchod jen doporučit.

• Žádné pro jsem nenašla
    • Nedoporučiji ani v nejmenším.Až po týdnu mi suše,bez omluvy napsali,že objednané zboží nemají.Byl to dárek pro vnučku a nový jsem již nestihla objednat.

Nedoporučiji zde nakupovat,pokud chcete mít doba zbož v nějaké rozumné době.Byl to první nákup v tomto eshopu a také poslední.

Výrazně nedoporučuji! Dodací termín neplatí, dodací lhůta byla místo 2 dní 14! Dále pak komunikace při reklamaci poškozeného balíku absolutně bez zájmu o klienta. Už bych si v tomto obchodu nikdy nic nekoupil a doporučím to i známým.

Jako jediní na celém trhu měli produkt, který jsme sháněli, byli opravdu velice milí, ochotní a zboží odeslali tak rychle, až jsem byla překvapená,
    moc ráda doporučuji ostatním velice ochotná a příjemná komunikace, a to i ve 23 hodin večer (on-line)blesková rychlost doručení.

Pokaždé jak jsem nakoupila jsem byla se zbožím maximálně spokojena. Zboží se vždy líbilo,bylo kvalitní.... Moc děkuji i za své dítě. Má z hraček moc velkou radost.. S ohledem na své zkušenosti doporučuji nákup ostatním zákazníkům.

Skvělá komunikace, velmi ochotně mi paní po telefonu poradila s výběrem hraček.
    Obchod nabízí zboží za skvělé ceny. Rychlé dodání. Určitě se k vám vrátím.
    Lucka

• Jem velmi spokojená,vstřícnost,ochotnu a hlavně rychlost !!!
    • Vulkán dorazil včas a narozky se povedly. Příště zase nakouknu k Vám. Petra

• Nabízejí zboží, které nejsou schopni doručit. Objednávku mi stornovali. Ještě, že jsem jim neposlal peníze předem.

Více zde nebudu nakupovat

• zboží nebylo dodáno
    • špatná komunikace

nedoporučuji nákup

• žádná komunikace
    • nestandardní dodací termíny - resp. nedodací termíny

Objednala jsem zboží, přišel potvrzovací email. Po 20 dnech, které jsou uvedeny jako standardní dodací lhůta, jsem pátrala po novém termínu. Po 14 dnech mi přišl email s tragickou českou gramatikou a vyrozumněla jsem, že zboží bude objednáno u dodavatele a poté zasláno. Na další dotazy absolutně bez reakce. Nepředpokládám, že bych se v tomto obchodě vůbec někdy dočkala nějaké reakce, nebo dokonce zboží!

• - Ač bylo v potvrzení pobjednávky napsáno, že do 24 hod. přijde potvrzení o dstupnosti zboží, po 3 dnech přišel email:
    • Dobrý den, Vámi objednané zboží bohužel není skladem a není ani u dodavatele. Vaše objednávka bude stornována.
    • - Proboha, proč stále více eshopů má v nabídce zboží, které pak nedokáže dodat. Obávám se, že tímto brzo odradíte většinu nakupujících a my se budeme muset pokorně vrátit do kamených obchodů, protože tam stále platí What you see is what you get.

Nedoporučuji

Potřebovala jsem dárky pro vnučky k narozeninám,
    nabídka Babyshopucz se mi zdála skvělá. Zkušenost s tímto obchodem mám úplně jinou. Po zaplacení zboží do tří dnů jsem objednané hračky
    měla doma. Takže já mám zkušenost dobrou, a proto si myslím, že je třeba i pochválit.Strouhová.

Hmm, tak škoda, že jsem si na tento e-shop přečetla recenze až teď. Přišlo mi oznámení, že je zboží skladem a po připsání částky bude odesláno. Ihned jsem částku uhradila a těšila se, že mi vše dorazí včas, jelikož tam mám i dárek pro neteř. Bohužel zboží ještě nedorazilo, na e-maily s dotazem, kdy mi zboží dorazí, se odpovědí asi nikdy nedočkám. :( Doporučuji si v tomto e-shopu nic neobjednávat!

• Nízké ceny
    • Naprostá nespolehlivost!!
    • Nechali si poslat peníze na účet, i když zboží nebylo skladem!

Dne 17. listopadu jsem si na stránkách www.babyshopcz.cz objednala zboží. Mají dvě odběrové místa - Sulice a Prahu 4. Jeli jsme 2. prosince do Prahy, a tak jsem do poznámky připsala, že si zboží vyzvednu v tento den a to na Praze 4, neboť to bylo blíž. Přišlo mi automatické potvrzení objednávky. Vzhledem k tomu, že u možnosti osobní odběr měli v závorce "nutno předem domluvit", dne 23. listopadu jsem paní volala a chtěla se s ní domluvit. Paní mi sdělila, že na Praze 4 je možný osobní odběr jen v úterý, a protože 2. prosince byl čtvrtek, domluvili jsme se, že si zboží vyzvednu v Sulicích. Paní mi ještě řekla, ať si 1. prosince odpoledne zavolám, aby mi potvrdila, že je zboží připravené.
    1. prosince jsem volala a paní mi řekla, že se na to podívá a za dvě hodiny se mi ozve. Ten den už nezavolala. 2. prosince ráno cestou do Prahy jsem jí tedy volala znova. Řekla mi: "Ale vy tady máte v poznámce, že si zboží vyzvednete na Praze 4 a tam mi vydáváme jen ..... " Přerušila jsem ji a sdělila jí, že o tomto už jsme se spolu bavily a změnily to na Sulice. A ona na to: "Jééé, tak to se omlouvám, já jsem si to nepoznačila, já už to mám pro vás připravené, ale v jíném skladě, dnes už to nestihnu převézt. Můžete se proto stavit příští týden?" Říkám jí na to, že to fakt nemůžu, neboť nejsem z Prahy a do Prahy jedu dneska!!! Domlouváme se tedy, že mi zboží pošle poštou.
    Ještě ten den mi poslala mailem potvrzení s textem: "Objednané zboží máme skladem. Celkovou částku prosím uhraďte na č.ú: xy. Jakmile bude částka připsána na náš účet, bude zboží odesláno." Hned druhý den (3. prosince) jsem peníze převedla. Čekám na zboží. Po uplynují jedenácti dní (14. prosince) jsem se chtěla ujistit, že už bylo zboží odesláno. Jednalo se o vánoční dárky a chtěla jsem mít jistotu, že je do vánoc budu mít. A tak jsem paní Machové opět zavolala. Sdělila mi, že si myslí, že už to posílala, ale pro jistotu se na to podívá a za dvě hodiny mi zavolá. Nezavolala ani za tři a když jsem jí znova volala, nebrala telefon. A nezvedla ho ani když jsem jí volala z jiného čísla. A tak jsem jí ještě ten den napsala e-mail s dotazem, zda zboží odeslala. Ráno 15. prosince (9 dní před Štědrým dnem !!) jsem od ní v poště našla mail s textem: "Dobrý den, bohužel zboží není skladem, vrálili jsme Vám peníze zpět na účet. MAchová"
    Jistě si dovedete představit, jak mě to vytočilo!! Hned jsem jí volala, abych si to s ní vyříkala, ale samozřejmě telefon nezvedla. Tak jsem jí napsala mail s tím, že toto jednání se mi opravdu nelíbí a slíbila jsem jí, že se o tuto špatnou zkušenost s jejím internetovým obchodem podělím se svými známými a dalšími uživateli internetu. A proto tak činím. Takže na stránky www.babyshopcz.cz raději neklikejte! Nabízí sice zboží za skvělé ceny, ALE ...!!!

• Strašidelný dům Scooby Doo objednaný 2.12.2010, ihned zaplacený. Zatím, po 14 dnech nic nepřišlo, paní Machová nereaguje ani na emaily ani na telefonáty. Tedy 2x zareagovala na email a pokaždé mi řekla jiný datum odeslání balíčku (a když jsem žádala číslo zásilky pro kontrolu, tak už zase nereagovala!) Nedodržela dodací podmínky, údajně do 10 dnů zboží odešle, tak žádám vrácení uhrazené částky. Nevím však, jestli se mi podaří ji zkontaktovat.

Vyhněte se tomuto obchodu obloukem, nakupujte v prověřených e-shopech!!!!