• Rychlé jednání
    • produkt stejně účinný jako jiné “značkové” formovače
    • Žádné

Druhý den po objednání bylo zboží, které jsem jinde nemohla sehnat, doručeno. Perfektní obchod.

• Objednávka byla obratem vyřízena a odeslána

• Vše bylo vyřízeno rychle

• Výběr zboží
    • Dobré ceny

Rychlost

• Vynikající komunikace s obchodem, rychlá reakce a vstřícné chování

Blesková odpověď na mail a okamžité vyřešení požadavku. Slušné chování, zdvořilost.

Velice dobrá komunikace,potřebovala jsem ještě doplnit telefonicky objednávku a přestože měla paní spoustu práce, byla velice ochotna! Děkuji, kéž by se takto chovali všude!

Super rychle odesláno! Vše dorazilo v pořádku.

pokaždé jsem spokojená, vstřícnost, ochota, profesionalita.....

• Při objednávání zboží jsem objednal zboží na dobírku,neb tato možnost byla eshopem nabízena ,později mi bylo mailem sděleno,že zboží pod určitou částku na dobírku nezasílají,což mi přijde neseriozní.Nemají nabízet zboží na dobírku nebo rovnou napsat k objednávce že zboží na dobírku zasílají od určité sumy.To samé zboží jsem nakonec sehnal bez problému na dobírku jinde a během dvou dní bylo zboží u mě.zde již nic neobjednám.

Reakce obchodu Babyrenka.cz

musíme se ohradit, na našich www.babyrenka.cz je několik upozornění, že dobírky v hodnotě zboží do 300,- Kč nezasíláme. Pokud je pán nespokojený, tak my také, k tomuto kroku jsme museli přistoupit, protože většina objednávek učiněných do této částky není zákazníky vyzvednutá a vynaložené náklady nám nikdo neuhradí. Bohužel zákon na nás prodejce moc nemyslí .¨

Pichlová

Prostě super - rychlost dodání, blesková výměna a skvělá komunikace. Díky!

• Velký výběr
    • Rozumné ceny

Vše v pořádku. Jen bych asi trochu vyladila balení, bohužel tím, že byla výplň hodně narvaná v krabici, podařilo se mi ji při rozbalování trochu proříznout.

• Rychlost doruceni

• Kvalitní produkty

• Rychlé doručení, vše tak, jak má být

• Ochota personálu ušít jiný rozměr. Rychlost a přesnost. Velice příjemné jednání paní Pichlové. Prostě super!!!!

Rychlost, přesnost, ochota při ušití jiného rozměru. Vstřícnost paní Pichlové a celého personálu.

• Byla jsem překvapena rychlostí dodání .Objednala jsem v pondělí a ve středu jsem zboží vyzvedla.Opravdu skvělé.Je vidět ,že výrobek byl ihned expedován.Obdržela jsem kvalitní zboží za skvělou cenu,děkuji.