• rychlé jednání

Reakce obchodu babynabytek.cz

děkujeme za Vaši recenzi. Vaše spokojenost nás těší.

Věříme, že pískoviště bude dobře a dlouho sloužit k Vaší spokojenosti.

Těšíme se, že si k nám v budoucnu najdete opět cestu a uděláte si radost něčím novým.

tým Babynábytek.cz

Matrace přišla v pořádku a dceři se na tom krásné spinká

• Rychlé dodání zboží

Objednávala jsem poprve ,zboží příšlo v pořádku a v čase jak bylo domluvené ,nemám žádné vyhrady ,Zboží je pro pravnučku a kvalita zboží ,bezvadné .Krásně ušité ,hezká barva .Prostě spokojenost

Reakce obchodu babynabytek.cz

děkujeme za Vaši recenzi. Vaše spokojenost nás těší.

Věříme, že pravnučku i její blízké potěší vše, co jste si u nás pečlivě vybrala.

tým Babynábytek.cz

Kvuli me hlouposti 2x zrusili objednavku bez problemu a ja to tak mohla upravit - pan naprosto mily a pohodovy.

děkujeme za Vaše ocenění. Vaše spokojenost nás těší.

Pokud je to možné vždy rádi vyjdeme vstříc. Přejeme ať postel i ostatní produkty dobře a dlouho slouží.

• Produkty dostavili v pořádku

Dobrý eshop, rychlé dodání, nízké ceny. Děkuji

• nekomunikuje s Vámi žádný robot, ale fyzická osoba a mají neskutečně milý a kladný přístup! :)

Jsem velmi spokojená, objednali jsem postýlku a je perfektní, popis přesně sedí ! Dodání velmi rychlé a komunikace TOP! Určitě to nebyl můj poslední nákup na tomto e-shopu! :)

děkujeme za Vaše ocenění. Vaše spokojenost nás těší.

Jsme rádi, že u nás nakupujete opakovaně a přejeme ať postel slouží a přináší radost.
    Na osobním přístupu si zakládáme a Vaše ocenění nám udělalo radost.

tým Babynábytek.cz

• výběr dětských matrací a jejich příslušenství

Pískoviště vypadá hezky a přišlo vše v pořádku.

• Nemám zaplacené zboží ani žádné informace o něm!

Reakce obchodu babynabytek.cz

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu.

Mrzí nás, že právě Vaše objednávka nebyla expedována v předpokládaném termínu. O situaci jsme společně komunikovali a máme již z Vaší strany potvrzeno, že zboží bylo doručeno. Zároveň se omlouváme za nedostatek komunikace o objednávce.

O změnách stavu objednávky v průběhu čekání (na dodání na náš sklad) nechodí v současné chvíli žádné automatické emaily. Po emailu o potvrzení objednávky zákazníci obdrží automaticky email až v okamžiku expedování zboží. Na zlepšení informovanosti o změnách stavu objednávek pracuje náš tým vývojářů.

Přejeme ať Pískoviště dobře slouží a přináší jen radost.

Bezproblémový nákup

• Zboží přišlo v pořádku a celkem rychle.
    • Příznivá cena zboží.

děkujeme za Vaše ocenění. Vaše spokojenost nás těší.

Jsme rádi, že jste spokojeni se zbožím i rychlým doručením. Přejeme ať hudební nástroje dobře slouží a přináší jen radost.

tým Babynábytek.cz

skvela barva a kvalita. dekuju moc

• doručeno v pořádku, zboží je SUPER

objednávka byla rychle vyřízená, zboží SUPER , dodáno včas, příjemný p. ridič, děkujeme Marie

• rychle vyřízená má objednávka
    • pro doručení byl na vašich stránkách uveden datum předání mé objednávky na 6.4.-to jsem měla dovolenou, ale objednávka byla doručena již 5.4. kdy jsem byla v práci, narychlo jsem si musela domlouvat sousedy, aby to převzali.

děkujeme za Vaše ocenění. Vaše spokojenost nás těší.

Jsme rádi, že jste ráda za rychlé vyřízení. Přejeme ať pískoviště dobře slouží a přináší jen radost.
    Mrzí nás, že Vás odhad doručení nebyl přesný a musela jste požádat sousedy o pomoc s převzetím.

• Rychlost odeslání
    • Infolinka funguje bezvadně

Absolutní spokojenost a všem mohu jen doporučit

• Měsíc mám objednané a zaplacené zboží a stale nepřišlo

Reakce obchodu babynabytek.cz

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu.

Přejeme ať Houpačka i tabule s písmenky dobře slouží a přináší jen radost.

tým Babynábytek.cz

Nemám žádné námitky, vše proběhlo v pořádku.

děkujeme za Vaše ocenění. Vaše spokojenost nás těší.

Přejeme ať pískoviště dobře slouží a přináší jen radost.