• rychlost vyřízené objednávky, bez jakýchkoliv problémů

• našla jsem tu skladem zboží, které jinak skoro nikdo neměl
    • super cena
    • levné poštovné

Zajímavý sortiment skladem, dobré ceny, rychlé vyřízení, zákazníka průběžně informují o stavu vyřizování objednávky. Určitě můžu doporučit.

• Široký sortiment
    • Ceny
    • -

Široký sortiment
    Ceny

• Sortiment,ceny
    • Neshledavam zadne

At si kazdy vyzkousi sam...

• dobrý sortiment,
    • odpovídající cena
    • nenašla jsem

jsem spokojena s kvalitou, cenou i délkou dodání, kladně hodnotím bezplatné zaslání do odběrného místa.

Reakce obchodu Baby-Eshop.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení. Těší nás, že jste s našimi službami spokojena.

Bohuzel jsem musela zbozi reklamovat, protoze detske plavecky mely nedrzici patentku. Nebyla to chyba obchodu, ale vyrobce. Pristup pri reklamaci byl velmi vstricny a profesionalni. Penize jsem obdrzela ihned po vraceni zbozi zpet. Cenim si prijemneho pristupu pri vyrizovani reklamace.

• Nabízí ekologické produkty a zboží, které není běžně dostupné.

• celková spokojenost
    • ne

celková spokojenost

našla jsem tam zboží, které jsem sháněla :-)

Zboží skladem opravdu skladem, rychlé odeslání, naprosto perfektní komunikace zákazníkovi ohl. procesu zpracování objednávky.

• Zboží jsem před deseti dny objednal, ale zatím nedostal, protože obchod jej zatím neobdržel od svých dodavatelů.

Reakce obchodu Baby-Eshop.cz

Dobrý den, děkujeme za Váš příspěvek. Nevíme sice, o jakou objednávku na jaké zboží se jedná, ale některé z položek mají delší dobu dodání (až 14 a více dnů). Toto je vždy uvedeno u každého zboží v eshopu a termín dodání je také avízován zákazníkovi v potvrzovacím emailu k objednávce. Je tedy možné, že čekáte právě na zboží s delší dodací lhůtou, o které jste byl informován. Děkujeme za pochopení.

• Nabidku ekogrogerie netestovane na zviratech - Ecover.
    • Ceny
    • Moznost vyzvednout si zbozi zdarma v Praze (kdyz to najdete)
    • Ac jsem si vyzvedavala osobne u obch. partnera v Praze, tak bohuzel jedna z lahvicek byla otevrena a trochu prostredku vylito a omatlano vse ostatni uvnitr igelitu.

Ekodrogerii jsem zde koupila za opravdu akcni ceny, musim ale uprimne prozradit, ze bylo dle stitku z ciziny a po expiraci (proto asi v akci), ale na funkcnost to nema vliv, s prostredky Ecover jsem i tak velmi spokojena. Priste by to chtelo lepe zalepit klapkove uzavery a psat na internetu presne datumy expirace...

Reakce obchodu Baby-Eshop.cz

Děkujeme za Vaši reakci. Přes veškerou snahu balit prostředky tak, aby v pořádku dorazily k zákazníkovi, zcela vyjímečně se může stát, že dorazí nepatrně vyteklé. Toto je první případ, o kterém víme. Za nepříjemnosti s tím spojené se omlouváme, společně za dodávku prostředku s prošlou expirační dobou, který nám zřejmě unikl při expedici. Prosíme, napište nám a domluvíme se na bezplatné výměně na výdejně, případně na bezplatném zaslání vyměněného zboží na Vaši adresu.
    Ohledně štítku z ciziny, ano čistící prostředky Ecover mají originální obaly a popisky, které jsou většinou, zvláště pak u prostředků v lahvích, pouze v anglickém jazyce. Teprve český distributor je opatřuje českými štítky. Tato skutečnost je běžnou praxí značky Ecover. Děkujeme za pochopení.

• Úžasná rychlost

Mohu jen doporucit

Fajn nakup

• vysoké ceny

vysoké ceny zboží

super komunikace a rychlost, pěkné postavičky z reflexního materiálu

• Dobrá cena.
    • Velmi rychlé dodání.
    • Možnost vyzvednutí zboží v uložence.

Nakupoval jsem v tomto obchodě poprvé, rozhodl jsem se podle ceny a byl jsem maximálně spokojen. Zboží dorazilo v pořádku, dobře zabalené a velmi rychle. Děkuji.
    Určitě tento obchod doporučuji i ostatním.

• Komunikace se zákazníkem.
    • Zboží nebylo na skladě a prodloužilo se tím odeslání.

Vzhledem k tomu, že zboží přišlo poškozené a přišlo později než jsem předpokládala, tak bych to hodnotila jako špatný obchod. Ale vstřícné jednání a komunikace s obchodem byla super a za poškození nemohli oni, tak bych příště klidně nakoupila znovu tam.

velmi rychlé dodání, naprostá spokojenost

OBCHOD PROBĚHL V POŘÁDKU A RYCHLE, MOHU DOPORUČIT!