• Obchod je OK

Obchod je seriózní, ale zboží nebylo kvalitní.
    Popis problémů s GPS navigací B-Tech:
    Koupil jsem si navigaci B-tech s programem Be-on-Road asi před měsícem pro letošní dovolenou se všemi mapami Evropy (měly být aktuální k 1.1.2014). V tomto případě se ale sešla kombinace 3 fatálních chyb:
    1) přesnost navigace není vysoká, takže v úzkých serpentinách mi to na každé třetí vracečce pípalo, že jsem sjel z cesty a několikrát mě to vyzvalo, ať se otočím, vrátím se zpět a jedu na opačnou stranu. Mnohokrát vůbec navigace nerozpoznala, na které serpentině se nacházím a ukazovala, že jsem v poli.
    2) Kvalita map (zejména Itálie) není vysoká a několikrát se mi stalo, že mě GPS navigovala sice nejkratší cestou, ale do zákazu vjezdu nebo do protisměru jednosměrky. Nejfatálnější chyba ale byla navigovat do zatáčky (křižovatka Y) o poloměru cca 2 m, kde jsem zatarasil na několik minut dopravu, než jsem se postupně otočil. Přitom značka jasně ukazovala, že ze své cesty mohu pokračovat pouze rovně a nesmím zatočit doprava na druhé rameno "Y". Některé křižovatky a kruhové objezdy vypadaly úplně jinak, než v GPS a neodpovídalo číslo výjezdu. Takže na cca 700 km po Itálii jsme se asi 5x vraceli z nesprávného výjezdu kruhového objezdu.
    Druhá nejfatálnější chyba byla, když nás navigace po cca 70 km mimo dálnici navigovala přímo na výjezdnou mýtnou bránu, aniž jsme předtím na dálnici vjeli. Neměli jsme tak lísteček, který bychom strčili do platebního automatu.
    3) Nevím zda schválně nebo "kvalitou" programu se stalo, že jsme jeli sice o 5 m kratší cestou, ale namísto po státní silnici jsme použili okresku nebo dokonce pěší zónu. Na Ligurské riviéře jsme tak viděli téměř všechny pláže a na všech přechodech pro pěší čekali celkově desítky minut namísto toho, abychom jeli po souběžné rychlejší státní silnici. V opačném případě, kdy jsme povolili programu použití dálnic a placených úseků, tak jsme si zajížděli i desítky kilometrů, jen abychom ušetřili 1 minutu. Ale jeli jsme po dálnicích a rychle.

Celkově shrnuto: Kombinace nepřesné GPS, špatně vyladěného navigačního programu a starých map vytváří základ pro fatální stresové situace.

• dobré ceny široká nabidka

určitě doporučuji

• Velmi dobrá komunikace v případě dotazů.
    • Poukaz z Amplionu.
    • Nenašel jsem.

Solidní obchod.

Vřele doporučuji

• Nereaguje se na zaslané připomínky
    • Nedodán žádný doklad-faktura Nedodán českýnávod Špatná komunikace

Vážený zákazníku,

děkujeme i za Vaše hodnocení, byť se bohužel nezakládá ani v jednom bodu na skutečnosti.

1) Faktura je součástí každé zásilky ve formátu A4. Pokud jste obdržel zboží, nutně jste musel obdržet ve stejném obalu i fakturu.

2) Návod Vám byl dodán na e-mailovou adresu uvedenou v objednávce: sl***a*[email protected] a to dne 24. 7.

3) Z tohoto Vašeho e-mailu k dnešnímu dni neevidujeme jedinou zprávu, dotaz, připomínku. Logicky proto nemohla být zaslána ani reakce. Pokud máte problém s Vaší e-mailovou schránkou, prosím zanechte nám zprávu přes Kontaktní formulář na našem e-shopu.

Je s politováním, jaké hodnocení zanecháváte, byť jste využil 49% slevy na zboží a z naší strany bylo dodáno zboží v termínu.

• dodací lhůta,forma úhrady
    • kontakt pouze e-mali. Zdlouhavá reakce

Koupil jsem si navigaci s potřebou okamžitě ji používat. Jako první elektronické zařízení se mi jí nepodařilo zprovoznit. Soustavně nenačítala SDmikrokartu. Každá z mých předcházejících 4 navigací byla okamžitě k použití. Tato ne.
    V pondělí ji odesílám zpět.

Vážený pane Zlámale,

navigace odesíláme aktivovány, nastaveny a zcela funkční - otestovány. Navigační SW je nahrán ve vnitřní paměti, není tedy vůbec potřeba MicroSD karta. Stačí kliknout na ikonku Navigace a program z vnitřní paměti se spustí. Vložená MicroSD karta musí mít nějaký podporovaný obsah. Pokud tedy chcete například přehrávat hudbu, navigace si sama nalezne podporovanou audio soubory na vložené kartě. Mj. je i funkčnost slotu na karty jednou z věcí, která je testována. Je vyloučeno, že byste obdržel vadný kus od prvního použití. Chyba tedy s velkou pravděpodobností nebude v samotném zařízení. Rádi Vám k této věci zodpovíme Vaše otázky na známých kontaktech.

B-Techs.cz

• Obchod je rychlý při koupi
    • Obchod je pomalý při vrácení zboží

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení. Vzhledem k tomu, že jste objednal zboží s využitím slevového voucheru a tento jste hradil našemu partnerovi Amplion.cz, rychlost navrácené platby se odvíjí od zadání příkazou na jejich straně. Snažíme se spolupracovat dostatečně svižně, aby zákazník u zrušeného voucheru obdržel své peníze v prvním možném termínu. Je však pravdou, že to zabere více času, než pokud bychom částku vraceli napřímo my.

B-Techs.cz

• Návod v češtině nebyl vytištěn a přiložen k navigaci, ale přišel e-mailem, což mně osobně nevyhovuje

Pro mě byla rozhodující cena výrobku - využila jsem skoro 50% slevy.
    Obchod proběhl rychle, komunikace byla svižná.
    Obchod doporučuji pro serióznost.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení. I díky takové drobnosti, jako je návod ve formátu PDF, jež zasíláme do 24 hodin od zakoupení na e-mail, jste mohla využít tak vysoké slevy. Do budoucna se pokusím zajistit i tištěnou verzi při zachování nízké ceny.

B-Techs.cz

špatně balené pro přepravu pošta zachází se zásilkou moc hrubě zboží částečně poškozeno ale opravil jsem si to ,lépe je to třeba balit !!!

Vážený zákazníku,

děkujeme i za Vaše hodnocení. Za služby přepravce nezodpovídáme, ale i takovýmto situacím předcházíme. Zásilky jsou pojištěny na 4násobek ceny zboží. V případě, že přepravce řádně zabalené zboží do bublinkové fólie a obálky poškodí, je nezbytné do 3 dnů podat reklamaci u doručující pošty, případně ihned u řidiče rozvozu. Za problémy se omlouváme. Budeme rádi, pokud příště služba přepravce nezkazí hodnocení našeho obchodu a zkontaktujete nás přímo, nikoli přes Heureku...

objednávka přišla nekompletní

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení. Zakoupil jste zboží ve variantě s příslušenstvím a toto příslušenství nebylo dočasně skladem. Jeho odeslání proběhlo zvlášť, samozřejmě na naše náklady. Toto příslušenství Vám již bylo i doručeno.

B-Techs.cz

• velmi slabý návod v češtině,prostřednictvím e-mailu

nemám nejlepší pocit

Vážený zákazníku,

děkujeme i za Vaše hodnocení.

Dodaný návod má 49 stran. Původní jeho verze měla stran 99 a zkušenost byla taková, že jej zákazníci nečetli celý. Byl proto zeštíhlen na polovinu. Všechny funkce jsou v návodu i tak popsány srozumitelně a pokud nějaké informace obaženy nejsou, rádi je zodpovíme na uvedených kontaktech.

B-Techs.cz

• žádné telefonní nebo mobilní spojení
    • nepřehledné obchodní a dodací podmínky

zboží dorazí

Vážená zákaznice/Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení. V horizontu jednoho měsíce plánujeme změnu a kromě současných rychlých kontaktů v podobě online chatu a kontaktu Skype nabídneme i klasický telefonický kontakt. Tento kontakt nebyl doposud podporován z organizačních a časových důvodů.

B-Techs.cz

• Nabízel zboží které jsem chtěl
    • Nemají kamenný obchod.nemají tel.pro komunikaci.zboží příšlo jen část co jsem si zaplatil na další část ještě čekám.

Nedoporučuji.nespolehlivost.

Vážený zákazníku,

děkujeme i za Vaše, bohužel ne příliš objektivní, hodnocení. Zakoupil jste zboží ve variantě s příslušenstvím a toto příslušenství nebylo dočasně skladem. Jeho odeslání proběhne 11. 8. zvlášť, samozřejmě na naše náklady.

Kamennou prodejnu v současné době neprovozujeme, i díky tomu můžeme nabídnout zajímavé akce s velmi nízkou cenou.

• pěkná grafika
    • intuitivni ovládání
    • dobrý výpočet trasy včetně simulace jízdy
    • cena - bohužel vykoupená nedostatky
    • nelze aktivovat navigaci M502 na stránkách "beonroad"- stránka hluchá k aktivacím (lze si možno stahnout pouze hry)
    • nemožnost telef kontaktu s prodejcem k řešení, mailové zdlouhavé....
    • nezaslání ČS manuálu k používání navig.

Po 4 dnech od doručení navig GPS-M502 jsem ji ještě nebyl schopen zprovoznit. Stránky "BOR" toto neumožňují, jsou hluché k aktivaci produktu. Navigace sice pěkně píše trasu, ale pouze simulovanou. Firmu B-Techs.cz nelze kontaktovat po telef k vyřešení problému.
    Myslím o sobě, že nejsem moc blbý, jak se snaží firma B-Techs naznačit formou sníženého IQ uživatelů, kteří nemohou nastartovat navig a píší recenze do netových obchodů, ale zkusil mnoho variant aktivace navigace. Bohužel musím říci, že dosud se mě nepodařilo tuto zprovoznit via "beonroad", ani na jiných.
    Podle mě se pan Bezděk potřeboval zbavit několika set minitabletů kde rádoby nahrál navigaci s odvoláním na "beonroad". Tak to hodil na Amplion se slevou, protože poskytovali záruku prodeje.
    S pozdravem, Ladinek.

Vážený pane Ladinku,

děkujeme i za Vaše hodnocení.

Stránky be-on-road jsou vzhledem ke změně majitele přeorganizovány a podpora pro Váš produkt po stránce software je nyní na webové stránce www.aponia.com, kde naleznete program pro správu map. O této změně jsme Vás informovali e-mailem. Podporu a dotazy samozřejmě směřujte na nás, jakožto prodejce - rádi zodpovíme, pokud bychom od Vás nějaký dotaz obdrželi.

Navigace odesíláme již aktivovány, tuto informaci máte taktéž ve své e-mailové schránce, včetně českého manuálu. Bohužel cca polovina našich zákazníků tomuto e-mail u nevěnuje pozornost, následně si stěžují na nedodání návodu.

B-Techs.cz

• nedostala jsem český návod k navigaci

Vážená zákaznice,

děkujeme za Vaše hodnocení. Český manuál Vám byl dodán po ověření Vaší objednávky e-mailem, který obsahoval přílohu - PDF soubor, tedy ještě dříve, než jste obdržela samotné zboží.

B-Techs.cz

• V balení nebyl dodán český návod na použití, což je v rozporu s českými zákony!
    • Žádám o neprodlenou nápravu v podobě zaslání českého manuálu.
    • Aplikace v navigaci nelze spustit, stejně jako aktualizace.

levné, ale neuspokojivé

Vážená zákaznice/Vážený zákazníku,

Pokud Vám aplikace navigace hlásí chybu při spuštění, prosím zanechte nám zprávu na známých kontaktech, ve lhůtě 24 hodin Váš problém vyřešíme.

• cenově výhodné zboží

Vážená zákaznice/Vážený zákazníku,

velmi děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že se najdou i tací zákazníci, jež si udělají čas a ocení naši bezkonkurenční slevovou akci. V případě jakýchkoli dotazů jsme Vám k dispozici na známých kontaktech.

B-Techs.cz

• Komunikace pouze e-mailem.
    • Při řešení problému(má první navigace)doporučen pouze odkaz na webové stránky www.aponia.com s návodem

Dobrá cena, ovšem v popisu zboži-navigace-chybí upozornění, že v přímém slunci je nepoužitelná(bezpodminečně nutná sluneční clona)
    Čekal jsem větší vstřícnost při komunikaci.
    Komunikace e-mailem zdlouhavá

Vážený zákazníku,

děkujeme i za Vaše hodnocení. V horizontu jednoho měsíce plánujeme změnu a kromě současných rychlých kontaktů v podobě online chatu a kontaktu Skype nabídneme i klasický telefonický kontakt. Tento kontakt nebyl doposud podporován z organizačních a časových důvodů.

Na Vaši žádost o znovu zaslání manuálu jsme odpověděli:

------------------------------------------------------------------------

zasíláme návod přílohou. Další informace k programu navigace naleznete na www.aponia.com.

------------------------------------------------------------------------

Pokud byste nás požádal o konkrétní radu, poskytneme Vám ji co nejjasnějším způsobem. Vaše zpráva se však týkala pouze manuálu.

B-Techs.cz

nakupoval jsem se slevou přes AMPLION, který mi včas nedoručil slevový voucher, pak byla s nimi obtížná komunikace, ale vlastní nákup poté byl perfektní.

Vážená zákaznice/Vážený zákazníku,

velmi děkujeme za Vaše hodnocení. Potěší. V případě jakýchkoli dotazů jsme Vám k dispozici na známých kontaktech.

• nevím
    • doufám jen, že nedodává zboží řádně v termínu a zboží bude doručeno

Není co hodnotit, zboží zatím nedorazilo, tak budu čekat a doufat...

Vážená zákaznice/Vážený zákazníku,

děkujeme i za Vaše hodnocení. Objednal/a jste zboží s jasnou dobou doručení. Tuto lhůtu vždy dodržujeme. Pokud nastanou okolnosti, jež vedou k překročení dodací lhůty, informujeme zákazníky, případně kompenzujeme malým dárkem. Vaše hodnocení je v této fázi bohužel velmi nepatřičné.