B-Techs.cz

Jak uživatelé hodnotili daný obchod?

• 97 % Zákazníků dorazilo zboží v pořádku
  • 3 dny Průměrná doba dodání v dnech

Recenze B-Techs.cz

Ivo Peňáz

• Pohodlný nákup
  • S kuponem amplion příznivá cena
  • Mohla by být kratší dodací lhůta
  • Jinak jsem očekával reakci na mou reklamaci síťového napáječe a došel mi tento dotazník,
  • věřím však, že se řešení dočkám.

- Dva důvody jsem již uvedl v prvním odstavci,
dalším důvodem je kovový rámeček navigace a
možnost použití pro létání.
- Zkušenosti s vaším obchodem teprve získávám,
takže se zatím zdržím hodnocení.
- Tento bod rovněž souvisí s dalšími zkušenostmi, ale jak jsem již dříve zatrhl, ano
doporučil.
- Vše je poprvé a zatím jsem spokojen,(až na ten síťový napáječ).

dvořka

Přidáno: 5. září 2014

přítel tam našel navigaci,která splňovala jeho požadavky a jelikož já těmto věcem nerozumím a chtěla jsem mu jí koupit k vánocům,navíc byla v akci za super cenu,tak to byla ideální kombinace.Obchod proběhl rychle a když jsem měla nějaký dotaz i rychle odpověděli.Tento obchod doporučuji.Solidní,rychlé jednání,rychlé dodání a super cena.

Jirka

Přidáno: 5. září 2014

Ostatním by jsem tento obchod nedoporučil, jelikož jsem zboží dostal bez českého návodu a bez čitelných fotografií. Přes to, že jsem obchod před několika dny (druhý den po obdržení zboží)kontaktoval maile, dodnes jsem neobdržel žádnou reakci. Toto se mi nelíbí. Prodávat zboží bez českého návodu není dle OZ dovoleno. Přesto reakce žádná. Kment Jiří, Jihlava...tel. 736151176.

Navigace - zkušenost s nákupem

• množství map
  • nevím

Navigaci jsem koupil ve slevě a nemám s ní zatím jediný problém. Byl jsem jeden z asi 500 zákazníků a při tomto množství se asi může něco podělat, ale nechápu ty negativní hodnocení. Najezdím hodně a za ty peníze mám víc než dobrou navigaci s aktualizacema, kde jinde stojí 2x tolik

• Ne

Navigace

• :-(
  • viz. shrnutí

Kdo reklamoval navigaci od B-Techs , tak ať klikne na červené ne.

JiříK

• Komunikace a ochota vyhovět
  • ---

Po menším problému se zakoupenou navigací-odešel doprovodný hlas v navigaci,jsem kontaktoval pana Bezděka,který mi zaslal odkaz a postup pro obnovu.Protože se ani toto nezdařilo,požádál jsem zda bych mohl zaslat navigaci do obchodu k nové instalaci. Po souhlasu jsem odeslal navigaci do Slavičína a po pěti dnech jsem obdržel zásilku s novou instalací a to prosím vše zdarma,ani poštovné pan Bezděk nepožadoval. Za tuto službu děkuji,jsem spokojen.J.K.

GPS uživatel

Přidáno: 2. září 2014

• Nabízená GP navigace v akci = nízká cena
  • Doživotní aktualizace map zdarma - Be on roads a Open street mapy
  • S dodavatelem celkem dobrá komunikace
  • Bezproblémový průběh obchodu
  • Totálně slabá viditelnost LCD displeje
  • Absolutně nevhodné řešení uchycení dodatečné clony
  • Dost velká spotřeba zařízení
  • Občas delší doba náběhu nalezení GPS družic - nutný restart SW
  • Krátký kabel od auto nabíječky, pokud máte navigaci na čelním skle vlevo od řidiče

Nabízenou navigaci jsem kupoval v akční slevě, a důvodem zakoupení byla výhodná cena a bezplatné aktualizace map. Bohužel, až po reálném provoz jsem zjistil následující skutečnosti:
Displej, i přes použití clony, cez den totálně nečitelný a pokud máte sluneční brýle, tak navigaci můžete klidně vypnout = praktická zkušenost na cestě do Chorvatska, kde jsem se spoléhal na zvukové hlášky s následnou kontrolou: sundat sluneční brýle, "zaostřit pohled" na LCD displej a zorientovat se v obraze trasy. Nepomohlo ani hledání vhodné barevné varianty zobrazení.
Upevnění sluneční clony pomocí dvou příchytek, které kolidují s upevněním přístroje do držáku je šílené! Skoro jakýkoli dotek znamená posun clony anebo až její pád z přístroje. Nakonec to dopadlo tak, že se jedna příchytka zlomila, tak jsem clonu přilepil pomocí lepících pásek!
SW šlape spolehlivě a rovněž Open street mapy jsou uspokojivé.
Občas je problém při startu a následném zadání trasy nalezení GPS družic - řeším restartem SW. nejsem schopen posoudit, zda je toto problém SW anebo samotného přístroje a řešení GPS modulu s napojením na SW - měl jsem problémy se synchronizací SW a HW.

Osobně hodnotím jako velký kompromis a největší nevýhodou je nekvalitní a nekontrastní displej na slunci, co totálně znehodnocuje celé zařízení. V principu bych opravdu napsal, že za denního světla při ostřejším slunci je přístroj nepoužitelný.
Zkoušel jsem různé upevnění na palubní desce, lépe stíněné, ale bohužel, nenalezl jsem místo, na kterém by držák bylo možno upevnit. Jinak na čelním skle drží dobře.

Pokud bych měl tuto praktickou zkušenost dopředu, tak bych si tento přístroj nekoupil ani za poloviční cenu, která byla v akci, oproti ceně na WWW stránkách dodavatele. Raději bych investoval do lepšího mobilu a nainstaloval aplikaci Be-On-Road anebo sáhl pro profesionální GPS navigaci s doživotní aktualizací map.

Pokud má kdokoli pochybnosti o nekorektnosti recenze, může mne kontaktovat na uvedený E_mail ( ratove@seznam.cz ) , doložím fotodokumentací !

fofo

Přidáno: 2. září 2014

• vše

negativní

KuzickaD

Přidáno: 1. září 2014

Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

esc

Přidáno: 1. září 2014

• reklamační opravy provádí zdarma

no comment

Zobrazuji 11 - 20 ze 138 recenzí 1 [ 2 ] 3 4 5...14