• posílání telefonu do opravy 3x poštou, domáhání se proplacení poštovného bez úspěchu

Nákup telefonu ELEPHONE p 8000. Byl jsem asi poslední z těch, kdo telefon reklamoval a dostal zpět telefon a už ne poštovné. Poštovné jsem už řešil s firmou NAMELY. Byl jsem ujištěn, že nemám psát negativa a poštovné dostanu. Ještě před koncem záruky jsem telefon raději prodal a s poštovným se rozloučil. Nikdy více.

• Taky jsem koupil pro syna mobil za 4200 kč. Zkoušel jsem volat a firmu kontaktovat, psal jsem emaily a nikdo neodepsal? Až tady jsem se dozvěděl, že mám smůlu?

Když jsem kupoval mobil, bylo to v pohodě. Ale pokud nastaly potíže s mobilem, prostě se nedá nikoho jakkoli kontaktovat? Obchod nedoporučují.

• Chci reklamovat telefon, pročetl jsem si internetové diskuze na dané téma a hlavně e-shop.
    • Bude někdo dávat hromadnou žalobu? Případně pište na [email protected]

Reklamace / žaloba

• zkrachovalost

Pro všechny zákazníky zkrachovalé firmy b-techs, kteří mají od této společnosti GPS navigace. Nabízíme kompletní servis těchto navigací, včetně aktualizací. Neváhejte nás kontaktovat na mail [email protected] nebo navšitvte přímo naše stránky www.navistore.cz

• levné
    • problémy

nekupujte zboží z osvědčených firem, uřetšete 500 kč :))

• Upozornění na chování firmy B-Techs Import&Sale, s.r.o.

Současná snaha majitele B-Techs Import&Sale, s.r.o. pana Jana Bezděka, dat. nar. 27. května 1992, bytem Jasmínová 462, 763 21 Slavičín, o zbavení se svých závazků "prodejem" eshopu b-techs.cz nejprve firmě Namely Tech s.r.o. (která z toho nakonec vycouvala) a následně stavební (!!) firmě LP Limits s.r.o., je pokusem o podvod na svých zákaznících.

Postup Jana Bezděka lze chápat jako hledání bílého koně.
    (Ještě, že ho "nenapadlo" převést eshop b-techs.cz na rumunského bezdomovce.)

Podle vyjádření právníků Sdružení obrany spotřebitelů a České obchodní inspekce nejde "prodat" závazky (např. záruční opravy apod) vůči zákazníkům. Stále je za ně odpovědný prodejce:

ČOI: "...odpovědnost za vady nese prodejce, a tedy prodejce je vždy povinen po celou dobu, kdy je možné uplatnit reklamaci, zajistit, a to bezplatně, odstranění vady. Nevyřídí-li pak prodejce, dodavatel reklamaci v zákonné lhůtě a Vy nám zašlete kopie dokladů o uplatněné reklamaci (spotřebitelská smlouva – doklad o koupi, reklamace tj. reklamační protokol či dopis, kterým byla uplatněna reklamace včetně dokladu osvědčujícího datum doručení reklamace prodejci, souhlas s užitím Vašeho jména a příjmení při provádění kontroly), provede náš úřad u předmětné firmy kontrolu v rámci svých pravomocí."
    (konec citace z e-mailu ČOI)

Lze to následně vymáhat i soudní cestou, což je v ČR opravdu jednoduché a rychlé řešení.

• mám od nich koupený telefon, je v záruce a potřebuji reklamovat, firma zkrachovala co mám dělat, kam se obrátit?? díky

:!

• -
    • vše- jsou to podvodníci

bohužel stejná zkušenost, telefon vadný hned od začátku jen problémy a na reklamaci nikdo nereaguje. Řeším už přes měsíc s ČOI, zatím bez efektu. Taky přikládám email, pokud někdo chce podat žalobu, připojím se. [email protected]

• dobry den,jestli bude nekdo podavat zalobu tak bych se pridal,mam snimi take silene zkusenost ohledne mobilu,resil jsem to i pres COI a zivnostensky urad,ale bez efektu pry mam podat zalobu, sam bych do toho nesel,telefon vem cert ale uz z principu by ten clovek mel dostat za vyucenou,i kdyz v nasi republice zakony takovym parchantum akorat nahravaji.muj mail [email protected]
    • vse

priste snad zvolit provereny e-schop

B -techs pravděpodobně ukončil činnost.Záruční servis převzala firma LP limits.Telefon elephone začal zlobit a tak se nám zázrakem podařilo poslat ho na firmu LP limits.Zázrakem proto ,protože balíček přišel zpět,nevyzvedávají poštu.Po telefonické dohodě, jsem ho poslal po jakýmu si člověku který jede kolem a prý ho tam dopraví.Od té doby nic, telefony neberou někdy reagují na sms ale jen výjmečně a slibují a slibují že ho už posílají a zase nic.Jsou to normální zloději protože sprostě okradli dítě.Telefon jsem koupil dceří. Už mi došla trpělivost a zítra jdu na policii.

• Nejhorší obchod

Zakoupený mobil u B-techs.cz a po roce přestal fungovat display. Po zcela zbytečném poslání do e-shopu ve Slavičíně se mi telefon vrátil zpět nevyzvednutý.
    Naděje byla, když obchod a všechny pohledávky b-techs odkoupila firma LP limits s.r.o. Zde po telefonní konzultaci, že mobil můžu poslat k reklamaci, jsem tak učinila. Balíček si převzali, ale po 30 dnech se mi vrátil zpět. Žádné odůvodnění mi nepřišlo, nic. Nyní telefon neberou. Vyhozených 5000!!!

• Ty wole snad nic.... :))
    • Vážení doporučuji koupit toto: http://www.greatgun.eu/index.php?/vyroba_zbrani/dvouhlavnova-perkusni-pistole-derringer-45-1
    • a dohledat cíl :))
    • Tady končí prdel :))
    • No snad jen doufat, že se trefíte kam potřebujete :))

není snad už co dál komentovat snad jen tečka......;)

• -
    • POZOR...firma B-Techs již není a jejich reklamace převzala firma LP-Limits s.r.o...cca před 14 dny jsem se dovolal pánovi a po dohodě mu odeslal tel. na opravu...ted se mi vrací jako nevyzvednutá zásilka...tak pozor...

Podvod

• Vyřízení první reklamace (elephone p8000).
    • Uběhlo pár měsíců a nefunguje slot na paměťovou kartu... eshop nefunguje viz. http://www.b-techs.cz/

Dá se někde uplatnit nárok na záruční opravu, nebo si mám telefon namazat na prsa?

• Vsechno

Je to nenormalni protoze sem si snema psal pred 3mi mesici ze neni problem poslat telefon na vymenu celeho dotykoveho setu a bocnich cudliku . napisu jim pred mesicem zdali to mohu odeslat a ani nezareagovali. A ted se kouknu na stranku a najednou to nekdo odkoupil .https://imgur.com/a/9pbZ4

• neobjenávat , nekupovat
    • zakoupila jsem v prosinci 2016 telefon Xiaomi , jednou týdně se vypne a přehřívá nelze s tím nic dělat , po 24 hodinách znovu naskočí, firma B-Techs nekomunikuje telefon je obsazený a email nikdo nepřijímá . Jsou to podvodníci . Pan BEZDĚK JAN jako statutární orgán společnosti by se měl stydět za svoji firmu . Už nikdy více nebudu objednávat u neznámých firem , není jistota reklamace . Raději připlatím a mám jistotu . Podle předešlých recenzí je to zralé na žalobu

prostě hnus jednání

Koupil jsem si telefon došel mi rozbitý poslal jsem ho zpět a došel mi znovu rozbitý poslal jsem ho teď naposled ani si ho nevyzvedli na poště takze jsem vyhodil pres 4 tisice za nic nedoporučuji nic kupovat jinak děkuji společnosti B-techs za rozbitý telefon pro přítelkyni

• Nekomunikují !!
    • Nereagují na emaily a telefon nezvedají nebo je obsazený!

Zde určitě nenakupuj!!

Žádná zpětná vazba vůči reklamaci telefonu emailem.
    Už ani nepřebírají poštu!

Na stránkách není zřejmé kdo je provozovatelem eshopu,
    Žádná adresa... - po hledání nalezeny 3 adresy: Praha, Liberec, Slavičín

Provozovatel:
    B-Techs Import&Sale, s.r.o.
    IČO: 03495027
    Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha 1

E-shop a kamenný obchod:
    Komenského 882, 763 21 Slavičín

• snad asi vše

NEDOPORUČUJI!!! Poprvé objednan telefon jako darek(nefunkcni).Poslan zpet k reklamaci, dodan do 14 dni ''opraveny''. pote neustale problémy s telefonem- vypinani, prehrivani az se vždy vypnul uplne,a nesel zapnout. takhle jsme ho poslali ještě ctyrikrat k reklamaci, pricemz u treti jsme zadali o vraceni penez za evidentne kazovy výrobek.nestalo se, televon opet ''opraveny '' poslan zpatky.
    poslední poslani telefonu si firma ani nepřevzala, takze nam byl poslan postou zpátky jako neprevzaty balik. Komunikace naprosto nulova.kdyz uz telefon zvoni, tak vas vypnou, a nebo je vyveseny. Nechteji resit problémy, jen hrabat peníze za telefony, které se nebojim oznacit za repasovane. NEDOPORUČUJI!!!

• výmluvy,nereagují na mail

Zakoupili jsme telefon Lenovo za 3,500. Po roce a půl tel přestal fungovat. Poslali jsme na reklamaci.Přišel jak jinak neopraven,protože tel. podle nich byl utopený jen podle zvlhlého papírku uvnitř. Po druhé byl tedy opravený,ale jen podle nich,tel byl v horším stavu než jsme ho odeslali, po třetí opět provedli opravu té vady. Opět přišel neopraven a už vůbec telefon nereagoval. Poslali jsme mail do dnešního dne žádná reakce! Od této firmy si už nikdy nic nekoupíme!!!