Vše ok

• dobré ceny, výborná komunikace, rychlé dodání

• Dodací lhůta
    • Oficiální distribuce

• Rychlost , ochota

• dobrá cena

Vše dobře připraveno. Příjemný personál.Jsem spokojen.

• Kvalita

• super

• Sháněl jsem olej do své vývěvy a našel jsem vhodnou a levnou alternativu za olej Leybonol LVO 100 a objednal jsem si tedy 20 litrů olele Total PV 100 Plus.
    • Po zaplacení a vybalení dodaného zboží jsem zjistil, že dodaný olej je jiný, obdržel jsem olej Total PV 100, který má mírně jiné parametry a po kontrole faktury jsem zjistil, že fakturován byl olej Total PV 100 Plus a dodán byl olej Total PV 100 a cenový rozdíl mezi těmato oleji je cca 500,- Kč.

Pokud byla záměna provedena nedopatřením anebo úmyslně, řešit nebudu, oleje mají totiž podobné parametry a nejde tedy o nic, jen jsem dostal levnější zboží za dražší cenu a zbytečně jsem přišel o 500,-Kč. Jinak obchod azoleje.cz mají odstavenou doménu, to jsem zjistil když jsem převzal balíček s objednávkou a chtěl jsem si původně vše zdokumentovat, naštěstí strýček Google má vše zaindexované v archivu.
    Byl bych moc rád, kdyby prodejce na můj neutrální příspěvek zareagoval a vše nějak vysvětlil, protože jistě nechce přijít o zákazníka.

• Skvělý obchod s velkým množstvím produktů

Olej který jsem sháněl nikde jinde neměli, a pokud ano tak předražený. Velký výběr kvalitních olejů pro všechny vozy.

• Dobrá cena
    • Nevím o ničem

• dobrý obchod

pohoda

• Sortiment, ceny, způsob platby a dopravy

ok