• dostupnpst zboží, rychlost a cena

• Přehledná nabídka včetně fotografií zboží.
    • Obchod mě neinformoval, že zásilku nebude hned expedovat-délka dodání zboží (až 11.den po objednání!) mě nepříjemně zaskočila...

• Osobní odběr Brno zdarma
    • kvalita zboží

• Nízkou cenu

Rychlý
    Přehledný
    Ano, doporučila bych

• Kvalita, spolehlivost, rychlost dodání.

• rychlost dodání, levné zboží a výběf

určitě doporučuji nakupovat přes tento obchod, vždy mi vše dodali hned a zboží bylo v pořádku. Naprostá spokojenost.

• Po objednání zboží mi nepřišel žádný potvrzovací e-mail ani nic o tom, kdy si budu moci zboží vyzvednout.

Reakce obchodu AZ čočky

ráda bych reagovala na Vaši kritickou recenzi na Heureka.cz, neboť jsem se ještě před chvílí domnívala, že jde o pouhé nedorozumnění. Vaše obě objednávky byly vyřízeny a připraveny k vyzvednutí v den, kdy dorazily. Pokud jste od nás nedostala potvrzovací e-mail ani jinou zprávu, pravděpodobně naše zprávy automaticky spadly do spamu, kde jste je nejspíš nehledala. Toto nemůžeme ovlivnit. Na našich stránkách je však veřejně přístupná e-mailová adresa i číslo mobilního telefonu, na které jste mohla napsat anebo zavolat a na svoji objednávku se zeptat, což jste neudělala.

Mrzí mě, že když jsem se vám pokoušela kvůli vysvětlení situace dovolat, přerušila jste hovor ihned poté, co jsem se představila. Vaše objednávky stornujeme.

Kateřina Cihlářová
    azcocky.cz

• doprava
    • zboží dorazilo v pořádku
    • zatím o žádné nevím

• objednala jsem zboží a ještě ten den jsem si ho mohla vyzvednout, velmi příjemná komunikace, ochotný personál a užitečné rady

• Je spolehlivý
    • Vždy jsem byla stoprocentně spokojena
    • K nákupu v hodnotě vyšší částky je dárek

Stoprocentně doporučuji všem
    Nakupuji zde již tři roky a jsem spokojená

• Možnost osobného vyzvednuté v Brně

• Snadná dostupnost i cena

vše v pořádku, doporučuji

• nakup z pohodli domova a v klidu si kouknout na zboži

je to dobry obchod i když jsem nakupovala poprvé ale ani nejmenšim žádna vítka není jen a jen doporučuji

• při osobním odběru velmi rychlé vyřízení objednávky
    • příjemná cena oproti kamenným hodnotám čoček

• Přehledný výběr čoček a produktů kolem nich..
    • Slabiny ani ne.. ale mohla by se otevřít pobočka i ve Znojmě ať nemusím dojíždět až do Brna=o)

Doporučuji. Příjemné jednání. Na pobočce přímo poradí když si nevíte rady =o)

• Vyhodou pro me je vyzvednuti blizko meho bydliste a prizniva cena.
    • Trochu delsi dodani. Cekala jsem dodavku do 24-48h.

Doporucila bych ho, protoze jsem nemela vetsi vyhrady a produkt byl v poradku.

• ok