• dárky navíc
    • typy k používání přiloženy k zásilce

• Bonusy ke čtečce

Super, je to moje druhá čtečka, kterou jsem zde zakoupil.

Rychle doručení ,příznivé ceny,doporučuji

velký výběr obalů na čtečky - spokojenost

• Rychlé vyřízení, byl jsem velmi spokojený.

Kompletní servis a v obchodě ví, co prodávají. Nenabízí vám nesmysly, ale za přijatelný peníz maximum možného.
    Za mne bych asi volil jiný způsob dopravy, protože roztřiďovací centrum České Pošty je na opačné straně republiky. Toto ale nemá žádnou spojitost s obchodem.

Tak si přesně představuji fungování e-shopu. Veliká spokojenost, od komunikace až po dodání zboží.

Dodání objednávky bylo velmi rychlé-v neděli obj.a v úterý v dodáno..
    V zásilce byl odkaz na na technickou podporu i servis.

Čtečka knih mi dorazila na výdejní místo velmi rychle. Obchod velmi doporučuji.

Dobrá komunikace, rychlé dodání.

Rychlé dodání, nastavení čtečky. Zatím se seznamuji s ovládáním

• Krásné zboží

Nakupoval jsem zde poprvé, obchod jsem neznal, našel jsem ho náhodou na netu.
    přiznám se, že jsem se trochu obával.
    Obavy byly zbytečné. E-obchod je přehledný, lehce se objedná, zákazník na stránkách zboží dostane potřebné informace. Po objednání se mnou ochcho dobře komunikoval. Byl jsem zpraven, že objednané zboží bylo odesláno.
    Ač mi při odeslání objednávky bylo sděleno, ž mou objednávku bude obchod vyžizovat až za cca dva týdny, k mému překvapení mizboží bylo doručeno o mnoho dní dříve.
    Zboží došlo v pořádku do mnou stanoveného výdejního místa, kde jsem si je bez problémů zaplatil a vyzvedl.

vše proběhlo jako vždy v pořádku, nakupuji zde již po třetí

• Velice rychlé doručení
    • Odborné poradenství
    • Množství knih zdarma

Lze jenom doporučit !

• velký výběr
    • nabízí poradenství
    • rychlé odeslání zásilky
    • výhodný balíček při koupi produktu

Toto byl můj první nákup u axos.cz. Oceňuji velký výběr čteček a specifikace zboží jsou přesnější než u jiných e-shopů. Poradenství obchodu jsem nevyužila, ale dle článku, jakou čtečku darovat pod stromeček, si můžete být jistí, že radit umí rozhodně dobře a dle vašich potřeb. Dokonce jsem se ve svém nákupu dárku trefila do nabízeného produktu. Zásilka byla odeslána hned následující první pracovní den od provedení objednávky. Nabízený balíček je více než štědrý a rozhodně potěšil.
    Pokud objednáváte a chcete, aby vám balíček dorazil co nejdříve, určitě nevolte Českou poštu. V Ostravě balík strávil skoro 4 dny a 10 km od místa doručení další skoro tři, zpětně Česká pošta toto opravila, že údajně byl balík v Ostravě pouze jeden den. Řešit jsem toto raději neřešila, protože ohledně předvánočního času má e-shop na stránce, že je to věc dopravce a mám se obrátit na něj. To mě trochu zarazilo, protože právě z podobných důvodů jsem jej neplatila předem, protože je lepší, pokud reklamaci vyřídí e-shop, že ví, co přesně bylo u odesilatele a adresáta uvedeno. Nicméně to chápu, pokud má e-shop plné ruce práce s vyřizováním objednávek v předvánočním čase a neustále někdo volá a potřebuje pomoci, je toho opravdu hodně. Naštěstí balík v pořádku dorazil a krabice byla bez sebemenšího poškození. A i kdyby byla poškozená, určitě by se čtečce nic nestalo, protože byla bezvadně zabalená. Všem tedy e-shop mohu jen doporučit, ale raději zvolte jiný způsob dopravy. :)
    Děkuji za objednávku, určitě si zde ráda znovu objednám.

Objednavka byla richle doručena a v celosti , pekne zabalena :)

• Komunikují

Jsem spokojena

• nadšenci do čteček, fajn e-shop