• Nekomunikuje.

e-shop nedoporučuji - zpětně vidím, že mnohé recenze za posledních 12 mesíců měly pravdu - e-shop zboží nedodá a následně se vymlouvá, že buď nekomunikuje zákazník a nebo je jiná vina na straně zákazníka. Pravdou ale je, že eshop nedodá objednané zboží, maximálně nabídne jiné s tím, že objednané bude za dlouhou dobu, ale i když zákazník vyčká, zboží se nedočká...

Reakce obchodu A-V PRODUKT - SAUNY

Naše reakce na tohoto zákazníka (ID objednávky: 291164) je již napsána níže.

• Nekomunikuje a vymlouvá se, že zboží 2 měsíce čeká na osobní odebrání.

Zboží objednáno 28/10 a výzva k odběru přišla až (4/12).

Ihned 6/12 poslána žádost o zaslání zboží poštou, 11/12 emailová urgence zaslání, 22/12 telefonát panu Chládkovi a současně emailová opětovná urgence - přes sliby ale zboží stále nedorazilo. Adresu pan Chládek v obědnávce má, slibuje, ale topidlo nedorazilo - nevěřím, proto, že u pana Chládka existuje...

Reakce obchodu A-V PRODUKT - SAUNY

Naše reakce na tohoto zákazníka (ID objednávky: 291164) je již napsána níže.

• Nekomunikuje - přes cca 6 urgencí (4 emailové, 2 telefonicke) zboží nedodal.

Reakce obchodu A-V PRODUKT - SAUNY

Zákazník objednal zboží na dobírku, při expedici zboží, změnil dodání na osobní odběr na pobočce Losiná, kde bylo zboží 2 týdny připraveno k odběru. Zboží nevyzvedl, další objednávky nebo změny od tohoto zákazníka neevidujeme.

Špatná zkušenost

• přehledný obchod, zboží za rozumné ceny

• přehledné stránky
    • široký výběr

spolehlivý obchod, mohu doporučit

• Perfektní poradentsví, profesionalita, přehled o zboží, prfektní komunikace a skvělé ceny.

Objednala jsem si saunová kamna Harvia Vega, dle srovnání cen na Heuréce byly za velmi výhodnou cenu. Druhý den mi ale napsali, že je nemají na skladě a ani nebudou objednávat a doporučili kamna jiná, dražší a od jiného výrobce. Odmítla jsem a chtěla původní. Druhý den mi přišlo oznámení od pošty, že mi přijde zásilka - firma mi zaslala ta dražší kamna, která jsem odmítla. Zásilku jsem nepřevzala. Když jsem žádala o informace o datu dodání objednaných kamen, bylo mi řečeno, že neví kdy by mohly být dodány.

Reakce obchodu A-V PRODUKT - SAUNY

Dostupnost je uvedena u každého zboží, při objednávání doporučujeme tuto dostupnost sledovat. Tímto způsobem budete dostupnost znát ihned. Pokud je u zboží napsáno "dostupnost neznámá" nebo "dostupnost 5+25dní" tak není výrobek skladem a přesnou dobu dodání nevíme. Snažíme se pak nabídnout výrobek jiný s podobnými parametry. Pokud chcete zboží obdržet ihned tak objednávejte pouze zboží kde je uvedena dostupnost "skladem". Před oznámením od pošty jste byla informována našim pracovníkem, že se jedná o omyl v dodací adrese a že Vám zásilka nepatří a byla jste požádána aby jste zásilku nepřebírala.

• Nikde jinde nebylo zbozi dostupne

Zboží dorazilo dva dny po objednávce a velmi pěkně zabaleno. S nákupem jsme byli spokojeni.

• Ponúka tovar , ktorý sa dá zohnať iba v špecializovaných obchodoch.
    • Počas sviatkov sa správa ako "kamenný" obchod s dvojtýždňovou dovolenkou bez ochoty komunikovať !

Počas dlhších sviatkov je nepoužiteľný !

Reakce obchodu A-V PRODUKT - SAUNY

Zákazník si objednal 25.12.2014 silikonový kabel za 249Kč, který mu byl doručen až po Vánocích. Budeme asi v České republice muset zrušit Vánoce, ostatní svátky i víkendy...

• dobré,rychlé a kvalitní informace
    • o žádných nevím

stojí za vyzkoušení

• Nabízí zboží, které se obtížně shání.
    • Nevím

Dobrá komunikace, rychlé vyřízení.

• průměrný obchod, celkem dobré ceny, rychlá reakce obchodu na dotazy.
    • Vykládají si zákony dle vlastní potřeby. Saunové topidlo, kterému přestala fungovat jedna spirála, jsem chtěl reklamovat. Bylo mi sděleno, že na spirály se záruka dva roky nevztahuje, že je to spotřební zboží, což není pravda ( reklamoval jsem nefunkčnost kamen jako výrobku ne spirálu!). Tento můj názor byl podpořen i právním názorem, ale soudit se kvůli tisíci koruně nemá smysl. Byl jsem nucen koupit novou spirálu. Z obchodu mi poslaly spirálu jinou, teď budu muset ještě zasílat spirálu zpátky, takže navýšení o poštovné... negativní zkušenost. Při nákupu loni problém nebyl, ale při reklamaci se projevila jejich "ochota".

Nákup je v pohodě, ochota poradit taky, horší je to pak při řešení problému - reklamaci. Tady už ochota není.... Pokud by se zlepšilo i toto, tak bych doporučoval, ale takhle nebudu.

Reakce obchodu A-V PRODUKT - SAUNY

Zákazník vyžadoval zaslat novou spirálu zdarma bez jakékoliv reklamace. Nebyl ochoten zaslat k posouzení ani topidlo ani spirálu. Důvodem bude pravděpodobně špatný stav topidla, které je využíváno v pronajímaném objektu velkým množstvím uživatelů. Po objednání nové spirály byla zákazníkovi omylem odeslána spirála do jiného typu topidla, za což se omlouváme. Zákazník také neuvádí, že mu byla hned druhý den zaslána spirála správná a také částka 110Kč. Není ani jisté zda zákazník první spirálu vrátí. Druhou spirálu jsme odeslasli bez čekání přijetí na první, aby se výměna neprodlužovala. Prodáváme cca 100 druhů saunových topidel a držíme skladem náhradní spirály pro všechna tato topidla. Okamžité dodání náhradní spirály, ale tento zákazník asi nikdy nedocení...

vše ok

• pohodlí a porovnání cen ostatních výrobků
    • zatím o žádných nevím

perfektní komunikace a ochota ze strany obchodu si velmi cením .

Je to dobrý a levný obchod.

• dobrá nabídka

• Dostupnost tazko dostupneho tovaru

ok!

• kompletní nabídka, vše pod "jednou střechou", vstřícný personál, ochotný poradit,

rychlé doručení, kompletní bez závad, spětná kontrola zda je vše OK. Doporučuji!